Autor Wątek: Nagrody na dzień strażaka  (Przeczytany 9660 razy)

Offline strazakuem

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Nagrody na dzień strażaka
« dnia: Kwiecień 02, 2021, 12:55:30 »
Jak w tytule. Czy są jakieś info na ten temat:)

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2021, 13:10:55 »
Nie ma w tym roku funduszu nagród w całej budżetówce. Nagrody się spodziewaj pod koniec roku jeśli twój komendant zaoszczędzi na uposazeniach.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2021, 15:38:47 »
Nie będzie ......kryzys był było po p.....e przez kilka lat człowiek zamiast iść do przodu to się uwstecznił albo dreptał w miejscu .....teraz było troszkę lepiej i się skończyło ....znowu dreptanie.

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2021, 16:21:20 »
Jak w tytule. Czy są jakieś info na ten temat:)

Jakiej wysokości dostałeś ostatnią nagrodę na Dzień Strażaka?
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline strazakuem

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2021, 18:17:46 »
1350 zł

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2021, 18:46:02 »
Jaki kryzys ?  wybory 70 mln Sasin - kasa w błoto .  Elektrownia Ostrołęka 1.5 mld ......    poszło się je....    Miliony na respiratory...  2 mld na kur.... wizję TV ,   a te bydlaki mówią, że trzeba pasa zaciskać i nagrody wstrzymywać.   Jeszcze wierzycie w to co Pinokio mówi  :rofl: :rofl: :rofl:

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2021, 19:42:01 »
Jaki kryzys ?  wybory 70 mln Sasin - kasa w błoto .  Elektrownia Ostrołęka 1.5 mld ......    poszło się je....    Miliony na respiratory...  2 mld na kur.... wizję TV ,   a te bydlaki mówią, że trzeba pasa zaciskać i nagrody wstrzymywać.   Jeszcze wierzycie w to co Pinokio mówi  :rofl: :rofl: :rofl:
Wróci poprzedni rząd to znowu dostaniesz 300zl podwyżki przez 8 lat na pewno będziesz zadowolony, jeśli chodzi o służby mundurowe to widać że obecny rząd inwestuje najwięcej nie chodzi mi o podwyżki bo te zostały w dużej mierze wywalczone   :rofl:

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2021, 20:40:56 »
Panie mish3lls - to jest   dobre podejście, dostałeś kasę i już masz klapki na oczach.  dadzą Ci 500 i będą pluli w twarz, a Ty powiesz - deszcz pada. :rofl: Żałosne. Nie ważne co się dzieje, ważne że jedna ręka Ci dała 300 , a druga wyciąga  Ci z kieszeni 450  - podwyżki energii, żywności, wody, śmieci itp itd.   Pewnie nawet nie masz pojęcia o takich sprawach jak elektrownia, wybory, respiratory i wiele innych. To jest straszne. Kij i marchewka w tym kraju działają cuda  :rofl: :rofl: :rofl:
W wolnej chwili poczytaj o tym co się w kraju dzieje. Jeszcze jest nadzieja dla Ciebie.  nam się wmawia, że nie ma kasy na nagrody itp, poczytaj sobie o nagrodach i dodatkach w SN, w ministerstwach itp. wiesz, tam nie dają nagród po 500 zł.
W ramach lektury poczytaj proszę: wynagrodzenia Centralny Port Komunikacyjny  /  afera SKOK ów / modernizacja czołgów T72 za 2 mld  zł, która nie wiele da  - na początek Ci wystarczy.
 Nie masz bladego pojęcia człowieku jak marnuje się nasze podatki. ważne że dostałeś 300 zł. wstyd. 

Co do podwyżek - to nie straż je wywalczyła tylko policja. Pamiętaj o tym, bo chyba  tego  nie wiedziałeś  :rofl:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2021, 20:53:55 wysłana przez mietek90 »

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2021, 21:05:33 »
Panie mish3lls - to jest   dobre podejście, dostałeś kasę i już masz klapki na oczach.  dadzą Ci 500 i będą pluli w twarz, a Ty powiesz - deszcz pada. :rofl: Żałosne. Nie ważne co się dzieje, ważne że jedna ręka Ci dała 300 , a druga wyciąga  Ci z kieszeni 450  - podwyżki energii, żywności, wody, śmieci itp itd.   Pewnie nawet nie masz pojęcia o takich sprawach jak elektrownia, wybory, respiratory i wiele innych. To jest straszne. Kij i marchewka w tym kraju działają cuda  :rofl: :rofl: :rofl:
W wolnej chwili poczytaj o tym co się w kraju dzieje. Jeszcze jest nadzieja dla Ciebie.  nam się wmawia, że nie ma kasy na nagrody itp, poczytaj sobie o nagrodach i dodatkach w SN, w ministerstwach itp. wiesz, tam nie dają nagród po 500 zł.
W ramach lektury poczytaj proszę: wynagrodzenia Centralny Port Komunikacyjny  /  afera SKOK ów / modernizacja czołgów T72 za 2 mld  zł, która nie wiele da  - na początek Ci wystarczy.
 Nie masz bladego pojęcia człowieku jak marnuje się nasze podatki. ważne że dostałeś 300 zł. wstyd. 

Co do podwyżek - to nie straż je wywalczyła tylko policja. Pamiętaj o tym, bo chyba  tego  nie wiedziałeś  :rofl:

Haha serio? Tak się rozmawia z osobą choć odrobinę na poziomie? Twój post jest tak debilny że nie będę tego komentował bo szkoda czasu. :wall: 

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 02, 2021, 21:26:27 »
Masz całkowitą rację :rofl:. Nawet nie jesteś się w stanie odnieść do tego o czym napisałem  - bo gÓwno wiesz w tym temacie. taką masz wiedzę. jak to mówią: w nogach śpisz,  mało wiesz :rofl:.  ważne, że dali ci 300.  Gdybyś Ty reprezentował  wysoki poziom, to byś napisał: ok poczytam o czym pisałeś itp, poszukał w Internecie  a potem zabierał zdanie i wypunktował mnie i mój post.  :rofl:
jesteś naprawdę zabawnym, prostym człowiekiem, któremu dali 300 i to jest najważniejsze. Rozumiem, że jedzenie, spanie, potrzeby fizjologiczne są sensem twojego mało ciekawego życia   i niczym innym nie możesz sobie głowy zawracać  :rofl:

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2021, 21:48:47 »
1. Doskonale wiem ile państwo zabiera, place podatki, czynsze jak każdy człowiek na świecie to nie musisz mi pisać ile zabrali bo doskonale to wiem.
2. Doskonale wiem co się dzieje w naszym kraju wystarczy przeczytać informacje lub posłuchać radia.
3. Nie musisz mnie zachęcać do żadnej lektury nie da się nie czytać czy słyszeć o aferach które się wydarzyły jak odrobinę interesujesz się państwem.
4. Wiem o tym że podatki się marnują na wiele idiotyczny rzeczy ale zawsze tak było i to się nie zmieni.
5.  Twój poziom intelektualny osiągnął poziom dna co potwierdziles postem powyżej.
6. Tyle z mojej strony  :fiuu:

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2021, 23:01:54 »
Według mnie nagrody te co były na dzień strażaka lub na koniec roku pochłonęło " dziadkowe "  sory ale taki mamy klimat  :fiuu: Pozdrawiam :)

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 03, 2021, 08:14:18 »
No nie wiem o co chodzi ale piszą o podwyższeniu 500+ na 700+ minister finansów powiedział że jak będzie potrzeba to z kasą nie ma problemu .......

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 03, 2021, 10:12:42 »
Jak trzeba będzie kupić znowu kilkadziesiąt samochodów dla OSP z okazji wyborów, to kasa też się znajdzie 😉

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 03, 2021, 10:14:00 »
No nie wiem o co chodzi ale piszą o podwyższeniu 500+ na 700+ minister finansów powiedział że jak będzie potrzeba to z kasą nie ma problemu .......
Dodrukują albo wezmą kredyt z UE pod nasze zasoby naturalne . Kto by się martwił o przyszłość naszych dzieci.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 03, 2021, 17:53:16 »
Panie mish3lls - to jest   dobre podejście, dostałeś kasę i już masz klapki na oczach.  dadzą Ci 500 i będą pluli w twarz, a Ty powiesz - deszcz pada. :rofl: Żałosne. Nie ważne co się dzieje, ważne że jedna ręka Ci dała 300 , a druga wyciąga  Ci z kieszeni 450  - podwyżki energii, żywności, wody, śmieci itp itd.   Pewnie nawet nie masz pojęcia o takich sprawach jak elektrownia, wybory, respiratory i wiele innych. To jest straszne. Kij i marchewka w tym kraju działają cuda  :rofl: :rofl: :rofl:
W wolnej chwili poczytaj o tym co się w kraju dzieje. Jeszcze jest nadzieja dla Ciebie.  nam się wmawia, że nie ma kasy na nagrody itp, poczytaj sobie o nagrodach i dodatkach w SN, w ministerstwach itp. wiesz, tam nie dają nagród po 500 zł.
W ramach lektury poczytaj proszę: wynagrodzenia Centralny Port Komunikacyjny  /  afera SKOK ów / modernizacja czołgów T72 za 2 mld  zł, która nie wiele da  - na początek Ci wystarczy.
 Nie masz bladego pojęcia człowieku jak marnuje się nasze podatki. ważne że dostałeś 300 zł. wstyd. 

Co do podwyżek - to nie straż je wywalczyła tylko policja. Pamiętaj o tym, bo chyba  tego  nie wiedziałeś  :rofl:


Wyjedź z kraju jak się nie podoba, albo zrezygnuj ze służby JAK SIĘ NIE PODOBA. Każdy ma swój rozum i nie Twoja w tym rola, aby tutaj na forum kogoś POLITYCZNIE umoralniać. Trzymaj się tematu.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 03, 2021, 18:13:47 »
Według mnie nagrody te co były na dzień strażaka lub na koniec roku pochłonęło " dziadkowe "  sory ale taki mamy klimat  :fiuu: Pozdrawiam :)

Chodzi Ci o świadczenie motywacyjne? Chłopie to całkiem inne paragrafy nie pisz glupot..

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 03, 2021, 18:24:58 »
Wyjedź z kraju jak się nie podoba, albo zrezygnuj ze służby JAK SIĘ NIE PODOBA. Każdy ma swój rozum i nie Twoja w tym rola, aby tutaj na forum kogoś POLITYCZNIE umoralniać. Trzymaj się tematu.

Coś mnie ominęło czy w międzyczasie zostałeś tu moderatorem? To nie remiza. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nic ci do tego ormowcu.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.692
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 03, 2021, 18:32:49 »
Też Wam wszystkim życzę Wesołych Świąt!

I wracamy do tematu!!!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.134
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 05, 2021, 12:36:10 »
remiza.gov.pl :kjezyk:

Rozsądni komendanci sobie poradzą. Nagroda nie musi się nazywać nagrodą.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 05, 2021, 13:07:48 »
remiza.gov.pl :kjezyk:
@ogniomiszcz w formie ostry jak tabasco  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2021, 09:42:10 »
Wyjedź z kraju jak się nie podoba, albo zrezygnuj ze służby JAK SIĘ NIE PODOBA.

Jak policja strajkowała, to stałeś i im w twarz to krzyczałeś, czy tylko na forum taki wyszczekany. Zapomniałeś jeszcze dodać: "zmień pracę, weź kredyt".

Przepraszam moderatora, ale obok takiego pie#$% nie da się przejść obojętnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2021, 12:42:59 wysłana przez Gosciu »

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2021, 11:28:29 »
 :rofl:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2021, 13:04:35 wysłana przez mietek90 »

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2021, 11:37:27 »
A to księża na ambonie mówią o polityce na kazaniach? Całe swoje życie chodzę do kościoła i to nie jednego i nigdy nie usłyszałem nic o chwaleniu rządu tego czy tamtego i rozdawaniu kasy. Chyba tutaj ktoś skacze na kościół, a wogóle do niego nie chodzi.
Równie dobrze mogę włączyć TVN i też uzyskam super rzetelne informacje na temat tego, co się dzieje w kraju i że lewica jest super, a akcje typu bezczeszczenie świątyń zbliża nas do zachodu.
Jak ktoś racjonalnie widzi rzeczywistość to nie musi oglądać takiej czy innej telewizji, chodzić do kościoła itd. Jest źle i szybko się to nie zmieni. A akcje typu roznoszenie ulotek, teraz ponoć w Małopolsce dostarczanie decyzji lekarzom o stawieniu się do pracy w szpitalu tymczasowym pokazuje tylko, jak jesteśmy rzucani byle gdzie, bo przecież straż jest taka super i wszystko zrobi, oczywiście ku chwale ojczyzny.

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nagrody na dzień strażaka
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2021, 12:35:51 »
Panie simek92- jeśli poczułeś się urażony słowami o kościele, księdzu to bardzo przepraszam. Nie atakuje kościoła. Usunę ten kawałek wpisu.