Służba > Forum ochotników

5000 COVID

(1/10) > >>

Tomek58:
Witam, orientuje się ktoś jak będzie z tymi 5000 za pomoc w akcji szczepień? Praktycznie każda jednostka teraz dostała do dystrybucji te ulotki, to wystarczy czy trzeba też dowozić seniorów do miejsc szczepień?

Yywicio:
To dopiero wierzcholek góry lodowej, w morzu potrzeb.

wiktus70:
O ulotkach nic nie ma....  :wall: https://www.gov.pl/web/mswia/tryb-i-zasady-udzielania-dofinansowania-ze-srodkow-funduszu-przeciwdzialania-covid-19-dla-jednostek-ochotniczych-strazy-pozarnych-zaangazowanych-w-udzielanie-pomocy-w-transporcie-osob-majacych-trudnosci-w-samodzielnym-dotarciu-do-punktow-szczepien-przeciwko-wirusowi-sars-cov-2

PCT:
Jest napisane że ma być deklaracja jednostki. Mnie jednak zastanawia inna kwestia z wniosku o dotację:


--- Cytuj --- Opinia (w tym potwierdzenie dysponowania przez jednostkę OSP wystarczającym potencjałem ludzkim lub odpowiednim środkiem transportu) komendanta powiatowego/miejskiego PSP w ……………………..

--- Koniec cytatu ---

W związku z powyższym i poleceniem KG o zakazie dowożenia pojazdami  typu GBA i GCBA jednostki które nie posiadają lekkich lub specjalnych będą mogły uzyskać takie dofinansowanie? :)

klepi:

--- Cytat: PCT w Marzec 26, 2021, 14:14:47 ---Jest napisane że ma być deklaracja jednostki. Mnie jednak zastanawia inna kwestia z wniosku o dotację:


--- Cytuj --- Opinia (w tym potwierdzenie dysponowania przez jednostkę OSP wystarczającym potencjałem ludzkim lub odpowiednim środkiem transportu) komendanta powiatowego/miejskiego PSP w ……………………..

--- Koniec cytatu ---

W związku z powyższym i poleceniem KG o zakazie dowożenia pojazdami  typu GBA i GCBA jednostki które nie posiadają lekkich lub specjalnych będą mogły uzyskać takie dofinansowanie? :)

--- Koniec cytatu ---

Ale ulotki GCBA możesz rozwozić. I według mojej KP to ma wystarczyć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej