Autor Wątek: Zamrożenie środków płacowych  (Przeczytany 38083 razy)

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 271
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2020, 16:25:39 »
Czy to znaczy ze o 13 możemy już faktycznie zapomnieć czy jest jeszcze jakiś wybieg dla komendantów? Coś mi się nie chce widzi to ze rząd pozwoli sobie w ten sposób na wkurwi*nie wszystkich policjantów w obecnej sytuacji, bo ze nas maja w dupie to nie ma co dyskutować.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 28, 2020, 16:27:36 »
Czy to znaczy ze o 13 możemy już faktycznie zapomnieć czy jest jeszcze jakiś wybieg dla komendantów? Coś mi się nie chce widzi to ze rząd pozwoli sobie w ten sposób na wkurwi*nie wszystkich policjantów w obecnej sytuacji, bo ze nas maja w dupie to nie ma co dyskutować.
13 w 2020 już dostałeś więc o co pytasz?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 271
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 28, 2020, 16:29:45 »
Czy to znaczy ze o 13 możemy już faktycznie zapomnieć czy jest jeszcze jakiś wybieg dla komendantów? Coś mi się nie chce widzi to ze rząd pozwoli sobie w ten sposób na wkurwi*nie wszystkich policjantów w obecnej sytuacji, bo ze nas maja w dupie to nie ma co dyskutować.
13 w 2020 już dostałeś więc o co pytasz?

Plotki pojawiają się różne a póki co od nikogo nic konkretnego jak narazie nie nie usłyszy, czy w 2020 roku 13 to nie była za 2019? I w 2021 nie dostaniemy 13 za obecny rok? Czy zle coś rozumiem?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 28, 2020, 16:32:54 »
Plotki pojawiają się różne a póki co od nikogo nic konkretnego jak narazie nie nie usłyszy, czy w 2020 roku 13 to nie była za 2019? I w 2021 nie dostaniemy 13 za obecny rok? Czy zle coś rozumiem?
Plotki plotkami a fakty są takie że w ustawie okołobudżetowej są wydzielone środki na 13 dla PSP w 2021  :straz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 271
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 28, 2020, 16:35:23 »
https://next.gazeta.pl/next/7,151091,26555773,media-mateusz-morawiecki-wstrzymuje-wyplate-trzynastek-i-nagrod.html#s=BoxOpImg5

Rozumiem co mówisz, w artykule powyżej jest napisane ze wstrzymuje wypłatę do końca roku, jest to dla nas trochę bardziej optymistyczne skoro my dostajemy te nagrody jednak na początku roku a nie w tym.

A co do opinii ludzi którzy chcą wywalenia komendantów którzy coś przeczuwali i szybciej wypłacili nagrody to nie ma co tu komentować, tak jak pisałeś mentalnie to chyba jeszcze są w PRL, chujo*o ale jednakowo

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 28, 2020, 16:37:07 »
Na szczęście są dodatki dla dziadków - taka jest prawda, że dodatki te będą silnie demotywujące. Młodzi (czyli większość) nie dostanie po kilka stów a starzy nieefektywni po 2000 zł. Dziadki dostaną bo się im należą a młodzi nie potrzebują.  Tylko, że większość dziadków to d-cy zmian, Naczelnicy, Komendanci to czy im potrzebne to pieniądze i jak będzie ich to motywowało to bardziej efektywnej pracy? Będą mniej znudzeni pracą czy będą mieć mniej wyje... ne ?

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 306
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 28, 2020, 16:38:16 »
U nas komendant zero motywów przez cały rok. Nagroda na dzień strażaka była. Na początku listopada dostali nieliczni, ale spokojnie wszyscy dostaną sporo na 11go listopada jest Kasa. No, ale tak się zabierali, że oprócz tych nielicznych nie dostanie nikt. Po dobroci kto może deklaruje w jakie dni w dyspozycji by wszystko się spinalo. To  od dziś po za służbą i dyżurem nie ma co na mnie liczyć.

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 271
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 28, 2020, 16:39:17 »
Na szczęście są dodatki dla dziadków - taka jest prawda, że dodatki te będą silnie demotywujące. Młodzi (czyli większość) nie dostanie po kilka stów a starzy nieefektywni po 2000 zł. Dziadki dostaną bo się im należą a młodzi nie potrzebują.  Tylko, że większość dziadków to d-cy zmian, Naczelnicy, Komendanci to czy im potrzebne to pieniądze i jak będzie ich to motywowało to bardziej efektywnej pracy? Będą mniej znudzeni pracą czy będą mieć mniej wyje... ne ?
Wydaje mi się ze trochę odpłynąłeś

Ok przepraszam złe zrozumiałem co masz na mysli

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 306
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 28, 2020, 16:39:41 »
Na szczęście są dodatki dla dziadków - taka jest prawda, że dodatki te będą silnie demotywujące. Młodzi (czyli większość) nie dostanie po kilka stów a starzy nieefektywni po 2000 zł. Dziadki dostaną bo się im należą a młodzi nie potrzebują.  Tylko, że większość dziadków to d-cy zmian, Naczelnicy, Komendanci to czy im potrzebne to pieniądze i jak będzie ich to motywowało to bardziej efektywnej pracy? Będą mniej znudzeni pracą czy będą mieć mniej wyje... ne ?

Ja łapie się za moment na dziadkowe i szczerze masz rację. Czemu młody ma zasuwać więcej, jak na tyle mniej...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 28, 2020, 16:40:01 »
https://next.gazeta.pl/next/7,151091,26555773,media-mateusz-morawiecki-wstrzymuje-wyplate-trzynastek-i-nagrod.html#s=BoxOpImg5
Rozumiem co mówisz, w artykule powyżej jest napisane ze wstrzymuje wypłatę do końca roku, jest to dla nas trochę bardziej optymistyczne skoro my dostajemy te nagrody jednak na początku roku a nie w tym.
W artykule powołują się jako na źródło wp.pl a ja jako źródło podaje ci akt prawny :) Swoją drogą nie można zmienić aktu prawnego poleceniem kogokolwiek w tym kraju  :rofl:
Urzędnicy tez już dostali 13  tu chodzi o pieniądze na 13 "wakatów"  :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 28, 2020, 16:42:15 »
Na szczęście są dodatki dla dziadków - taka jest prawda, że dodatki te będą silnie demotywujące. Młodzi (czyli większość) nie dostanie po kilka stów a starzy nieefektywni po 2000 zł. Dziadki dostaną bo się im należą a młodzi nie potrzebują.  Tylko, że większość dziadków to d-cy zmian, Naczelnicy, Komendanci to czy im potrzebne to pieniądze i jak będzie ich to motywowało to bardziej efektywnej pracy? Będą mniej znudzeni pracą czy będą mieć mniej wyje... ne ?
Wydaje mi się ze trochę odpłynąłeś
Prawda jest często niepopularna ale taka jest prawda. Młody Dowódca zastępu często wyręcza dowódcę zmiany z połowę i to nie zawsze wypłaty. Czyżby odpłynąłem?

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 271
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 28, 2020, 16:44:32 »
Na szczęście są dodatki dla dziadków - taka jest prawda, że dodatki te będą silnie demotywujące. Młodzi (czyli większość) nie dostanie po kilka stów a starzy nieefektywni po 2000 zł. Dziadki dostaną bo się im należą a młodzi nie potrzebują.  Tylko, że większość dziadków to d-cy zmian, Naczelnicy, Komendanci to czy im potrzebne to pieniądze i jak będzie ich to motywowało to bardziej efektywnej pracy? Będą mniej znudzeni pracą czy będą mieć mniej wyje... ne ?
Wydaje mi się ze trochę odpłynąłeś

Już zmodyfikowałem post, nie zrozumiałem ze masz na myśli ten nowy dodatek, mój blad
Prawda jest często niepopularna ale taka jest prawda. Młody Dowódca zastępu często wyręcza dowódcę zmiany z połowę i to nie zawsze wypłaty. Czyżby odpłynąłem?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 28, 2020, 16:45:46 »
Prawda jest często niepopularna ale taka jest prawda. Młody Dowódca zastępu często wyręcza dowódcę zmiany z połowę i to nie zawsze wypłaty. Czyżby odpłynąłem?
Szkoda, że to nie jest prawda która jest przyczyną tego dodatku. On jest tylko po to aby ci ludzie dłużej pozostawali w służbie a nie po to aby robili więcej czy lepiej. To zostało wymyślone i zresztą było wielokrotnie mówione po to aby zatrzymać doświadczonych funkcjonariuszy w służbie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 28, 2020, 17:04:58 »
Cytuj
  A co do opinii ludzi którzy chcą wywalenia komendantów którzy coś przeczuwali i szybciej wypłacili nagrody to nie ma co tu komentować, tak jak pisałeś mentalnie to chyba jeszcze są w PRL, chujo*o ale jednakowo   

A co powiesz jeśli zrobił to kw dla kp/km i to tuż przed ogłoszeniem tej cudownej informacji.
Czekaj już wiem, szczęśliwy traf.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2020, 17:08:43 wysłana przez pb11 »

Offline Krecko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 28, 2020, 17:09:20 »
A co na to związki zawodowe?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 28, 2020, 17:26:20 »
A co na to związki zawodowe?
Formalnie jeszcze nic nie wiedzą bo artykuł z GW nie jest podstawą do podjęcia działań i myślę że coś ruszy w poniedziałek.
A co powiesz jeśli zrobił to kw dla kp/km i to tuż przed ogłoszeniem tej cudownej informacji.
Czekaj już wiem, szczęśliwy traf.
O nie nie Misiu  :rofl: Ja nie z tych... Jeśli to pierwsza nagroda w listopadzie to może to być szczęśliwy traf (bo od zawsze jest to praktykowane bynajmniej u mnie dawanie nagrody dla KM/KP) jeśli jest to druga lub kolejna to sorry ale może to być (graniczące z pewnością) przegięcie pały.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Krecko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 28, 2020, 17:43:01 »
Jak teraz pozwolimy na zamrożenie 13 tki to już  jej nigdy nie będziemy mieć.

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 28, 2020, 17:46:23 »
Prawda jest często niepopularna ale taka jest prawda. Młody Dowódca zastępu często wyręcza dowódcę zmiany z połowę i to nie zawsze wypłaty. Czyżby odpłynąłem?
Szkoda, że to nie jest prawda która jest przyczyną tego dodatku. On jest tylko po to aby ci ludzie dłużej pozostawali w służbie a nie po to aby robili więcej czy lepiej. To zostało wymyślone i zresztą było wielokrotnie mówione po to aby zatrzymać doświadczonych funkcjonariuszy w służbie.
Pelna zgoda, to nie jest dodatek do "większego zaangażowania" bo Ci ludzie robią co do nich należy. To ma ich zmotywować do pozostania w służbie. Nie mam tego dodatku i raczej nie dosłuże :straz:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 28, 2020, 17:52:47 »
Jak teraz pozwolimy na zamrożenie 13 tki to już  jej nigdy nie będziemy mieć.
Nikt nam 13 nie zamraża. Nie powielaj głupich plotek.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 28, 2020, 18:01:00 »
Jak teraz pozwolimy na zamrożenie 13 tki to już  jej nigdy nie będziemy mieć.
Nikt nam 13 nie zamraża. Nie powielaj głupich plotek.
Dlaczego przerywasz, daj się rozkręcić! 
Akurat może jest jasnowidzem....


Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 830
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 28, 2020, 19:18:15 »
W necie krązy pismo że to na szczepionki kasa  :wall: :fiuu:

Offline pepek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 28, 2020, 21:23:44 »
takie o to pismo sobie krazy

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 830
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 28, 2020, 21:54:33 »
Namówiłeś mnie , masz .

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 28, 2020, 22:05:52 »
Namówiłeś mnie , masz .
Skąd komendant z Torunia wie na co trafi kasa   :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.