Publiczne > Dowolne tematy

Stara cegła na ścianie

(1/1)

aksel:
Hej -  marzy mi się stara cegła w salonie. Taki akcent na kilku ścianach. Podrzućcie co u Was się sprawdziło? Cegła a może płytki ceglopodobne? Zależy mi na jak najbardziej naturalnym efekcie

dezert:
Widzę tutaj dwie opcje

1. Zamowienie rzeczywistej starej cegły z rozbioru kamienic - rozwiązanie takie jest jdnak bardzo drogie, poza tym taka cegła będzie wymagała impregnacji.

2. Zamówienie paneli dekoracyjnych w kształcie cegły, I potem po prostu pomalowani tych paneli - rozwiązanie na pewno wygodniejsze jesli chodzi o montaż a efekt rónież moze być bardzo dobry - szczególnie, ze samodzielnie wybierasz pomalowanie na kolor jaki Ci się podoba. Znajdziesz je tutaj https://sklep.flexgips.com/pl/c/Dekoracje/44

oliwier:
Unikaj jak ognia. Zbieranina kurzu, który wciska się w każdy zakamarek cegły.
A jeśli w pomieszczeniu masz kominek lub kozę to już pętla na szyję ze sprzątaniem.
Lepiej kup tapetę, którą też można ładnie wkomponować w ścianę.

W salonie mam cegłę i jest dramat. W sypialni tapetę we wzór cegły i jest wszystko ok.
Wizualnie nie ma większej różnicy bo najważniejsze są dodatki, które robią klimat.

Pawello6:
Moi znajomi zrobili sobie takie wykończenie ściany. Cegłę mieli z rozbiórki starej stodoły :)
__________________
Oferta na transport mebli w Krakowie- zobacz!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej