Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Witam idę na kkz do jednej ze szkół i teraz mam pytanie

(1/1)

TomekAtomek87:
Witam serdecznie zostałem skierowany do szkoły na kurs kwalifikacyjny do apirantki i teraz zobaczyłem w planie zajęć ze jest sddrg co to oznacza oraz czy jest jakieś duże parcie dla tych co ostatnio kończyli na języki? Ewentualnie czy uzyskam tytuł technika bo teraz ta aspirantów to jest 9 miesięcy w sumie

młody13:

--- Cytat: TomekAtomek87 w Październik 21, 2021, 21:34:51 ---Witam serdecznie zostałem skierowany do szkoły na kurs kwalifikacyjny do apirantki i teraz zobaczyłem w planie zajęć ze jest sddrg co to oznacza oraz czy jest jakieś duże parcie dla tych co ostatnio kończyli na języki? Ewentualnie czy uzyskam tytuł technika bo teraz ta aspirantów to jest 9 miesięcy w sumie

--- Koniec cytatu ---
Kurcze możesz napisać jeszcze raz to samo tylko po polsku ?  :gwiazdki:

Feuerwehrmann:

--- Cytat: TomekAtomek87 w Październik 21, 2021, 21:34:51 ---Witam serdecznie zostałem skierowany do szkoły na kurs kwalifikacyjny do apirantki i teraz zobaczyłem w planie zajęć ze jest sddrg co to oznacza oraz czy jest jakieś duże parcie dla tych co ostatnio kończyli na języki? Ewentualnie czy uzyskam tytuł technika bo teraz ta aspirantów to jest 9 miesięcy w sumie

--- Koniec cytatu ---

Z twojego posta rozumiem tylko jedno - sddrg jako skrót "sprzęt do działań ratowniczo-gaśniczych". Całej reszty nie idzie zrozumieć  :szalony: :wall:

PabloGCBA:
a kkz teraz trwa 6 miechów

seksyjny:

--- Koniec cytatu ---
chyba za wielu chętnych u Ciebie w komendzie nie było :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej