Służba > Forum ochotników

5000 COVID

<< < (4/10) > >>

strazak ochotnik:

--- Cytat: piotr92strazak w Kwiecień 02, 2021, 16:22:55 ---Ktoś wie jakie wymagania musi spełniać sprzęt z dofinansowania? Wymagane świadectwo z Józefowa? Ubrania z opz 2 czy 3 częściowe?

--- Koniec cytatu ---
Właśnie też się zastanawiam, bo nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji.
Zauważyłem, że sklepy internetowe z asortymentem przygotowanym specjalnie pod tę dotację oferują ubrania 3-częściowe. Za 5000zł kupię tylko jedno ubranie 3-częściowe, ale dwucześciowe już dwa lub nawet trzy.

piotr92strazak:

--- Cytat: strazak ochotnik w Kwiecień 06, 2021, 17:00:00 ---
--- Cytat: piotr92strazak w Kwiecień 02, 2021, 16:22:55 ---Ktoś wie jakie wymagania musi spełniać sprzęt z dofinansowania? Wymagane świadectwo z Józefowa? Ubrania z opz 2 czy 3 częściowe?

--- Koniec cytatu ---
Właśnie też się zastanawiam, bo nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji.
Zauważyłem, że sklepy internetowe z asortymentem przygotowanym specjalnie pod tę dotację oferują ubrania 3-częściowe. Za 5000zł kupię tylko jedno ubranie 3-częściowe, ale dwucześciowe już dwa lub nawet trzy.

--- Koniec cytatu ---
No dziś się dowiedziałem ze swojej komendy że z tego finansowania tylko ubranie 3 częściowe i wymagane CNOBP. W innych rejonach można niby kupić 2 częściowe. Nie do końca doprecyzowane są wymagania. :gwiazdki: 

Zakub:
Bo sugerujecie się tym co wam mówią w komendzie zamiast sugerować się tym co mówi załącznik do dotacji czyli lista sprzętu. A lista sprzętu nie wspomina ani o opz, ani o tym ile częściowe ma być ubranie ani nawet o cnbop.

piotr92strazak:

--- Cytat: Zakub w Kwiecień 06, 2021, 17:46:46 ---Bo sugerujecie się tym co wam mówią w komendzie zamiast sugerować się tym co mówi załącznik do dotacji czyli lista sprzętu. A lista sprzętu nie wspomina ani o opz, ani o tym ile częściowe ma być ubranie ani nawet o cnbop.

--- Koniec cytatu ---
Dlatego pisze że jedna nie wiadoma. Lepiej aby konkretnie ustalili i przekazali wymagania niż później jednostki nie kombinowały z wnioskami bo się nie zgadza.

Zakub:
Ale jest konkretnie. Po prostu brak jest wymagań proste. Wiadomo że cnbop musi być żeby zgodnie z przepisami można było tego używać ale jeśli ktoś gdzieś komuś będzie próbował wciskać ż ubranie musi być trzy częściowe albo zgodne z OPZ to będzie to robił bez żadnych podstaw bo dotacja tego nie wymaga.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej