Służba > Forum zawodowców

Wyjazd na szkolenie i zakaz powrotu do domu przez covid

(1/9) > >>

Malyiduzy:
Witam. Niedługo wyjeżdżam na szkolenie i dowiedziałem się że osoby nieszczepione będą musiały przed wyjazdem zrobić test na covid a osoby szczepione takiego testu nie będą musiały robić ale nie o to chodzi. W czasie trwania kursu będę miał uroczystość rodzinną na której bardzo mi zależy żebym był ale dostaliśmy pismo że ośrodek nikogo do domu nie wypuści co w takiej sytuacji zrobić zaznaczam ze jestem już zaszczepiony.

mish3lls:

--- Cytat: Malyiduzy w Maj 27, 2021, 18:53:19 ---Witam. Niedługo wyjeżdżam na szkolenie i dowiedziałem się że osoby nieszczepione będą musiały przed wyjazdem zrobić test na covid a osoby szczepione takiego testu nie będą musiały robić ale nie o to chodzi. W czasie trwania kursu będę miał uroczystość rodzinną na której bardzo mi zależy żebym był ale dostaliśmy pismo że ośrodek nikogo do domu nie wypuści co w takiej sytuacji zrobić zaznaczam ze jestem już zaszczepiony.

--- Koniec cytatu ---

Raczej nic, przychodzisz do służby. Tym bardziej uroczystość rodzinna spora szansa na przywiezienie czegoś na szkolenie.

Malyiduzy:
Uważasz że jak teraz pojadę i nie będę miał żadnych testów bo jestem zaszczepiony to nie mam żadnych szans tam czegoś zawieźć? A po uroczystości rodzinnej jest większa szansa niż w sklepie co jeden na drugim jest.

PrzyszłyStrażak:
Niestety jeśli chodzi o szkołę w B..., to można zapomnieć o jakichkolwiek wyjazdach, czy nawet wyjściach poza teren szkoły. Zaczyna to być niezrozumiałe przy obecnym luzowaniu obostrzeń, tym bardziej, że kadra normalnie po zajęciach do domu wychodzi. Natomiast ludzie, którzy mają terminy na szczepienia są faworyzowani, bo na te zabiegi bez problemu mogą wyjeżdżać.

in_flames:
Ludzie to jest formacja mundurowa i skoszarowanie na 3 miesiące to nie jest żadna tragedia. Nie ważne czy to Covid czy po prostu dla zasady. Jak już Wam teraz to przeszkadza to później może być tylko gorzej. Proponuję już w tym momencie zrezygnować ze służby póki jeszcze za daleko to nie zabrnęło. Może będzie mniej płaczących panienek, które jak słyszą o wyjeździe w ramach COO to zrobią wszystko, żeby nie jechać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej