Autor Wątek: Podwyżki 2022  (Przeczytany 233530 razy)

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #400 dnia: Styczeń 25, 2022, 21:42:40 »
Robercie to rzeczywiście Ty? Bo konto się nie zgadza?

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #401 dnia: Styczeń 26, 2022, 09:35:24 »
Zamieszanie straszne z tą podwyżką  :gwiazdki: czyli tak na dobrą sprawę to finalnie nikt nie wie ile trafi do naszych kieszeni już po WSZYSTKICH ODCIĄGNIECIACH  :milcz:

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #402 dnia: Styczeń 26, 2022, 13:40:40 »
Zamieszanie straszne z tą podwyżką  :gwiazdki: czyli tak na dobrą sprawę to finalnie nikt nie wie ile trafi do naszych kieszeni już po WSZYSTKICH ODCIĄGNIECIACH  :milcz:
Środki na podwyżki umożliwiają wzrost przeciętnego miesięcznego uposażenia w 2022 roku o kwotę 625 zł, bez nagrody rocznej miesięcznie. Od podwyżki w 2022 roku nastąpi wzrost wydatków na nagrodę roczną w 2023 roku przeciętnie na etat ok 52 zł. W projekcie rozporządzenia założono wzrost stawki za stopień służbowy 550 zł. Pozostałą kwotę 75 zł zarezerwowano na regulacje w innych składnikach uposażenia.

Offline Luki12345

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #403 dnia: Styczeń 26, 2022, 15:32:57 »
a jak te wszystkie kwoty mają do tych obietnic bo w żaden sposób to nie wyjdzie?
https://www.gov.pl/web/kgpsp/uposazenia-funkcjonariuszy-sluzb-mundurowych-zostana-wyrownane-w-lutym

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #404 dnia: Styczeń 26, 2022, 16:48:12 »
Przecież przelewy już dawno na kontach? Śpisz czy co?

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 371
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #405 dnia: Styczeń 26, 2022, 17:55:05 »
a jak te wszystkie kwoty mają do tych obietnic bo w żaden sposób to nie wyjdzie?
https://www.gov.pl/web/kgpsp/uposazenia-funkcjonariuszy-sluzb-mundurowych-zostana-wyrownane-w-lutym
Kolejny co stracił kontakt z rzeczywistością 🔚

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #406 dnia: Styczeń 26, 2022, 18:16:36 »
Po analizie aktywności kolegi luki widać wyraźnie. Że raz na 2 lata się budzi i pisze coś żeby napisać  :rofl:

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #407 dnia: Styczeń 27, 2022, 12:37:48 »
Radca, tu chodzi o podwyżki zapowiedziane na ten rok a nie o wyrównanie które przyszło za to co było zabrane. Na podwyżki z wyrównaniem jeszcze trochę poczekamy.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline Kamilos83

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #408 dnia: Styczeń 27, 2022, 13:20:58 »
Radca, tu chodzi o podwyżki zapowiedziane na ten rok a nie o wyrównanie które przyszło za to co było zabrane. Na podwyżki z wyrównaniem jeszcze trochę poczekamy.
Potwierdzam, koledze chyba tematy się pomyliły, ale to nie istotne grunt że narracja prorządowa się zgadza 😂

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #409 dnia: Styczeń 27, 2022, 17:35:08 »

Offline GoodFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #410 dnia: Styczeń 27, 2022, 17:37:57 »
Dalej nic nie mowią o przeskokach w grupach 2-4 .. :cooo:

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #411 dnia: Styczeń 27, 2022, 18:19:24 »
Radca, tu chodzi o podwyżki zapowiedziane na ten rok a nie o wyrównanie które przyszło za to co było zabrane. Na podwyżki z wyrównaniem jeszcze trochę poczekamy.
Potwierdzam, koledze chyba tematy się pomyliły, ale to nie istotne grunt że narracja prorządowa się zgadza 😂
A może koledzy spojrzeli by w link który komentowałem?
Zamiast kopać mnie bez powodu?
Luki odnosił się do wyrównania z polskiego ładu. A to już na kontach jest. Ponieważ pisał w innym wątku o podwyżkach to wskazałem że kwestia z linku jest załatwiona. Ani mniej ani więcej.
Więc pomyliło się lukiemu
Ja pisałem do niego w poruszonej przez niego kwestii
A obaj szanowni koledzy nie ogarnęli dyskusji
I to nie propaganda. To fakty.

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #412 dnia: Styczeń 27, 2022, 20:19:54 »
Radca. Piszemy w wątku o podwyżkach. W linku który wstawił Luki jest: "Wiceminister MSWiA Maciej Wąsik oraz Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak zapewniają, że funkcjonariusze PSP zarabiający do 12,8 tys. zł brutto miesięcznie nie stracą na Polskim Ładzie.

Trwają prace nad korektą stosownego rozporządzenia MF i jeszcze w lutym funkcjonariuszom zostaną wypłacone wyrównania uposażeń!

Komendant Główny PSP pozostaje w tej kwestii w stałym kontakcie roboczym z MSWiA.

Jak zapewnił w środę 5 stycznia br. na konferencji prasowej podsekretarz stanu w MSWiA Błażej Poboży, Polski Ład nie wpłynie również na podwyżki w służbach mundurowych, które zostały wynegocjowane pod koniec ubiegłego roku. Przypomniał, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki w kwocie 500 zł „na rękę”. Zapowiedział też, że jeśli zajdzie potrzeba, to zostaną podjęte kolejne działania dotyczące Polskiego Ładu."
I do tej, pogrubionej części odnosi się Luki. Przynajmniej tak ja to zrozumiałem. A tam jest o podwyżce a nie o wyrównaniu o którym Ty pisałeś.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #413 dnia: Styczeń 27, 2022, 21:09:01 »
Radca. Piszemy w wątku o podwyżkach. W linku który wstawił Luki jest: "Wiceminister MSWiA Maciej Wąsik oraz Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak zapewniają, że funkcjonariusze PSP zarabiający do 12,8 tys. zł brutto miesięcznie nie stracą na Polskim Ładzie.

Trwają prace nad korektą stosownego rozporządzenia MF i jeszcze w lutym funkcjonariuszom zostaną wypłacone wyrównania uposażeń!

Komendant Główny PSP pozostaje w tej kwestii w stałym kontakcie roboczym z MSWiA.

Jak zapewnił w środę 5 stycznia br. na konferencji prasowej podsekretarz stanu w MSWiA Błażej Poboży, Polski Ład nie wpłynie również na podwyżki w służbach mundurowych, które zostały wynegocjowane pod koniec ubiegłego roku. Przypomniał, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki w kwocie 500 zł „na rękę”. Zapowiedział też, że jeśli zajdzie potrzeba, to zostaną podjęte kolejne działania dotyczące Polskiego Ładu."
I do tej, pogrubionej części odnosi się Luki. Przynajmniej tak ja to zrozumiałem. A tam jest o podwyżce a nie o wyrównaniu o którym Ty pisałeś.
To powiedz mi czemu policja dostanie 625 brutto a straz pożarna 550 brutto. Poszukaj i odpowiedz sb sam.

Offline Luki12345

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #414 dnia: Styczeń 27, 2022, 22:55:49 »
Radca. Piszemy w wątku o podwyżkach. W linku który wstawił Luki jest: "Wiceminister MSWiA Maciej Wąsik oraz Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak zapewniają, że funkcjonariusze PSP zarabiający do 12,8 tys. zł brutto miesięcznie nie stracą na Polskim Ładzie.

Trwają prace nad korektą stosownego rozporządzenia MF i jeszcze w lutym funkcjonariuszom zostaną wypłacone wyrównania uposażeń!

Komendant Główny PSP pozostaje w tej kwestii w stałym kontakcie roboczym z MSWiA.

Jak zapewnił w środę 5 stycznia br. na konferencji prasowej podsekretarz stanu w MSWiA Błażej Poboży, Polski Ład nie wpłynie również na podwyżki w służbach mundurowych, które zostały wynegocjowane pod koniec ubiegłego roku. Przypomniał, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki w kwocie 500 zł „na rękę”. Zapowiedział też, że jeśli zajdzie potrzeba, to zostaną podjęte kolejne działania dotyczące Polskiego Ładu."
I do tej, pogrubionej części odnosi się Luki. Przynajmniej tak ja to zrozumiałem. A tam jest o podwyżce a nie o wyrównaniu o którym Ty pisałeś.

Radca a czy Ty potrafisz czytać cały tekst czy umiesz tylko nagłówki przeczytaj chłopie dwa ostatnie zdanie w tym linku albo ni zacytuję Ci bo możesz mieć problem
"Przypomniał, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki w kwocie 500 zł „na rękę”. Zapowiedział też, że jeśli zajdzie potrzeba, to zostaną podjęte kolejne działania dotyczące Polskiego Ładu"
zatem Twoja inteligencja i błyskotliwość jest nad wyraz wysublimowana a jak msz troszkę honoru to wypadałoby przeprosić,,,,

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #415 dnia: Styczeń 28, 2022, 08:00:00 »
A artykuł był o podwyżkach czy uldze i o tym że nikt nie traci?

Offline Luki12345

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #416 dnia: Styczeń 28, 2022, 16:15:33 »
A artykuł był o podwyżkach czy uldze i o tym że nikt nie traci?

Człowieku wróć do tego artykułu jeszcze raz i zwróć uwagę na pewne rzeczy.... odnośnie ulgi to był tytuł i dwa pierwsze zdania a cały ostatni akapit który stanowi większą część artykułu mówił o czym... no masz szansę wrócić przeczytać i odpowiedzieć
... nie znoszę ludzi, którzy nie potrafią przyznać się do błędu i swoją arogancją aż kipią... pozdro

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #417 dnia: Styczeń 28, 2022, 16:34:25 »
Radca. Piszemy w wątku o podwyżkach. W linku który wstawił Luki jest: "Wiceminister MSWiA Maciej Wąsik oraz Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak zapewniają, że funkcjonariusze PSP zarabiający do 12,8 tys. zł brutto miesięcznie nie stracą na Polskim Ładzie.

Trwają prace nad korektą stosownego rozporządzenia MF i jeszcze w lutym funkcjonariuszom zostaną wypłacone wyrównania uposażeń!

Komendant Główny PSP pozostaje w tej kwestii w stałym kontakcie roboczym z MSWiA.

Jak zapewnił w środę 5 stycznia br. na konferencji prasowej podsekretarz stanu w MSWiA Błażej Poboży, Polski Ład nie wpłynie również na podwyżki w służbach mundurowych, które zostały wynegocjowane pod koniec ubiegłego roku. Przypomniał, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki w kwocie 500 zł „na rękę”. Zapowiedział też, że jeśli zajdzie potrzeba, to zostaną podjęte kolejne działania dotyczące Polskiego Ładu."
I do tej, pogrubionej części odnosi się Luki. Przynajmniej tak ja to zrozumiałem. A tam jest o podwyżce a nie o wyrównaniu o którym Ty pisałeś.
To powiedz mi czemu policja dostanie 625 brutto a straz pożarna 550 brutto. Poszukaj i odpowiedz sb sam.

Ktos robi wg mnie tych nie na funkcyjnym w konia. To kasa która pod płaszczykiem niby pochodnych pójdzie na ten cel  :fiuu:

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #418 dnia: Styczeń 28, 2022, 17:46:36 »
Chyba też aczkolwiek mowa tu o pochodnych. Awanse w grupach, stopniach wysługa i jeśli zostanie to dodatki..nie tylko funkcyjne. Mówię tak bo dowódca jest za tym aby dać jak najwięcej strażakom.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #419 dnia: Styczeń 28, 2022, 19:17:40 »
A artykuł był o podwyżkach czy uldze i o tym że nikt nie traci?

Człowieku wróć do tego artykułu jeszcze raz i zwróć uwagę na pewne rzeczy.... odnośnie ulgi to był tytuł i dwa pierwsze zdania a cały ostatni akapit który stanowi większą część artykułu mówił o czym... no masz szansę wrócić przeczytać i odpowiedzieć
... nie znoszę ludzi, którzy nie potrafią przyznać się do błędu i swoją arogancją aż kipią... pozdro
Zgadzam się z tobą. Przemyśl swoje postępowanie pod kątem tego co napisałeś.

Jedyne co pozostaje to przekazać do zespołu prasowego że przez nich są niesnaski na forum  :rofl:

I nie manipuluj 3 akapity są o styczniowej wypłacie. Jeden o podwyżkach. To o czym jest więcej akapitów. I czego dotyczy tytuł?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2022, 19:21:06 wysłana przez radca »

Offline bobek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 229
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 29, 2022, 21:36:19 »
Tadaaam:)

To kiedy u nas Prezydent podpisuje?
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2022, 09:56:26 wysłana przez bobek998 »

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #421 dnia: Luty 03, 2022, 09:29:13 »
Chyba ciągle cisza, nikt nic nie mówi to trzeba jeszcze chyba poczekać, ciekawe ile  :rofl:

Offline Thickus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #422 dnia: Luty 03, 2022, 13:13:50 »
Myśle ze połowa kwietnia będzie wyrównanie.

Offline Tadzik987

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #423 dnia: Luty 03, 2022, 13:33:39 »
Myśle ze połowa kwietnia będzie wyrównanie.

Będzie na dniach, już rozporządzenie MSWiA ma trafić do podpisania.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2022, 14:20:12 wysłana przez Tadzik987 »

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Podwyżki 2022
« Odpowiedź #424 dnia: Luty 03, 2022, 15:22:40 »
Skad masz takie info, ze będzie na dniach?