Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Ilu ludzi na PSK?

<< < (4/4)

firepl:
Panowie dyżurni ja pracuje już od roku na 12 jest ciężko jest nas 6 i modlimy się by nikt nie chorował , grafiki przesłane to teoria w praktyce bywa tak że jest :  dniówka wolne 12 nocka wolne 12 dniówka wolne 12 nie jest to oczywiście często ale zdarza się nawet dwa razy w miesiącu, ponadto zaplanować to sobie można tydzień do przodu i to nie zawsze, grafik jest a jakże tylko kreślony non stop, ktoś powie nadgodziny  , jasne w rozliczeniu półrocznym .
Reasumując w 6 jest ciężko nie wyobrażam sobie służby w 5 osób.
Pozdrawiam

Ajax:
Witam!
No to zapowiada się całkiem "fajnie" zresztą można było przypuszczać :angry:
Ciekawe jak to wyjdzie u mnie w <praniu>, bo na razie widzę wielu optymistów jak to Nam będzie teraz dobrze i również dla Komendy -_-  Oczywiście nie pełniących Tu służby nawet w zastępstwach!!! ^_^ Czy wogóle zdają sobie sprawę...???
Komu to przeszkadzało :huh: Hm... zobaczymy.
Pozdr.

fireman:
@firepl
6 na SK to jeszcze można rozpisać pod warunkiem 3 zmianowego  systemu i można gdyż mam taką sytuację że na SK nikt nie ma nadgodzin przy takiej obsadzie.
Teraz zaczął się system 12/24 24/48 i kicha jakiej świat nie widział 4 musi być na chodzie jeden wyskoczy s=z systemu na urlop lub zwolnienie paniki jeszcze nie ma. 2 wyskakuje kicha i padaczka to sie poprostu w zgodzie z przepisami nie da zrobić.

królik:
AJAX to i tak macie spoko, nas w PSK w systemie 12/24 jest 4 czasem 3 a i bywało że przez kilka dni zmienialiśmy się tylko w dwóch. Czyli po 12 godz. służby do domu na drzemke i do roboty. Nikt się tym z góry nie przejmuje "musicie sobie jakoś radzić"  - cytat. 

firepl:
fireman.. dokładnie tak jest a to co pisze królik to już zakrawa o Prokopa, ale cóż jesteśmy
„ pod ludźmi „ i musimy sobie radzić , myśle że ktoś się opamięta  ale już będzie za późno .
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej