Autor Wątek: Przeniesienie z SAPSP do SGSP  (Przeczytany 1862 razy)

Offline preclson

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Przeniesienie z SAPSP do SGSP
« dnia: Czerwiec 30, 2021, 14:09:25 »
Witam,
wyczytałem kiedyś, w jakimś starym wątku, że po pierwszym roku SAPSP jest możliwe przeniesienie do SGSP.

Czy faktycznie istnieje taka możliwość? Jeśli tak, to w jaki sposób to wygląda? Przenosi się do SGSP od razu na drugi rok, czy po prostu startuje się od zera?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2021, 14:50:35 wysłana przez preclson »

Offline Zakub

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Przeniesienia z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2021, 14:31:30 »
chciałem przypomnieć że aspirantka trwa obecnie rok nie dwa więc czysto logicznie przeniesienie po pierwszym roku jest nie możliwe bo po pierwszym roku masz skończoną aspirantkę.

Offline Misiek1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Przeniesienia z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2021, 14:35:49 »
Jaki rok? :D
PS: nie wiem ja przynajmniej nigdzie takiego czegos nie widziałem ale to byloby glupie jeśli tak by sie dalo :)

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 678
Odp: Przeniesienie z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2021, 16:27:30 »
Rok ale zaoczna dla funkcjonariuszy w służbie stałej  :rofl:

Offline swiezy22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Przeniesienie z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2021, 08:07:53 »
Witam,
wyczytałem kiedyś, w jakimś starym wątku, że po pierwszym roku SAPSP jest możliwe przeniesienie do SGSP.

Czy faktycznie istnieje taka możliwość? Jeśli tak, to w jaki sposób to wygląda? Przenosi się do SGSP od razu na drugi rok, czy po prostu startuje się od zera?

Jak możesz przenieść się na 2 rok studiów, skoro w szkole aspirantów jesteś nie studentem a słuchaczem?

Offline preclson

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Przeniesienie z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2021, 12:54:13 »
Jak możesz przenieść się na 2 rok studiów, skoro w szkole aspirantów jesteś nie studentem a słuchaczem?

Nie wiem, dlatego pytam.
W każdym razie to co mówisz brzmi sensownie, nie spojrzałem na to od tej strony.

EDIT: Znalazłem komentarz, o którym wspominałem na samym początku.
A gdybym zrezygnował z SA PSP po roku mógłbym iśc na dzienne do SGSP?

Możesz się przenieść z sapsp do sgsp bez konsekwencji jeżeli zdasz tor i masz wyniki maturalne.

Oznacza to, że jeżeli zechcę przejść po roku do SGSP to mogę, o ile spełnię wymagania rekrutacji. Czy będę musiał wtedy zwracać koszty za ukończony rok nauczania w SAPSP?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2021, 12:59:28 wysłana przez preclson »

Offline swiezy22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Przeniesienie z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2021, 13:31:41 »
Będziesz musiał zwrócić koszty. Lepiej już skończ SA i później zrób SGSP zaocznie, bo nieopłacalne po roku SA jest przenosić się na 4 lata do SGSP.

Offline preclson

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Przeniesienie z SAPSP do SGSP
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 04, 2021, 23:18:42 »
Będziesz musiał zwrócić koszty. Lepiej już skończ SA i później zrób SGSP zaocznie, bo nieopłacalne po roku SA jest przenosić się na 4 lata do SGSP.

Dziękuję za odpowiedź!  :straz: