Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244517 razy)

Offline Maciax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1275 dnia: Luty 08, 2022, 21:02:35 »
Co jest w "szczepionkach"...

https://babylonianempire.wordpress.com/2022/01/17/argentynska-agencja-rzadowa-przyznaje-ze-szczepionki-anty-covid-19-zawieraja-tlenek-grafenu/
Jezu - zaczynam mieć poważne wątpliwości co do stanu zdrowia niektórych ludzi....
Oto cytat z artykułu podawanego przez kolegę Bombero....
"...Grafen, który zwiększa częstotliwość z Giga do TeraHertzów, gdy już osiągnie TeraHertz, umożliwia działanie wszystkich innych mikrotechnologii, które znaleźliśmy wewnątrz szczepionki. Mikro-routery, mikro-anteny prostownicze, kodeki z szyfrowaniem komunikacji, bramki logiczne… Aby to wszystko funkcjonowało, musi koniecznie pracować w paśmie terahercowym. Czy teraz rozumiesz, dlaczego chcieli wprowadzić grafen? Czy rozumiecie teraz, dlaczego osoby zaszczepione w bezprzewodowej technologii Bluetooth emitują adres MAC, co może sprawdzić każdy, kto posiada telefon komórkowy? Także za pomocą Samsunga czy iPhone’a. Ponieważ początkowo je zablokowali."

Panowie.... na litość Boską.....

Offline Fojermon998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1276 dnia: Luty 08, 2022, 21:43:34 »
Kończmy temat...
Szczepień dla służb mundurowych nie będzie.

Jesteś pewien? To dlaczego pewien Komendant dostał informację od wojewódzkiego (nie, nie Kuby), że niezaszczepieni mają nie dostać zgody na dodatkowe zarobkowanie?

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1277 dnia: Luty 09, 2022, 08:54:06 »
Kiedy dostał to info? Wczoraj, czy tydzień temu?

Offline Fojermon998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1278 dnia: Luty 09, 2022, 13:10:53 »
Nie wiem kiedy dostał, ale przekazał w tym tygodniu.

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.814
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1279 dnia: Luty 15, 2022, 12:23:04 »
https://strazacki.pl/artyku%C5%82y/karetka-na-kazdej-jrg-kg-psp-zdradza-plany-na-przyszlosc.
Cytuj
KG zapytano również o obowiązek szczepień przeciw Covid-19 dla służb mundurowych. Szef PSP mówił, że z jednej strony jest za szczepieniami, z drugiej zaś strony stara się zrozumieć, że ktoś tego nie chce zrobić: "W kwestii szczepień nie będę także do końca obiektywny, i nawet nie chodzi tu o mnie jako komendanta i szefa służby, ale jako człowieka. Mówię o tym dlatego, że mój brat zmarł na Covid-19 i on nie zdążył się zaszczepić. Ja jestem zaszczepiony, jestem też ozdrowieńcem, podobnie jak moja żona i dzieci." - mówi KG.

Czy gdyby obowiązek szczepień został wprowadzony, niezaszczepieni funkcjonariusze mieliby zostać niedopuszczeni do służby? Szef PSP dodał, że potrafi dziś odpowiedzieć na to pytanie. Natomiast jeśli przepisy wejdą w życie, to będzie ten temat rozpatrywany.
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1280 dnia: Luty 15, 2022, 18:01:26 »
Super plany KG ale w tym wszystkim jest kilka rzeczy do szybkiego ale i mocnego przemyślenia zanim cokolwiek wdroży PSP. Siatka płac owszem ale pamiętajmy że tamta poprzednia rodziła się dlugo i w bólach. Druga rzecz to przepis kwalifikacyjny...podobnie. Dziś dodatki ..służbowe, funkcyjne to etap nie miesięcy ale lat. Żeby to unormować to koszt podwyżek przyszłorocznych.

Offline _bombero998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1281 dnia: Luty 19, 2022, 20:31:51 »


"Odmawiam poddania się szczepieniu" - Luc Montagnier - noblista w dziedzinie medycyny:

https://www.bitchute.com/video/lCil84mtKUoF/

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.814
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1282 dnia: Luty 19, 2022, 21:26:45 »
Szczepień przymusowych nie będzie, według mnie temat do zamknięcia , a bicie piany będzie nakręcać niepotrzebnie emocje . Czekam na opinie i zamykam jeśli się zgodzicie. Pozdrawiam  :straz:
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1283 dnia: Luty 20, 2022, 21:06:11 »

Offline Morfen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1284 dnia: Kwiecień 01, 2022, 11:07:09 »
Hmm od dzisiaj covid traktowany jak zwykła grypa. Gdzie piewcy przymusowego szczepienia, po to aby zakończyć pandemię? Chyba że czekają w kolejce po 4 (5?) dawkę?

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 298
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1285 dnia: Kwiecień 01, 2022, 11:38:56 »
Hmm od dzisiaj covid traktowany jak zwykła grypa. Gdzie piewcy przymusowego szczepienia, po to aby zakończyć pandemię? Chyba że czekają w kolejce po 4 (5?) dawkę?

Wiesz co, od jakiegoś czasu zauważyłem pewną zależność pomiędzy ludźmi zaszczepionymi i tymi którzy się nie zaszczepili. Ja osobiście zaszczepiłem się około rok temu drugą dawką i od tamtego czasu zapomniałem o tym całym wirusie, mogłem żyć normalnie, nie zadręczać się myślami o szczepieniach, odczynach poszczepiennych, obostrzeniami, liczbą chorych itd. Natomiast ludzie, którzy się nie zaszczepili cały czas żyli tym tematem, co chwile sugerując się liczbą chorych, komentując każdy post odnośnie covida na facebooku, denerwując się przy każdych nowych obostrzeniach. Przez dwa lata jeden temat, cały czas głęboko zakorzeniony w myślach. Trzeba pamiętać, że jest też coś takiego jak zdrowie psychiczne. I teraz kiedy kończy się pandemia (na szczęście) to znowu zaczynasz temat kiedy każdy już o tym zapomniał i ma tego dość. Po co? Chcesz medal za to że się nie zaczepiłeś i przeżyłeś czy co? Jak tak bardzo lubisz siać ferment to może teraz z wirusologa przemianuj się na eksperta do spraw międzynarodowych, temat na czasie.

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1286 dnia: Kwiecień 01, 2022, 14:33:39 »
Hmm od dzisiaj covid traktowany jak zwykła grypa. Gdzie piewcy przymusowego szczepienia, po to aby zakończyć pandemię? Chyba że czekają w kolejce po 4 (5?) dawkę?
Antyszepionkowcy zostali fachowcami od wojskowości i prowadzenia wojen. A zwolennicy szczepień trzymają kciuki za Ukrainę i pomagają jak tylko mogą najlepiej.

Offline Fojermon998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1287 dnia: Kwiecień 02, 2022, 00:14:09 »
Nie zadławcie się tymi swoimi szczepionkami, tak samo pomocą ukrainie. Co do samych szczepień to pier.olenie, że nie są przymusowe zostawcie sobie dla siebie. Może mi ktoś wyjaśni, tylko jakiś ogarnięty, dlaczego na śląsku Wojewódzki ciśnie powiatowych żeby nie dawali zgody na dodatkowe zarobkowanie niezaszczepionym? Czy to nie jest przymus ?

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 270
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1288 dnia: Kwiecień 02, 2022, 08:21:35 »
Nie zadławcie się tymi swoimi szczepionkami, tak samo pomocą ukrainie. Co do samych szczepień to pier.olenie, że nie są przymusowe zostawcie sobie dla siebie. Może mi ktoś wyjaśni, tylko jakiś ogarnięty, dlaczego na śląsku Wojewódzki ciśnie powiatowych żeby nie dawali zgody na dodatkowe zarobkowanie niezaszczepionym? Czy to nie jest przymus ?

Może zapytaj swojego 01 czy go ciśnie 01 KW czy tylko tak udaje bo jest zesrany sam podjąć taka decyzje, ja jestem również ze Śląska i pierwsze słyszę o takim czymś co więcej wszyscy zarówno zaszczepieni jak i niezaszczepieni dostali bez żadnego problemu zgodę.

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1289 dnia: Kwiecień 02, 2022, 09:49:40 »
Na dzień dzisiejszy, temat do zamknięcia. Szkoda zdrowia, bo jeszcze komuś żyłka pęknie od napinania. Co do zarobkowania, 01 nie powinien dać zgody tym co notorycznie się zamieniają, szybciej wychodzą z, lub się spóźniają na służby/do pracy. Słowo klucz - notorycznie.

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 298
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1290 dnia: Kwiecień 02, 2022, 11:24:03 »
Nie zadławcie się tymi swoimi szczepionkami, tak samo pomocą ukrainie. Co do samych szczepień to pier.olenie, że nie są przymusowe zostawcie sobie dla siebie. Może mi ktoś wyjaśni, tylko jakiś ogarnięty, dlaczego na śląsku Wojewódzki ciśnie powiatowych żeby nie dawali zgody na dodatkowe zarobkowanie niezaszczepionym? Czy to nie jest przymus ?

No i widzisz, tylko potwierdzasz to co napisałem. Ja rozumiem, że na FB już nie dodają ilości zakażonych i nie ma gdzie pisać komentarzy ale może wyjdź na zewnątrz, przewietrz się to i zdrowszy będziesz  :rolleyes:

Offline Fojermon998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1291 dnia: Kwiecień 02, 2022, 23:24:33 »
Nie wiem, nie mam FB, nie oglądam TV, nie daje sobie wyprać mózgu ... Poza tym jest takie stare powiedzenie: nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem... Bez odbioru.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1292 dnia: Kwiecień 03, 2022, 08:50:47 »
Nie zadławcie się tymi swoimi szczepionkami, tak samo pomocą ukrainie. Co do samych szczepień to pier.olenie, że nie są przymusowe zostawcie sobie dla siebie. Może mi ktoś wyjaśni, tylko jakiś ogarnięty, dlaczego na śląsku Wojewódzki ciśnie powiatowych żeby nie dawali zgody na dodatkowe zarobkowanie niezaszczepionym? Czy to nie jest przymus ?
Czy ktoś Ci nadepnął na odcisk czy zrobił w ostatnim okresie jakąś krzywdę, że tak piszesz.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1293 dnia: Kwiecień 03, 2022, 17:28:22 »
Hmm od dzisiaj covid traktowany jak zwykła grypa. Gdzie piewcy przymusowego szczepienia, po to aby zakończyć pandemię? Chyba że czekają w kolejce po 4 (5?) dawkę?
Antyszepionkowcy zostali fachowcami od wojskowości i prowadzenia wojen. A zwolennicy szczepień trzymają kciuki za Ukrainę i pomagają jak tylko mogą najlepiej.
Co ty pie@#$sz człowieku?!! Co ma szczepienie do pomagania potrzebującym  :gwiazdki:
Strażacy pomagają w całej Polsce i nikt się nie pyta, czy przyjął i ile dawek preparatu  :wall:

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1294 dnia: Kwiecień 03, 2022, 19:23:14 »
Może czas aby Mod zamknął temat, bo ostatnie kilka stron to głównie wycieczki osobiste które niewiele wnoszą do tematu.