Służba > Forum ochotników

Młodzież w OSP

(1/3) > >>

Mica16:
Jak wygląda u was sytuacja z młodzieżą w strazy są chętni? I jak zapatrujecie się na fakt 18 latka jako prezesa osp

Karol1965:
Jeśli chodzi o młodzież najlepiej nie jest ale co jakiś czas uda nam się kogoś pozyskać.Jeśli chodzi o prezesa w wieku 18 lat nie mamy takiej sytuacji ale jeśli ogarnia tematy dofinansowań,wie co chce w tej jednostce zmienić czy poprawić to ja nie widzę żadnych przeszkód,tylko jak jest u was z ,,betonem" czy nie jest za silny?Czy 1 osoba da radę go skruszyć?

Mica16:
Beton jest specyficzny bo niby chcą rozwoju a nikt nie chce iść na szkolenie a ten chłopak naprawdę chce I interesuje się  .  Wiadomo jego wybór był zaskoczeniem ale nikt się nie przeciwstawial

Eqinox:
Ja jestem zdania , że każda instytucja potrzebuje co jakiś czas powiewu świeżości i nowych pomysłów oraz nowego spojrzenia na problemy. A to czy "ten" nowy ma 18, 38 czy 58 lat to naprawdę bez znaczenia. 

taz_org:
Nie ujmując temu prezesowi, ale ja bym nie zgodził się na takie posunięcie. Może być nie wiadomo jak zaangażowany, ale twierdzę, że powinien być przynajmniej jedną kadencję w zarządzie, by wiedzieć jak funkcjonują nasze stowarzyszenia. Prawdopodobnie jeszcze nawet nie miał styczności z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Nie mówię, że ma mieć nagle 30-letnie doświadczenie, ale troszkę lat stażu powinien mieć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej