Autor Wątek: Rezygnacja  (Przeczytany 2582 razy)

Offline xyzliv

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Rezygnacja
« dnia: Luty 21, 2021, 10:03:35 »
Witam.
Czy można zrezygnować w PSP w trakcie trwania kursu i czy są tego jakieś konsekwencje?

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2021, 10:32:33 »
Oczywiście że można. Jeżeli nie czujesz się na siłach to składasz raport i cieszysz się spaniem do 10, obiadkami od mamusi i przedewszystkim wolnością, a nie stawaniem na baczność! Ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwym człowiekiem 🙂

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 678
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2021, 11:16:34 »
Oczywiście że można. Jeżeli nie czujesz się na siłach to składasz raport i cieszysz się spaniem do 10, obiadkami od mamusi i przedewszystkim wolnością, a nie stawaniem na baczność! Ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwym człowiekiem 🙂
Tak i nadal korzystam z forum dla strażaków, looool :rofl:

Offline grzesiek135

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2021, 07:15:37 »
Oczywiście że można. Jeżeli nie czujesz się na siłach to składasz raport i cieszysz się spaniem do 10, obiadkami od mamusi i przedewszystkim wolnością, a nie stawaniem na baczność! Ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwym człowiekiem 🙂
Ja również cieszcie się z takiej decyzji...

Offline grzesiek135

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2021, 07:16:57 »
Oczywiście że można. Jeżeli nie czujesz się na siłach to składasz raport i cieszysz się spaniem do 10, obiadkami od mamusi i przedewszystkim wolnością, a nie stawaniem na baczność! Ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwym człowiekiem 🙂
Tak i nadal korzystam z forum dla strażaków, looool :rofl:

A przepraszam dlaczego nie możemy korzystać z forum dla strażaków jeżeli nadal działamy (przynajmniej ja) w OSP ?

Offline grzesiek135

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2021, 07:22:19 »
Witam.
Czy można zrezygnować w PSP w trakcie trwania kursu i czy są tego jakieś konsekwencje?

Można i konsekwencji żadnych nie ma. Przynajmniej ja takich nie miałem a też zrezygnowałem i bardzo się cieszę z tej decyzji.

Offline Młodszystarszy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2021, 08:41:59 »
Kolejny post w którym podpuszczasz ludzi. Zrezygnowałeś, to po co się tu udzielasz?

Offline Mikko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
    • www.urwis.pl
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2021, 22:26:55 »
Ja się zacząłem zastanawiać. Myślicie, że lepiej dolecieć kilkanaście lat do emerytury, przebranżowić się czy pozostać przy straży?

Offline fireldz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Rezygnacja
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2021, 22:43:22 »
Osobiscie uwazam, ze...
Lepiej doleciec do emki nawet z 15 lat pracy. To co sie dzieje na swiecie to chociaz miejmy nadzieje ze te emerytury beda wyplacac i jestjakies zabezpiecznie.
Sam zaluje ze nie jest mi dane byc przyjetym na 15 lat. Tak w wieku okolo 35 lat bym rozwazal odejscie na emke a pozniej juz zajal sie czyms innym w zyciu, czymkolwiek...
Chodzi o ta "furtke"