Autor Wątek: Radia i latarki na auto  (Przeczytany 1839 razy)

Offline fifa1k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Radia i latarki na auto
« dnia: Listopad 18, 2020, 11:07:30 »
Witam, tak jak w temacie jakie polecacie radia i latarki. Przygotowywujemy sobie Stara 266 i chcielibyśmy zrobić tam właśnie taki panel z radiami i latarkami.

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Radia i latarki na auto
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2020, 17:14:43 »
Szukacie latarek hełmowych, kątowych czy szperaczy?
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline fifa1k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Radia i latarki na auto
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2020, 19:58:07 »
Latarek kątowych

Offline StaryStazysta

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Radia i latarki na auto
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2020, 20:26:49 »
W osp mam survivory  bo takie przyszły z gcba. W jrg mamy nighstick oraz survivor. Dla mnie wygodniejsze są survivory i mam wrażenie,że  jakby mocniej świeciła  trochę.  Poza tym wygodny przycisk od góry.  Lecz gdybym miał kupować do osp to brałbym nighstick. Cena 750 zł z ładowarką, gdzie cena survivorów to 1200 zł z ładowarką. 
https://sklepogniowy.pl/pl/p/Katowa-latarka-akumulatorowa-NIGHTSTICK-INTRANT-XPR-5568-GX-ATEX-Strefa-0/3106 można wybrać  też kolor pomarańczowy.

Z radiotelefonów  można  zabrać  np taką hyterę  https://www.supermarketstrazacki.pl/radiotelefon-nasobny-hyt-hytera-pd-485-256-kanalow.html  hytera i motorola tylko analogowo cyfrowa.  Jeśli  podstawowe radiotelefony dla dowódcy itd. Wszystko zależy do czego ma być. Bo np jesli chcecie przyoszczędzić to zabrałbym dwie cyfrówki hytery i cztery analogi hytery dla załogi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2020, 20:38:02 wysłana przez StaryStazysta »

Offline fifa1k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Radia i latarki na auto
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2020, 16:15:33 »
Radia i latarki typowe do działań. Wiadomo jakiś pożar domu czy lasu i sprzęt nie może zawieść.