Służba > Forum zawodowców

Podwyżki 2022

<< < (47/117) > >>

Tadzik987:

--- Cytat: ronin w Wrzesień 24, 2021, 15:24:35 ---500 zł od stycznia miesięcznie? Śmiechu warte, ratownicy medyczni więcej za jeden dyżur wywalczyli podwyżki niż wasz niesamowity związek za cały miesiąc.

--- Koniec cytatu ---

Możesz zmienić pracę. Idź na jeden dyżur do pogotowia to zobaczysz co to praca. :wall:

simek92:
Zaczynają się licytacje, kto ma gorzej. Dobrze wszyscy wiemy, że ZRM nie jeździ ciągle do NZK, tak samo straż nie jeździ ciągle do wielkich pożarów, gdzie każdy ryzykuje życiem. Fakt, ZRM ma więcej wyjazdów, ale sądząc po ostatnich IZRM, większość z nich nie powinna być w ogóle realizowana. Natomiast każdy powinien godnie zarabiać i pensje oby tych grup powinny być do siebie zbliżone (oczywiście za ukończone studia kierunkowe powinny być dodatkowe profity, bo każdy rat med musi mieć wyższe).

wojtek111:

--- Cytat: simek92 w Wrzesień 24, 2021, 18:00:12 ---Zaczynają się licytacje, kto ma gorzej. Dobrze wszyscy wiemy, że ZRM nie jeździ ciągle do NZK, tak samo straż nie jeździ ciągle do wielkich pożarów, gdzie każdy ryzykuje życiem. Fakt, ZRM ma więcej wyjazdów, ale sądząc po ostatnich IZRM, większość z nich nie powinna być w ogóle realizowana. Natomiast każdy powinien godnie zarabiać i pensje oby tych grup powinny być do siebie zbliżone (oczywiście za ukończone studia kierunkowe powinny być dodatkowe profity, bo każdy rat med musi mieć wyższe).

--- Koniec cytatu ---
Zgadzam się w 100 procentach, chciałbym zaznaczyć że moja stawka godzinowa po podwyżce wyniesie zawrotne 26 złotych z 23 złotych przed podwyżką, takie mamy waleczne zwiazki tfuu zawodowe...

SIUSIEK:

--- Cytat: wojtek111 w Wrzesień 24, 2021, 19:14:32 ---
--- Cytat: simek92 w Wrzesień 24, 2021, 18:00:12 ---Zaczynają się licytacje, kto ma gorzej. Dobrze wszyscy wiemy, że ZRM nie jeździ ciągle do NZK, tak samo straż nie jeździ ciągle do wielkich pożarów, gdzie każdy ryzykuje życiem. Fakt, ZRM ma więcej wyjazdów, ale sądząc po ostatnich IZRM, większość z nich nie powinna być w ogóle realizowana. Natomiast każdy powinien godnie zarabiać i pensje oby tych grup powinny być do siebie zbliżone (oczywiście za ukończone studia kierunkowe powinny być dodatkowe profity, bo każdy rat med musi mieć wyższe).

--- Koniec cytatu ---
Zgadzam się w 100 procentach, chciałbym zaznaczyć że moja stawka godzinowa po podwyżce wyniesie zawrotne 26 złotych z 23 złotych przed podwyżką, takie mamy waleczne zwiazki tfuu zawodowe...

--- Koniec cytatu ---
Żal mi Ciebie..

wojtek111:

--- Cytat: SIUSIEK w Wrzesień 24, 2021, 20:46:30 ---Żal mi Ciebie..

--- Koniec cytatu ---
Dzięki ale nie potrzebuje współczucia, jak zabraknie mi pieniędzy to pójdę dorobić. Choć wiem i niejednokrotnie o tym wspominałem że nie tak powinno to wyglądać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej