Autor Wątek: Zabrana cześć dodatku służbowego za nieprzyjście z dyżuru domowego - odwołanie  (Przeczytany 3194 razy)

Offline Korfanty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Witam,
Komendant zabrał mi część dodatku służbowego za nieprzyjście z dyżuru domowego. Jak się od tego odwołać? ktoś się musiał odwołać do Sądu? jak to wygląda?

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Rozporządzenie w sprawie uposażenia strażaka .

Dostałeś na podstawie:
Warunkiem przyznania dodatku służbowego jest:
1)
wykazywanie dyspozycyjności związanej z zajmowanym stanowiskiem i odpowiedzialności za podejmowane decyzje służbowe oraz zdyscyplinowania przy realizacji zadań służbowych.

Straciłeś na podstawie:
Przy ustalaniu i zmianie wysokości dodatku służbowego bierze się pod uwagę następujące okoliczności:
1)
stopień spełniania warunków przyznania dodatku służbowego;

Wszystko gra i buczy w decyzji KP, jedyne na podstawie czego możesz próbować powalczyć to pościemniać że chciałeś przyjść ale nie miałeś jak się dostać a na DD masz utrzymywać kontakt a nie być zdolnym do przybycia. Ale to taka obrona przez atak i nie wróżę jej powodzenia
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2021, 22:01:07 wysłana przez pb11 »

Offline lukaszenko

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
To nie wiedziałeś, że masz dyżur domowy? Przecież to jest w rozkazie. To możesz mieć do Siebie uwagi że nie zapoznałeś się z rozkazem, bo pewnie przesyłacie sobie rozkaz w jakiejś formie, żeby każdy miał wgląd do niego?
I ósmego dnia Bóg stworzył strażaka

"co nie uśmierci, to podwójnie wzmocni mnie"

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Witam,
Komendant zabrał mi część dodatku służbowego za nieprzyjście z dyżuru domowego. Jak się od tego odwołać? ktoś się musiał odwołać do Sądu? jak to wygląda?
Tak trochę w stylu "strażakowi wszystko się należy, nie ma obowiązków"...
Podziękuj za niski wymiar kary i obiecaj poprawę.