Służba > Forum zawodowców

Podwyżki 2022

<< < (116/117) > >>

Eqinox:

--- Cytat: SIUSIEK w Czerwiec 03, 2022, 19:39:26 ---Co ciekawe część związkowców np. Floriana była za tym aby dokument zeszłoroczny o podwyżkach był rozszerzony o postulaty podwyżek na 2023 rok. Reszta F a i Ska mimo że o tym wiedzieli nie poparli tego.

--- Koniec cytatu ---
Nie gniewaj się ale reprezentuje blisko 9% całej S i nie jest to prawdą co piszesz bo Ja nic od przewodniczącego krajowego nie usłyszałem wiec nie była to decyzja S no może Mazowieckiej czy Podlaskiej... . Nawet nie miałem wpływu na co trafi 550 zł podobno to prezydium zdecydowało... Informację jakie były propozycje otrzymałem od F....

Seretsu:
Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zmieniającego rozporządzenie w sprawie uposażenia strażaków Państwowej Straży Pożarnej
Data utworzenia:10-11-2022

https://legislacja.gov.pl/projekt/12366153

„3. Dodatek funkcyjny, o którym mowa w art. 87 ust. 1 pkt 4b ustawy, przyznaje się strażakowi w miesięcznej stawce kwotowej w wysokości do:
1)   80% w kategorii I,
2)   75% w kategorii II,
3)   70% w kategorii III

Reszta w rozporządzeniu

sorbent:
W ramach budżetu. Pieknie procenty rosną, już teraz jest 70%, bedzie 80%. Ale bez skutków finansowych.

Gutek:
To tak jak z budżetami komend.Wszyscy wiedzą że jest klęska,ale nie wolno o tym mówić.

dexiorr:
Chciałbym zapytać bardziej zorientowanych kolegów.

Kto wie od czego te uchwalone procenty będą nam liczone? Jak mam sobie realnie policzyć ile dostanę podwyżki "na łapę"? bo zdania są podzielone.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej