Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Ilu ludzi na PSK?

(1/4) > >>

ffighter:
Witam wszystkich dyżurnych i dyspozytorów!
Właśnie dzisiaj dowiedzialem się , że od 1.10.2006 u nas na PSk przechodzimy na 12 godzin i będziemy pracować w pojedynkę na PSk jako dyżurni....... :huh:
Pracuję w PSk III kategorii,powiat 130 tys. mieszkańców, 2000 wyjazdów rocznie
Nie mogę w to uwierzyć :huh:
Jakie rozporządzenie to reguluje i czy to możliwe :wacko:, bo powiedziano mi, że to przyszło odgórnie!!!!!!!
Nie wyobrażam sobie tego!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

ŁŁ:
coś z datami pomieszałeś - jeżeli chodzi o reszte to nie zazdroszczę.
Powodzenia

kloss:
Chłopie, to Ty jeszcze mało widziałeś i mało słyszałeś, no i mało, jak z tego wynika, potrafisz sobie wyobrazić!
A tak na serio, to wyobraź sobie, że nasi dyżurni PSK od prawie trzech lat pracują (eeeee tam, co jo godom - służom!) pojedynczo przez 24 godz.
A żeby było ciekawiej, to obsługują oni także tel. 112, system monitoringu pożarowego i często-gęsto wysyłaja najróżniejsze sprawozdania do Centrum Zarządzania Kryzysowego Starosty lub Wojewody, itp. A i zdarzeń u nas nie tak mało, bo ok. 1700-1800 rocznie (dwie JRG - 154 tys. mieszkańców).

Porta:
Głupota polską rządzi, jeszcze trochę, a trzeba będzie w PSK klamki pozdejmować przed dyspozytorami.

Ajax:
Masz rację Porta :angry:
Swoją drogą jeszcze nic odgórnie nie słyszałem o przejściu w całym kraju na system 12/24 może ktoś jednak się na czas opamięta - podobnie jak nie dawno było z etatami dyżurnych?
Oby!!!
Pozdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej