Autor Wątek: Vetulani as 2002  (Przeczytany 2491 razy)

Offline fifa1k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Vetulani as 2002
« dnia: Czerwiec 22, 2021, 18:30:21 »
Witam,
prawdopodobnie padł nam sterownik od modulatora vetulani as 2002. Czy ktoś może posiada takie coś na sprzedaż?

Offline fireman90

  • Jajakobyły...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Vetulani as 2002
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2021, 13:01:56 »
Czy sprawdzaliście głośnik ? U nas już kilka dni po zamontowaniu, modulator również przestał działać a winnym okazał się głośnik. Odłączył się jeden z przewodów, którego nawet producent modulatorów (p. Roman) nie dał rady przylutować więc wymienił nam głośnik na nowy.

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Vetulani as 2002
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2021, 00:18:13 »
Modulatory Vetulani są dość rzadkie... Sam mam jeden bardzo podobny, ale jednak wcześniejszy model. Jakby była opcja na zobaczenie tego na żywo, to diagnostykę by się zrobiło, a tak to lipa trochę.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline fireman90

  • Jajakobyły...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Vetulani as 2002
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2021, 22:27:32 »
Modulatory Vetulani są dość rzadkie...
a szkoda, bo brzmienie (wg mnie) mają lepsze niż te na G... np. Widocznie panom Vetulani nie zależało na promowaniu swoich produktów bo kto znał, ten modulator zamawiał. Osobiście miałem przyjemność z AS-100 na STAR-ze i do tej pory AS-2002 na STEYR-ze.