Służba > Forum zawodowców

PROTEST 2021

(1/56) > >>

oliwier:
https://www.gov.pl/web/mswia/spotkanie-ze-zwiazkami-zawodowymi-zrzeszajacymi-funkcjonariuszy-sluzb-mundurowych-mswia2?fbclid=IwAR3wAy2m41vmO2hXVviQ6rMKNobyJZjZq4ObYyDJk_CxZ4ZxMqNPXwJqmx8

mietek90:
Tak poprę, będę namawiał kolegów. Wstyd mi związkowców, że sprzedali się za 270 zł. Hańba.
Jestem za zaostrzeniem naszych działań. Wyśle im kartke pocztowa ze słowami zadowolenia :rofl: z podwyżki 270. Namawiam innych do tego. Niech idzie im w pięty. Może Ci panowie uważaj że my się cieszymy z kwoty 270. Pokażmy im że się mylą. Czerwona kartka dla władz ZZ.

młody13:

--- Cytat: mietek90 w Wrzesień 03, 2021, 18:37:37 ---Tak poprę, będę namawiał kolegów. Wstyd mi związkowców, że sprzedali się za 270 zł. Hańba.

--- Koniec cytatu ---
Raczej za dziadkowe .  :-\

mietek90:
Jeszcze jedno - ludzie dzwońce, wysyłajcie kartki do tych co podpisali się za zgodą na taką podwyżke. Pokażmy im nasze zadowolenie. Niech czują nasza presję. Zbierzmy się w końcu i zawalczymy o swoje skoro ZZ nie mają jaj.

młody13:

--- Cytat: mietek90 w Wrzesień 03, 2021, 18:44:35 ---Jeszcze jedno - ludzie dzwońce, wysyłajcie kartki do tych co podpisali się za zgodą na taką podwyżke. Pokażmy im nasze zadowolenie. Niech czują nasza presję. Zbierzmy się w końcu i zawalczymy o swoje skoro ZZ nie mają jaj.

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie , pismo od Wszystkich członków do swoich wojewódzkich ZZ . Nie ważne kto jaki związek reprezentuje. :kwit:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej