Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

Zarobki w PSP

<< < (3/3)

pawel1993:
Do pkt. 5 - zaokrąglij kwotę do pełnych dziesiątek w dół lub w gore.
Potem pkt 5a. Powyższa kwotę pomnóż przez wysługę w latach - dodatek stażowy to będzie o którym nienapisales.

rafal.bula:

--- Cytat: pawel1993 w Listopad 10, 2023, 14:10:03 ---Do pkt. 5 - zaokrąglij kwotę do pełnych dziesiątek w dół lub w gore.
Potem pkt 5a. Powyższa kwotę pomnóż przez wysługę w latach - dodatek stażowy to będzie o którym nienapisales.

--- Koniec cytatu ---
- Założyłem że wysługa zero, bo zazwyczaj takie pytania zadają kandydaci do służby.
- w podatku też będzie zaokrąglenie

Bartek15151:
Cześć 👋 piszę bardziej zapytaniem o poradę. Mam skończone 27 lat wyższe wykształcenie inz. Przygotowywuje się do naboru z ulicy. Jak myślicie czy wiek jest nadal optymalnym do próbowania? Jak sądzicie, jaka jest optymalna  szansa późniejszych awansów? Do jakiego stopnia. Awans traktuję jako spełnienie zawodowe. W obecnej pracy doszedłem do stanowiska w którym osiągnąłem co sie dało. I trochę przeraża mnie wizja tego ze nic wiecej tutaj nie osiągnę. Nie piszę  tu z założenia ze od razu będę wysoko, ale jak z własnego doświadczenia wiecie jak wygląda ścieżka w takim przypadku?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej