Autor Wątek: Przyjecie do sluzby a aktualnie prowadzona dzialanosc gospodarcza - prosze o POM  (Przeczytany 2774 razy)

Offline elvoger

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Witam , powoli zegnam sie z firma (przekaze rodzinie) ale to potrwa dosc dlugo i moje pytanie brzmi bo w PSP nikt mi na to nie odpowie jedynie chyba sam komendant ...

1. Czy prowadzac dzialanosc gospodarcza moge skladac papiery do PSP (jak beda przyjecia) ? bo wiem ze dzialanosci nie mozna prowadzic jedynie za zgoda komendanta ale ale ale ... gdybym zlozyl papiery i (po malych znajomosciach) uzyskal zgode na prowadzenie dzialanosci to czy moglbym dalej przechodzic rekrutacje i zostac strazakiem ?
2. Czy jednak na czas przyjecia sie do sluzby i cala rekrutacje nie moge miec firmy a dopiero po zatrudnieniu sie i uzyskaniu takiej zgody moge ja otworzyc?

Popytajcie w robocie przelozonych bardzo mi zalezy , troche sie rozpisalem w skrocie chodzi o to czy musze zamknac dzialanosc i startowac w rekrutacji a ewentualnie pozniej bo przyjeciu do sluzby uzyskac zgode i otworzyc na nowo czy jednak moge zgode uzyskac duzo szybciej w trakcie rekrutacji i nie zamykac dzialnosc . Piszcze mail lub tu bede bardzo wdzieczny Pozdrawiam

Offline Zakub

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Startując w rekrutacji możesz prowadzić działalność, możesz pracować, możesz robić co chcesz. Obecnie nawet jak się dostaniesz to czas przyjęcia do służby wynosi do roku czasu więc będziesz miał czas żeby to na spokojnie ogarnąć.

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)