Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Zmiana organizacji Stanowisk Kierowania

(1/3) > >>

MT:
Czołem strażacy,
czy komuś z was obiło się może o uszy na czym ma polegać zmiana organizacji SK? KG PSP wspominał o tym na ostatniej wideokonferencji. Niemniej nie zdradził szczegółów, jest to jeszcze w fazie projektu/konsultacji.

Pozdrawiam

oliwier:
Mam nadzieję że wrócą dwuosobowe etatowe obsady bo służba w pojedynkę to totalne nieporozumienie.
No i pytanie co z nowym SWD bo opóźnienie zaczynamy liczyć w latach a nie w miesiącach.

Eqinox:

--- Cytat: MT w Kwiecień 06, 2021, 14:23:21 ---Czołem strażacy,
czy komuś z was obiło się może o uszy na czym ma polegać zmiana organizacji SK? KG PSP wspominał o tym na ostatniej wideokonferencji. Niemniej nie zdradził szczegółów, jest to jeszcze w fazie projektu/konsultacji.

--- Koniec cytatu ---
Czołem MT  :rofl:
Coś tam się obiło o uszy, że zmiany będą typowo organizacyjne czyli w KG zmieni się najwięcej i powstanie Biuro Planowania Operacyjnego...  Będzie powrót do nazewnictwa typu WSKR i MSK (PSK). Zmiany są zaawansowane ale jeszcze nie "przykpelane" więc nie ma gwarancji, że w 100% informacje się pokryją ale źródło raczej z tych pewnych :wacko:

Zbrodniarz:

--- Cytat: oliwier w Kwiecień 06, 2021, 17:15:35 ---Mam nadzieję że wrócą dwuosobowe etatowe obsady bo służba w pojedynkę to totalne nieporozumienie.

--- Koniec cytatu ---

Słuszna uwaga.
Czy KG oraz ZZ dostrzegają, że jednoosobowe obsady na SK to patologia?

Radhezz:

--- Cytat: oliwier w Kwiecień 06, 2021, 17:15:35 ---No i pytanie co z nowym SWD bo opóźnienie zaczynamy liczyć w latach a nie w miesiącach.

--- Koniec cytatu ---
Jakoś miesiąc temu była mowa że nie będzie opóźnień, wdrożenie miało przypadać na maj-czerwiec. Przy czym to było takie założenie wynikające z tego, że przy wcześniejszych obsuwach info szło dużo wcześniej że się nie wyrobią.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej