Publiczne > Dowolne tematy

Prowadzenie firmy problemy

<< < (2/2)

tetrus:
Miałem problem z odzyskaniem należności za wykonaną usługę budowlaną. Mimo wyroku sądu facet nie chciał zapłacić, a chodziło o prawie 50 tys. złotych. Dopiero detektyw specjalizujący się w windykacji potrafił nakłonić tego nieuczciwego człowieka do wpłaty należności na moje konto. Teraz jestem ostrożny i lepiej zabezpieczam się przed takimi osobami.

wodna12:
Ja w zeszłym roku zaczęłam prowadzić pensjonat, największy problem na początku był ze zdobyciem klientów. Jednak zaczęłam reklamować się w Google, zrobiłam wizytówkę w Google Maps, zachęcałam pojedyncze osoby, które nas odwiedzały do pisania opinii w Google i jakoś to powoli zaczęło się kręcić  ^_^ Także wszystko zależy w sumie od tego jaką firmę się prowadzi. Ale myślę, że w sumie pozytywne opnie i wizytówka w Google przydadzą się każdej firmie  -_-

Masny:
Ogólnie problemów tutaj może być sporo. Dla mnie największym problemem okazały się podatki... Jak równeiż przepisy. Prowadzenie w Polsce firmy proste nie jest, jest bardzo wiele rzeczy o których trzeba pamiętać, co może być dość problematyczne dla osoby początkującej w biznesie.

Poza tym w dzisiejszych czasach dużę znaczenie ma technologia, od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://www.redrooster.pl/odkryj-mozliwosci-systemow-scada-dla-przemyslu/

Można poczytać sobie tutaj o możliwosći wprowadzenia systemu scada w firmie.

wodna12:
Polecam posłuchanie podcastów biznesowych, w niektórych audycjach poruszają właśnie takie tematy.

igorm:
Od siebie polecam zastanowić się nad wprowadzeniem w firmie terminalu płatniczego dla klientów. Coraz więcej osób korzysta z tego typu płatności. Sam wiele razy spotkałem się z sytuację w której nie miałęm gotówki oraz w grę wchodziła jedynie płatność kartą. Gdyby na miejscu nie było takiej możlwości, byłoby to dla mnie problematyczne:
https://polskabezgotowkowa.pl/

Więcej informacji na temat wprowadzenia w firmie terminalu znajdziecie na tej stronie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej