Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Nowe "Zasady organizacji ratownictwa medycznego w KSRG 2021"

(1/9) > >>

flameproof:
W końcu coś się ruszyło z ratownictwem medycznym w KSRG. W końcu są nowe "Zasady organizacji ratownictwa medycznego w KSRG".
Po pierwszym czytaniu - nie wygląda to źle.
Zapraszam do dyskusji. :straz:

Link do zasad: https://www.gov.pl/web/kgpsp/wykaz-wazniejszych-zasad-obowiazujacych-w-ksrg

Karol1965:
To jest mało powiedziane.To wygląda naprawdę dobrze,wreszcie robi się miejsce na użycie ratownika medycznego nawet i w OSP,mało tego gość nawet będzie mieć swój plecak

pafnucek:
a jakiś dodatek z tego tytułu będzie czy znowu nieetatowe stanowisko ku chwale ojczyzny?

mish3lls:

--- Cytat: pafnucek w Lipiec 08, 2021, 14:37:14 ---a jakiś dodatek z tego tytułu będzie czy znowu nieetatowe stanowisko ku chwale ojczyzny?

--- Koniec cytatu ---

A czy za wszystko musi być dodatek? Idąc twoim tokiem rozumowania kierowca też powinien mieć bo uprawnienia dodatkowe, grupy specjalistyczne również a jest tak? Nie, więc uważam że głupie pytanie.

rocky323:
Słuchaj, szkołę robiłem będąc już w służbie za swoją kasę by ją wykorzystać w dodatkowym dorabianiu, a jak dziś pamiętam słowa dowódcy zmiany jak chciałem wolne na zjazd "lepiej żebyś umiał tynkować i malować, to większy byłby pożytek niż twojego ratownictwa". Wszystko działa w obie strony.

Oczywiście że kierowca lub grupy specjalistyczne powinny mieć dodatkową kasę, w każdej firmie im masz więcej uprawnień/kursów potrzebnych twojemu pracodawcy tym twoje zarobki rosną....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej