Publiczne > Dowolne tematy

Prowadzenie firmy problemy

(1/2) > >>

aksel:
Czy ktos moze prowadzi firmę?
Jakie były największe problemy przy prowadzeniu biznesu z jakimi sie do tej pory spotkaliście?

młody786:
Wujek :) Google ci pomoże

zenor:
Papierologia i zawiłości w przepisach. Bardzo często się zastanawiam jak rozwiązać jakieś kwestie, a wujek Google albo milczy, albo podaje sprzeczne infirmacje. Ba, Google! Urzędy tak samo - albo panie nie znają odpowiedzi, albo odsyłają do innych urzędów ;)

NO i jak się czlowiek w czymś pomyli , nie możę zapomnieć o czynnym żalu bo potem może mieć spore problemy.  Na stronie jest to szerzej opisane.

arek.f:
Oczywiście, że urzędy, nie ma z nimi lekko oraz przepisy, które się zmieniają. Najlepiej wszędzie samemu dzwonić i się dowiadywać.

basiagryzek:
Największym zaskoczeniem było gdy postanowiłam się rozwijać. Miałam już działalność gospodarczą, ale planowałam z koleżanką nowy biznes, a żeby go razem prowadzić postanowiłyśmy założyć oficjalną spółkę. Wydawało by się, że nie będzie to generowało żadnych kosztów. A okazuje się, że za każdą działalność gospodarczą czy spółkę należy płacić osobne ubezpieczenie zdrowotne!!! Tak jakbym miała dostać 2 łóżka w szpitalu w razie choroby. No bez przesady.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej