Służba > Forum ochotników

5000 COVID

<< < (10/10)

robn:

--- Cytat: jgk w Kwiecień 26, 2021, 18:00:40 ---I tym oto sposobem wiele wniosków wyląduje w koszu bo nie spełni wymogów.

--- Koniec cytatu ---

Żaden nie wyląduje w koszu.
Wniosek to tylko wniosek, można go poprawić.

jgk:
Teoretycznie tak. Nie tak dawno dawali 5000+ dla każdej jednostki osp w efekcie niektóre dostały dwa razy po 5000+ pomimo że innym też się należało ale ........ Teraz zapewne będzie podobnie złe wnioski do kosza a kasa która zostanie do podziału dla cwańszych jednostek.

basti007:

--- Cytat: mulat81 w Kwiecień 27, 2021, 06:26:09 ---Od samego początku w tabeli z wykazem przy ubraniach była * a pod spodem ze zgodne z opz, trzeba sprawdzać a nie rzucać się na oferty sklepów i ich gotowce.... Też chyba wielu zapomniało że realizowane zakupy mają mieć CNBOP.

--- Koniec cytatu ---

gdzie ty miałeś ta gwiazdkę? :fiuu: bo ja takowej nigdzie nie widziałem w wykazie asortymentu 5000plus

EljotNes:
i wszystko wiadomo, ubranie wg nowego wzoru, ale może być trzy lub dwu częściowe albo nawet same kurtki czy spodnie

EwelinaNiewulis:

--- Cytat: basti007 w Kwiecień 27, 2021, 15:40:35 ---
--- Cytat: mulat81 w Kwiecień 27, 2021, 06:26:09 ---Od samego początku w tabeli z wykazem przy ubraniach była * a pod spodem ze zgodne z opz, trzeba sprawdzać a nie rzucać się na oferty sklepów i ich gotowce.... Też chyba wielu zapomniało że realizowane zakupy mają mieć CNBOP.

--- Koniec cytatu ---

gdzie ty miałeś ta gwiazdkę? :fiuu: bo ja takowej nigdzie nie widziałem w wykazie asortymentu 5000plus

--- Koniec cytatu ---

ja również nigdzie gwiazdki nie widzę   :cooo:

[załącznik usunięty przez administratora]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej