Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

Spis sił i środków

(1/5) > >>

Dorian Koszalin 112:
Cześć

W niedalekiej przyszłości chcę utworzyć stronę internetową z spisem sił i środków czyli wyposażenia JRG z całej Polski i pytanie co o tym myślicie czy takie coś się przyda dla np.pasjonatów . Chodzi mi o to żeby wszystko było w jednym miejscu a nie że trzeba szukać po całym internecie .

Co o tym myślicie piście .

dominques:
Czerwone samochody robią to ze zdjęciami. Po co komu taki spis szczegółowy?

nobody:
dominques nie zniechęcaj go  ^_^

Dorian, jeśli chce to robić - rób. Nikt Ci nie zabroni robić to co lubisz. Ja osobiście uważam, że jeśli rozbudujesz tę stronę i zdobędziesz odpowiednio dużą grupę odbiorców, to jak najbardziej taka strona będzie przydatna dla pasjonatów pożarnictwa. Zastanów się tylko na pewno, czy wiesz ile to pracy zebrać tak dużo informacji i czy temu podołasz.

Pozdro  :kask:

Dorian Koszalin 112:
Nobody

Mam sprzęt już spisany ręcznie w zeszycie . Tylko wklepać dane otworzyć stronę zapłacić domenę albo coś może bloga otworze zobacze.

oliwier:
Mam w swoim powiecie prawie 150 jednostek OSP. Zrobienie aktualnej bazy sił i środków jest praktycznie niewykonalne bo tyle zmian zachodzi w ciągu roku. Samochody jakoś ogarniesz choć i to nie będzie proste. Natomiast pozostały sprzęt to nierealne do realizacji.
Zacznij od własnej gminy lub powiatu aż złapiesz jakiś system pozyskiwania i aktualizacji danych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej