Służba > Forum ochotników

Dotacje do zakupu samochodu ratowniczo gaśniczego w 2021 roku

<< < (2/6) > >>

andoria:

--- Cytat: pjanek w Luty 10, 2021, 13:28:30 ---Hej,
Dołączę się do dyskusji ponieważ moja jednostka w  tym roku również aspiruje na zakup nowego średniego samochodu.
Z informacji nieoficjalnych jakie mam to w 2021 ma być 400 samochodów na cały kraj. Z podziałem 200 dla OSP i 200 dla PSP
Bardzo mile widziane informacje na temat podziału dotacji, możliwości pozyskania środków na wkład własny itp.

--- Koniec cytatu ---
Ma ktoś porównanie ile było w latach poprzednich?

gadzina92:

--- Cytat: andoria w Luty 13, 2021, 06:26:26 ---
--- Cytat: pjanek w Luty 10, 2021, 13:28:30 ---Hej,
Dołączę się do dyskusji ponieważ moja jednostka w  tym roku również aspiruje na zakup nowego średniego samochodu.
Z informacji nieoficjalnych jakie mam to w 2021 ma być 400 samochodów na cały kraj. Z podziałem 200 dla OSP i 200 dla PSP
Bardzo mile widziane informacje na temat podziału dotacji, możliwości pozyskania środków na wkład własny itp.

--- Koniec cytatu ---
Ma ktoś porównanie ile było w latach poprzednich?

--- Koniec cytatu ---
No w tamtym roku chwalili się 500 samochodów dla OSP. Z tym, że były dwie akcje rozdawania na ślepo, tzw. "Bitwy o wozy"...

andoria:
No to fakt sporą różnica.

Eqinox:

--- Cytat: andoria w Luty 14, 2021, 07:23:12 ---No to fakt sporą różnica.

--- Koniec cytatu ---
Tylko pytanie czy to rozwiązanie nie spowoduje że liczba aut się nie zmieni  :rofl: Bo jeśli do PSP trafi 200 aut nowych średnich to do OSP trafi 200 używanych w większości w bardzo dobrym stanie. U mnie średni ma 80 000 przebiegu i naprawiany był tylko w serwisie więc na rynku "cywilnych " aut to by była tzw. igła.

pszemek:
Jest alternatywa

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-14/strazacy-ochotnicy-nie-mogli-sie-doczekac-na-nowy-woz-gasniczy-ulepili-go-sami-ze-sniegu/?ref=aside_najnowsze

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej