Służba > Forum ochotników

Dofinansowanie WFOSiGW 2021

<< < (2/4) > >>

Tomek58:
Opowie ktoś jak to wygląda, też mamy profil zaufany. Ale powiedzcie na co pisać i jak pisać, jest jakiś gotowy wzór na to? Potrzebowalibyśmy drabine, wentylator lub zestaw hydrauliczny o ile na aż takie kwoty można liczyć

strażakochotnik:
Generalnie powinno być dla jednostki 25 tyś ale czytałem że ten limit się zmienił chyba do 15 chyba z pomorskim. Wnioski nie są takie same w każdym województwie ciężki ogólnie temat dla wprawionych w boju. Sprytne jest to że nie decyduje stempel poczty, tak jak kolega napisał epuap to wyjście ale też dla hardcorów bo jak nabór będzie trwał 2 godziny to możesz się i tak nie wyrobić z podpisaniem.

Radhezz:

--- Cytat: fire45 w Marzec 08, 2021, 22:14:17 ---
--- Cytat: basti007 w Marzec 08, 2021, 19:24:53 ---w opolskim ledwo ruszyl i juz wstrzymali... jakies jaja

--- Koniec cytatu ---
Temat był w powietrzu od dawna. Wystarczyło być w gotowości. W sieci dostępne były wnioski z lat poprzednich, nic się nie zmieniło.
Ofertę też można sobie było naszykować na różne oczekiwane kwoty.
--- Koniec cytatu ---
Tak tak, trzeba mieć kogoś kto jest bezrobotny i siedzi w domu odświeżając stronę co 15min... Ogłoszenie weszło koło 8-9, a zakończenie przyjmowania było już o 14 (wg niektórych źródeł o 13). Normalni ludzie w tych godzinach pracują. Także biorąc pod uwagę, że temat "wisiał w powietrzu" od 3-4 tygodni co najmniej, ale nie było wiadomo kiedy ruszy dokładnie, to można chyba zrozumieć irytację kolegów. OSP jest formacją ochotniczą, a tu się okazuje, że dobrze by było mieć człowieka na etacie do pisania i składania wniosków...  :wall:

50 wniosków na województwo, gdzie w jednym powiecie jest ponad 2 razy tyle jednostek to też śmiech na sali.

fire45:

--- Cytat: Radhezz w Marzec 09, 2021, 11:46:01 ---
--- Cytat: fire45 w Marzec 08, 2021, 22:14:17 ---
--- Cytat: basti007 w Marzec 08, 2021, 19:24:53 ---w opolskim ledwo ruszyl i juz wstrzymali... jakies jaja

--- Koniec cytatu ---
Temat był w powietrzu od dawna. Wystarczyło być w gotowości. W sieci dostępne były wnioski z lat poprzednich, nic się nie zmieniło.
Ofertę też można sobie było naszykować na różne oczekiwane kwoty.
--- Koniec cytatu ---
Tak tak, trzeba mieć kogoś kto jest bezrobotny i siedzi w domu odświeżając stronę co 15min... Ogłoszenie weszło koło 8-9, a zakończenie przyjmowania było już o 14 (wg niektórych źródeł o 13). Normalni ludzie w tych godzinach pracują. Także biorąc pod uwagę, że temat "wisiał w powietrzu" od 3-4 tygodni co najmniej, ale nie było wiadomo kiedy ruszy dokładnie, to można chyba zrozumieć irytację kolegów. OSP jest formacją ochotniczą, a tu się okazuje, że dobrze by było mieć człowieka na etacie do pisania i składania wniosków...  :wall:

50 wniosków na województwo, gdzie w jednym powiecie jest ponad 2 razy tyle jednostek to też śmiech na sali.

--- Koniec cytatu ---
Radku, tak to niestety działa. Mało tego między jednostkami były szybkie telefony, że to już.
Swoją drogą nasz WFOŚiGW ma swojego FB. Warto aktywować powiadomienia. 

Radhezz:
Wiem, wiem, ja też dostałem info z innej jednostki. Oni chociaż zdążyli kwity złożyć, chociaż 15min przed wstrzymaniem naboru to raczej marne szanse żeby się załapali...  :fiuu:

Anyway, było-minęło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej