Autor Wątek: Zamrożenie środków płacowych  (Przeczytany 38080 razy)

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2020, 12:55:08 »
A co tu dyskutować. Tak jest i już. Niemal rok walki z Covid wieksze zaangażowanie w różne dodatkowe przedsięwzięcia i taki oto finał. Mam nadzieje, że to pójdzie na jakiś naprawdę dobry cel. Mój bezrobotny sasiad mi dziś dojebał z rana,  "co zabrali? A mi nie". I poszedl po wiśnie do sklepu.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2020, 13:04:30 »
No ba! Powiem więcej! Jako prawdziwy Patriota jestem gotów zrezygnować z wypłaty, by można było zakupić kolejne maseczki bez atestu lub respiratory, których nie było!
Sto Dni Solidarności właśnie się zaczęło  :wacko:

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2020, 13:19:06 »
Ale wiecie że niektórzy na potęgę w czwartek i piątek przelewy robili.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2020, 13:22:30 »
Szkoda tylko że "niektórzy"... Jakieś przeczucie mieli??

Offline Diabełcspsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2020, 13:49:34 »
) blokada powinna dotyczyć w szczególności planowanych wydatków wraz z pochodnymi na: wynagrodzenia osobowe, uposażenia, dodatkowe wynagrodzenia roczne, dodatkowe uposażenia roczne, nagrody roczne – napisał Kościński.to co zablokują środki na uposażenia czytaj wypłaty?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2020, 13:52:50 »
blokada powinna dotyczyć w szczególności planowanych wydatków wraz z pochodnymi na: wynagrodzenia osobowe, uposażenia, dodatkowe wynagrodzenia roczne, dodatkowe uposażenia roczne, nagrody roczne – napisał Kościński.to co zablokują środki na uposażenia czytaj wypłaty?
Jeśli jakiś komendant był wybitnie oszczędny (na ludziach) to stracił najwięcej. Uposażenia będą wypłacane ale nie będą podnoszone. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2020, 13:54:19 »
A odpuszczę sobie. Zdrowia szkoda.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 830
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2020, 13:54:48 »
No i pięknie  :zamknij: kolega się cieszy że 500 plus dostaje . Ciul z lipną emeryturą. :cooo:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2020, 13:56:01 »
A oszczędności z wakatow, które wynikły z braku szkoleń to tez wina oszczędności komendantów.
Nie ale np. zostawienie na grudzień kilkuset tysięcy to już tak a z tego co wiem to bedą tacy.
No i pięknie  :zamknij: kolega się cieszy że 500 plus dostaje . Ciul z lipną emeryturą. :cooo:
Jest takie ryzyko.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ezehiel

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2020, 15:14:54 »
A oszczędności z wakatow, które wynikły z braku szkoleń to tez wina oszczędności komendantów.
Nie ale np. zostawienie na grudzień kilkuset tysięcy to już tak a z tego co wiem to bedą tacy.
No i pięknie  :zamknij: kolega się cieszy że 500 plus dostaje . Ciul z lipną emeryturą. :cooo:
Jest takie ryzyko.


Kilkaset? Chyba mowisz o komendach 3/4 kat;) duże miasta to są miliony... najgorsze jest to w tym wszystkim ze naprawdę w tym jakby nie patrzeć w dziwnym okresie służby.. harują chłopaki robią 3 służby w 6 dni dowódcy dwoja i Troja  żeby było wystarczająco ludzi.. i nie mówię tutaj tylko o Nas bo z kolei na policjantów plują bo daja in dziwne rozkazy/zadania.. czyli najzwyczajniej maja nas za kmiotow.. a poczekać jak będą sobie dyplomy $$ wręczać ze przetrwali pandemie

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2020, 15:16:01 »
Jest takie powiedzenie "h...wo ale jednakowo, wszyscy albo nikt" .
Zarówno Ci którzy zostawili taką kasę jak i Ci którzy mieli to fantastyczne przeczucie i szybciutko wypłacali pod koniec tygodnia powinni natychmiast pożegnać się ze stanowiskiem.
Jest totalną patologią że wysokość osiąganych przez strażaka przychodów zależy już nie tylko od tego gdzie służy ale i też od przeczuć (dojść) komendanta.
Nie wspominając już o tym kto na to pozwala.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2020, 15:19:44 wysłana przez pb11 »

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2020, 15:27:53 »
I tak się dziwię, że nie przeczytałem tu jeszcze komentarza typu " jeb... pisio... wypłatę wstrzymują!" !
 Bo znam takich, co na jednostkach rozpowszechniania podobne fake.


Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 830
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2020, 15:33:05 »
I tak się dziwię, że nie przeczytałem tu jeszcze komentarza typu " jeb... pisio... wypłatę wstrzymują!" !
 Bo znam takich, co na jednostkach rozpowszechniania podobne fake.
To weź nam kolego objaśnij o co tu chodzi . Bo nam 01 obiecał karpiowe na święta a tu tylko nam pozostało strzelić karpia  :fiuu:  :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2020, 15:34:28 »
Jest takie powiedzenie "h...wo ale jednakowo, wszyscy albo nikt" .
Zarówno Ci którzy zostawili taką kasę jak i Ci którzy mieli to fantastyczne przeczucie i szybciutko wypłacali pod koniec tygodnia powinni natychmiast pożegnać się ze stanowiskiem.
Jest totalną patologią że wysokość osiąganych przez strażaka przychodów zależy już nie tylko od tego gdzie służy ale i też od przeczuć (dojść) komendanta.
Nie wspominając już o tym kto na to pozwala.
Totalną patologią jest wyższa średnia u Ciebie a niższa u mnie a już odrębnym tematem są średnie w powiatach u Ciebie  :rofl:
Za co chcesz kogoś wywalić? Uzgodnił i wydał decyzję w terminie gdy nie było blokady?
Kilkaset? Chyba mowisz o komendach 3/4 kat;) duże miasta to są miliony... najgorsze jest to w tym wszystkim ze naprawdę w tym jakby nie patrzeć w dziwnym okresie służby.. harują chłopaki robią 3 służby w 6 dni dowódcy dwoja i Troja  żeby było wystarczająco ludzi.. i nie mówię tutaj tylko o Nas bo z kolei na policjantów plują bo daja in dziwne rozkazy/zadania.. czyli najzwyczajniej maja nas za kmiotow.. a poczekać jak będą sobie dyplomy $$ wręczać ze przetrwali pandemie
No i te miliony to w jeden miesiąc powstają? No bez jaj chomikuje się cały rok.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2020, 15:36:51 »
I tak się dziwię, że nie przeczytałem tu jeszcze komentarza typu " jeb... pisio... wypłatę wstrzymują!" !
 Bo znam takich, co na jednostkach rozpowszechniania podobne fake.
To weź nam kolego objaśnij o co tu chodzi . Bo nam 01 obiecał karpiowe na święta a tu tylko nam pozostało strzelić karpia  :fiuu:  :rofl:

Jak obiecał, to mógł to zrobić na "Andrzeja" :P

Offline ezehiel

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2020, 15:43:44 »
Oczywiście Eq.. masz racje cały rok.. cały rok mowi się ludziom spokojnie Wasze braki niedociągnięcia finansowe zostanę w jakiś sposób zminimalizowane nagroda roczna .. akurat do komendantów nie można mieć pretensji.. jedni wiedzieli i zrobili ten myk.. inni nie wiedzieli dlatego nie zrobili..
Dlatego jak nasz 01KG nas pochwali a nie wstawi się za nami wraz z Związkami.. tzn ze marazm jest dalej taki sam.. i niech nie próbuje mówić ze psp zmienia się na lepsze.. zaznaczam iż wiem ze to i tak decyduje minister finansów .. zwłaszcza ze teraz jeszcze piękna sprawa wiadomo kto naszym ministrem jest:))))

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 28, 2020, 15:47:24 »
Plemiennna mentalność.
Panowie Klawy i Eqinox rżnięcie głupa w pewnych sytuacjach po prostu nie przystoi.

Mi te dodatkowe pieniążki akurat za bardzo nie robią, ale nie każdy tak ma. I ja osobiście jestem wstanie zrozumieć oburzenie ludzi którzy planowali te środki w swoich domowych budżetach.

Offline ezehiel

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 28, 2020, 15:51:51 »
Plemiennna mentalność.
Panowie Klawy i Eqinox rżnięcie głupa w pewnych sytuacjach po prostu nie przystoi.

Mi te dodatkowe pieniążki akurat za bardzo nie robią, ale nie każdy tak ma. I ja osobiście jestem wstanie zrozumieć oburzenie ludzi którzy planowali te środki w swoich domowych budżetach.

Chyba kwintesencja wszystkiego co można o tej sytuacji napisać;)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2020, 15:58:53 »
Plemiennna mentalność.
Panowie Klawy i Eqinox rżnięcie głupa w pewnych sytuacjach po prostu nie przystoi.

Mi te dodatkowe pieniążki akurat za bardzo nie robią, ale nie każdy tak ma. I ja osobiście jestem wstanie zrozumieć oburzenie ludzi którzy planowali te środki w swoich domowych budżetach.
U mnie 01 nie był skanera i 4 razy w tym roku płacił nagrody bo nie mógł naboru zrobić więc ma za to oberwać. Jeśli to jest plemienne lojalność to tak. A to że inny chomikowal z niemających uzasadnienia przyczyn jest twoim zdaniem ok to też niech tak będzie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 28, 2020, 16:09:17 »
A jak, przed wyborami była bitwa za bitwą o wozy to nikt przecież się nie spodziewał, że z finansami może być krucho pod koniec roku...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 28, 2020, 16:09:43 »
A jak, przed wyborami była bitwa za bitwą o wozy to nikt przecież się nie spodziewał, że z finansami może być krucho pod koniec roku...
No nie wielu mówiło o drugiej fali to fakt.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 28, 2020, 16:10:39 »
Mentalność nie lojalność. I mam w głębokim poważaniu co kto robił czy wydawał czy chomikował. To twoje nie moje podejście do sprawy.
 Ja mam problem z czym innym czego najwyraźniej przez swoja właśnie plemienność dostrzec nie możesz. To jest instytucja państwowa wysokość twoich dochodów nie powinna zależeć od tego kto okazał się cwańszy lub głupszy.

Mi, Ja, U mnie myślenie godne instytucji państwowej 21 wieku
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2020, 18:16:19 wysłana przez pb11 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Zamrożenie środków płacowych
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 28, 2020, 16:23:41 »
Mentalność nie lojalność. I mam w głębokim poważaniu co kto robił czy wydawał czy choinkował. To twoje nie moje podejście do sprawy.
 Ja mam problem z czym innym czego najwyraźniej prze swoja właśnie plemienność dostrzec. To jest instytucja państwowa wysokość twoich dochodów nie powinna zależeć od tego kto okazał się cwańszy lub głupszy.

Mi, Ja, U mnie myślenie godne instytucji państwowej 21 wieku
Nie no mentalność 21 wieku czyli wywalanie ze stanowiska ludzi którzy potrafią gospodarować budżetem albo ten kwiatek "chu**o ale jednakowo? To chyba nie 21 wiek a połowa wieku 20 w PL to się nazywało PRL.
Jest takie powiedzenie "h...wo ale jednakowo, wszyscy albo nikt" .
Zarówno Ci którzy zostawili taką kasę jak i Ci którzy mieli to fantastyczne przeczucie i szybciutko wypłacali pod koniec tygodnia powinni natychmiast pożegnać się ze stanowiskiem.
Jest totalną patologią że wysokość osiąganych przez strażaka przychodów zależy już nie tylko od tego gdzie służy ale i też od przeczuć (dojść) komendanta.
Myślenie godne 20 wieku. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.