Pożarnictwo > Sprzęt

Samochód dla OSP plany na 2022

(1/4) > >>

mixxol1998:
Witam serdecznie nasza jednostka będzie przymierzała się do zakupu samochodu ratowniczo gaśniczego kwota jaka będzie oscylowała to około 800-900 tyś

Mam pytanie czy ktoś brał w ostatnim czasie VOLVO FL 4X4 GBA 4,1/16 z Bocaru czy może ktoś powiedzieć coś na temat tego samochodu i dużej ilości wody na pokładzie jak na samochód średni.

A może ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat innego auta które mogło by spełniać równie dobre wymagania chodzi tutaj też o min 3.5 tyś litrów wody na pokładzie

Zakub:
800 a 900 to jest w tym przypadku kolosalna różnica.
A stwierdzenie "równie dobre" w stosunku do Volva z bocaru to nieporozumienie. Co najwyżej równie złe.
Po tym jak ten post jest napisany widać że nie macie jeszcze nawet złotówki na zakup samochodu w związku z czym uważam że zaczynanie kolejnej teoretycznej dyskusji na ten temat jest bez sensu. Finalnie i tak głównym kryterium będzie ilość pieniędzy.

mixxol1998:
No to się pan Zakub myli bo mamy odłożone trochę grosza wszystko jest teraz uwarunkowane od RG która da albo 200 albo 100 tyś dlatego mówię że cena będzie oscylowała w granicach 800-900 tyś.

Spytałem tylko o doradztwo dot. auta a jak ma pan zły dzień to niech pan idzie się wyładuje na dwór i pobiega ;)

basti007:

--- Cytat: mixxol1998 w Wrzesień 21, 2021, 15:33:00 ---No to się pan Zakub myli bo mamy odłożone trochę grosza wszystko jest teraz uwarunkowane od RG która da albo 200 albo 100 tyś dlatego mówię że cena będzie oscylowała w granicach 800-900 tyś.

Spytałem tylko o doradztwo dot. auta a jak ma pan zły dzień to niech pan idzie się wyładuje na dwór i pobiega ;)

--- Koniec cytatu ---

100 lub 200 tys moze byc za malo jak wklad wlasny zeby starac sie o kase z kg itp ;) plotki chodza ze ma byc 50 na 50%

Eqinox:

--- Cytat: basti007 w Wrzesień 21, 2021, 17:57:39 ---100 lub 200 tys moze byc za malo jak wklad wlasny zeby starac sie o kase z kg itp ;) plotki chodza ze ma byc 50 na 50%

--- Koniec cytatu ---
Raczej wątpię w prawdziwość tej plotki  :straz: Aczkolwiek 100 to na 100% za mało a i 200 mam wątpliwości.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej