Pożarnictwo > Profilaktyka, prewencja

Nowelizacja „cegły” – propozycje zmian

(1/2) > >>

witek1:
Witam.
W związku z pracami nad nowelizacją Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r.  w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów macie jakieś  propozycje zmian albo doprecyzowanie obecnie obowiązujących przepisów.
Pozdrawiam forumowiczów!

bella:
Może zapomniane zawory hydrantowe?

PCT:
Z mojej KP propozycje zmiany cegły wyfrunęły do KW gdzieś w połowie zeszłego roku...
to dalszy ciąg procesu nowelizacji czy tamten temat upadł?

Mroovka:
@PCT
W ubiegłym roku KG zbierała propozycje zmian w szeroko pojętych przepisach przeciwpożarowych (ustawa o ochronie przeciwpożarowej, ustawa o PSP, "cegła", prawo budowlane itp.).
W tym roku przyszło tylko polecenie przedstawienia zmian właśnie w "cegle' i w rozporządzeniu o uzgadnianiu projektów budowlanych. Nic więcej.

mariusz:
Może zmienić zapis ws próbnych ewakuacji w szkołach i przedszkolach w tej chwili zapis o konieczności przeprowadzania ćwiczeń najpóźniej 3 mce od rozpoczęcia roku szkolnego powoduje sporo zamieszania gdyż szkoły i przedszkola maja na początku roku szkolnego dużo spraw organizacyjnych do ogarnięcia po za tym we wrześniu no w przedszkolach dzieci są jeszcze zbyt zestresowane tym ze rozpoczęły edukacje a w październiku i listopadzie to z reguły w naszym kraju pogoda nie jest zbyt łaskawa aby wychodzić bez kurtek na zewnątrz. Nie można tego robić np na wiosnę gdy pierwszaki znają już obiekt?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej