Autor Wątek: Kontrole dyskotek i restauracji  (Przeczytany 16268 razy)

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Odp: Kontrole dyskotek i restauracji
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 08, 2021, 22:46:51 »
@mayg-mat.... ale mnie wystraszyłeś!!!
Myślałem, że to E. On zawsze tak szybko odpisuje.... Admini, można konto premium wykupić, z powiadomieniami? Jak nocami pracuję, to sprawdzam wątki na Forum. Ale E. to chyba jest online 24h/dobę! Albo ma cynk... proszę o powiadomienia! Nie wierzę, że można ciągle klikać Forum, ciągle błyszczeć elokwencją i zawsze znać odpowiedź na nurtujące użytkowników pytania. Zwykły człowiek, a tym bardziej strażak (choć, przecież strażak to 200% człowieka) tego nie ogarnie - czasem spać (czuwać) musi.
Panowie, nie czujecie misji, jaka stoi przed nami? Wasze "Pierdziszewy" ograniczają Wasz obszar spostrzegania... smutno to czytać. Ja też tego, akurat nie ogarniam, ale z szacunku dla Reformatorów PSP stanę z pieczątką i dam przykład innym! Choć w to nie wierzę, ale... no właśnie, jak qrwa dać przykłąd w robieniu czegoś, w co się nie wierzy? Za stary jestem...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Kontrole dyskotek i restauracji
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 09, 2021, 18:56:21 »
Myślałem, że to E. On zawsze tak szybko odpisuje.... Admini, można konto premium wykupić, z powiadomieniami? Jak nocami pracuję, to sprawdzam wątki na Forum. Ale E. to chyba jest online 24h/dobę! Albo ma cynk... proszę o powiadomienia! Nie wierzę, że można ciągle klikać Forum, ciągle błyszczeć elokwencją i zawsze znać odpowiedź na nurtujące użytkowników pytania. Zwykły człowiek, a tym bardziej strażak (choć, przecież strażak to 200% człowieka) tego nie ogarnie - czasem spać (czuwać) musi.
Ale mi posłodziłeś... Cały dzień zastanawiałem co ci odpisać (tak poważnie to śnieg szuflowałem  :rofl: ) ale dziękuję mimo wszystko. Podpowiem ci jako laik w temacie stron internetowych i ogólnie tematów informatycznych jak zrobić coś co nazwałeś "kontem premium" na początek trzeba spiąć apkę poczty na której masz zarejestrowane konto na tym forum ze smartfonem a potem w interesującym nasz temacie kliknąć ikonkę "powiadamiaj" i będziesz miał to co ci się marzy. Na elokwencję nie ma recepty sorry.
Gdzie sa zwiazki? a w kieszeni kg. Enifox ty to chyba taki opłacony trol jestes albo niespelniony strazak. Nie mozna byc bezkrytyczni o traktowac to jako drugorzedne sprawy.
Jesteś w związkach, że wzywasz je na pomoc? Jeśli tak to masz swojego przewodniczącego i do niego się zgłoś... Nikt mi nie płaci za działalność  na forum to bardziej altruizm  :wacko: Co do spełnienia to nie wiem czy już jestem spełniony ale służbowo chyba tak bo mam najwyższą możliwą grupę z mianowania w KM a powołane mnie nie interesują na tym etapie (ale nie zarzekam się bo to może się zmienić)... Jeśli ktoś nie chce być bezkrytyczny to przecież wszystkie te działania są świetnie udokumentowane... Od kontroli przez dowożenie ludzi po ulotki...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Maxx

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 185
Odp: Kontrole dyskotek i restauracji
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 09, 2021, 19:29:02 »
Eqinox, z tym powołaniem to się zastanów, bo związki wiecznie na fali nie będą i skończy się dobieranie ludzi wg. tego klucza 😉
Tricks are for kids.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Odp: Kontrole dyskotek i restauracji
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 09, 2021, 22:50:21 »
hmmm... najwyższa grupa z mianowania w KM to: dowódca jrg, główny księgowy lub naczelnik wydziału... taka kadra dowódcza u Ciebie kierowana jest do "szuflowania śniegu"? To kto kieruje jrg/wydziałami w tym czasie i dba o ich sprawne funkcjonowanie? Szuflowałem w SGSP, szuflowałem też jako dowódca sekcji w jrg... później już okazji nie było - jakoś inaczej zadania rozdzielono. W mojej jrg jest pług do sckw więc trochę łatwiej - sckw nie tylko do dowożenia ulotek się przydaje  :rolleyes:
Z tym bieżącym dostępem do Forum trochę ironizowałem... ale opisana metoda może być pomocna dla innych użytkowników - dzięki za wskazówki.
Z elokwencją całkiem nieźle sobie radzę - po prostu nie wypowiadam się w tematach, na których nie znam się wystarczająco dobrze, by się wypowiadać i coś sugerować.
Minusem może jest to, że zwykle jednak mówię/piszę co myślę, a stanowiska niemianowane nie są w takiej sytuacji bezpieczne.... trudno. Tak tu trafiłem.
ps.
jak w korespondencji prv wspominałem - moim zdaniem, nie tędy droga (ulotki)
i mniej śniegu jutro życzę  :straz:

Offline myg-mat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kontrole dyskotek i restauracji
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 10, 2021, 00:12:38 »
Enifox raczej mial na mysli łopatowanie u siebie na posesji. Na sgsp nie lopatowal bo jest po zaocznych. Moj przewodniczacy problemy  ma gleboko w d.... Ma rok do emeryrury i pilnuje wlasnego interesu.  Glosujacy na przewodniczacego tez maja ulotki i kontrole w d .... Nie mow prosze o dokumentowaniu bo jedynie co mi sie z tym kojazy z tym slowem to filmy przedsiebiorcow z kontroli na YT.  Dokumenty wewnetrzne mozna tworzyc (sady wszystko uchylaja)a zdrowym rozsatkiem trzeba sie wykazac! Masz juz tak wypaczony swiatopoglad ze pewnie sam siedzisz w km i wycinasz te ulotki wierząc w sens swojej roboty. I meldujesz postepy. Sa decyzje ktorych nie da sie racjinalnie wytłumaczyć wiesz o tym a jednak brniesz w to. A stanowiska  powolane hmm w tych czasach to ani to oplacalne ani prestizowe (wiecej problemow niz korzyści). Biora to ludzie ktorzy tego pragna albo Ci ktorym z uwagi na osiagniecia  nie wypada odmowic propozycji.