Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Przenosiny z ZSP do PSP

(1/3) > >>

Szyna4:
Cześć. Piszę z pytaniem odnośnie przenosin z Zakładowej straży pożarnej do PSP?
Rozumiem, że muszę przystąpić do naboru kiedy tylko zostanie ogłoszony dla danej jednostki? Czy mogę swoje dokumenty złożyć w sekretariacie ot tak po prostu i starać się o przeniesienie? 
Nadmienię, że jestem po kursie podstawowym PSP, posiadam prawo jazdy kat. C, wykształcenie wyższe i kilka innych uprawnień.
Pozdrawiam

michas2511:
Cześć. Musisz czekać na nabór. Nie da się w tej sytuacji zrobić "przeniesienia". Posiadane przez Ciebie uprawnienia zwiększą Twoje szanse na dostanie się, ale pamiętaj, że trzeba jeszcze zaliczyć testy sprawnościowe. Wejdź na www.drogaratownika.pl, znajdziesz tam dużo, zapewne interesujących Cię informacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Szyna4:
Dzięki za odpowiedź, myślę że z testami nie będzie problemu. Kwestia zmiany treningu typowo pod egzaminy, tak trzymam się ok i czynnie uprawiam sport.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

michas2511:
Duży plus sytuacji jest taki, że jakbyś się dostał (czego Ci oczywiście z całego serca życzę) to nie będziesz musiał jechać na kurs. Ja pracowałem ponad 8 lat w WSP, w tym czasie zrobiłem SPSJOP + SUSJOP. Do służby w PSP byłem przyjęty 1go grudnia i właśnie 1go grudnia miałem już służbę na PB 🙂

b3tomek:

--- Cytat: michas2511 w Sierpień 11, 2021, 22:24:44 ---Duży plus sytuacji jest taki, że jakbyś się dostał (czego Ci oczywiście z całego serca życzę) to nie będziesz musiał jechać na kurs. Ja pracowałem ponad 8 lat w WSP, w tym czasie zrobiłem SPSJOP + SUSJOP. Do służby w PSP byłem przyjęty 1go grudnia i właśnie 1go grudnia miałem już służbę na PB 🙂

--- Koniec cytatu ---

Nie mogłem nie zaoytac, dlaczego zrezygnowałeś z WSP?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej