Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244527 razy)

Offline xnm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #925 dnia: Grudzień 11, 2021, 09:30:49 »

Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #926 dnia: Grudzień 11, 2021, 12:25:31 »
https://twitter.com/Dominik51141857/status/1469396993260896256?t=w3TdPbAHp9qzV3GbOMLy0g&s=19   :kwit:  NOP kovid
Pozdrawiam 👍
Na całym powiecie około 20 tys zaszczepionych i nic z tego nie było. Walbrzych zgłosił jeden NOP, a szczepili w starej kopalni po 2 tysiące tygodniowo. Żaden z tych objawów nie jest też zweryfikowany ze to po szczepieniu.
Nic nie rozumiesz . Nie wolno do czegoś takiego przymuszać . Bo tam na tej liście może niedługo znaleźć się Twoje dziecko . Bo i je też za chwilę przymuszą.  :angry: A tak wogole do zaszczepionych jak Was nie wpuszczą do sklepu,  szkoły, pracy  bo   przykładowo nie weźmiecie potem  czwartej piątej dawki bo Wam się znudzi to jak się zapatrujecie na przymuszanie . Najpierw my potem zajmą się resztą społeczeństwa. Pozdrawiam 🙂
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka

Nke wiem czy ty chciałbyś aby Twoje dziecko było leczone przez osobę chora na Odrę, różyczkę czy krztusiec. Wszystkie trzy choroby znowu się pojawiają, bo zaprzestano szczepic dzieci.

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #927 dnia: Grudzień 11, 2021, 12:28:28 »
Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #928 dnia: Grudzień 11, 2021, 12:58:03 »
Gasior mowisz o tych specjalistach którzy od samego poczatku kłamią i manipulują i co chwile zmieniają zdanie? Czy o tych którym udowodniono ze sa na garnuszku firm farmaceutycznych?Nie mam powodu komus takiemu wierzyc ze cos jest bezpieczne jak za jakis czas zmieni zdanie i stwierdzi ze jednak jest inaczej... albo ze sie pomylili albo czegos nieprzewidzieli
Od kiedy to jest zakaz uzywania komórek mózgowych łaczenia faktow i obserwacji tego co sie wyprawia?

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #929 dnia: Grudzień 11, 2021, 13:03:21 »
Amerykanski system monitorowania nopow gdzie robia to jako jedni z najbardziej rzetelnych na swiecie sami przyznaja ze to co maja w bazie to jest max 5% rzeczywistych.  To teraz przełużcie to na nasze podworko gdzie lekarz jak slyszy nop to pierwsze co to napewno nie od szczepeinia... to ile razy trzeba pomnozyc nasze statystyki?

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #930 dnia: Grudzień 11, 2021, 13:04:37 »
Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:
Sygnalista na etacie . Witamy . :straz:

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #931 dnia: Grudzień 11, 2021, 13:29:49 »
Amerykanski system monitorowania nopow gdzie robia to jako jedni z najbardziej rzetelnych na swiecie sami przyznaja ze to co maja w bazie to jest max 5% rzeczywistych.  To teraz przełużcie to na nasze podworko gdzie lekarz jak slyszy nop to pierwsze co to napewno nie od szczepeinia... to ile razy trzeba pomnozyc nasze statystyki?

Ale jakich NOP-ow? Lekkich, ciężkich, krytycznych? Bo jak mówimy o gorączce albo bólu ręki, to po każdej szczepionce tak jest.

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #932 dnia: Grudzień 11, 2021, 15:00:56 »
Gasior mowisz o tych specjalistach którzy od samego poczatku kłamią i manipulują i co chwile zmieniają zdanie? Czy o tych którym udowodniono ze sa na garnuszku firm farmaceutycznych?Nie mam powodu komus takiemu wierzyc ze cos jest bezpieczne jak za jakis czas zmieni zdanie i stwierdzi ze jednak jest inaczej... albo ze sie pomylili albo czegos nieprzewidzieli
Od kiedy to jest zakaz uzywania komórek mózgowych łaczenia faktow i obserwacji tego co sie wyprawia?
Po pierwsze to wasze domysły, po drugie jak sytuacja jest dynamiczna to i decyzję się zmienia w pewnym zakresie, po trzecie który zmienił zdanie żeby nie szczepić?
99% specjalistów twierdzi szczepić  :wall: a wy dajecie się nabrać 1% który próbuje zaistnieć  wykorzystując strach i niewiedzę innych  :gwiazdki:

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #933 dnia: Grudzień 11, 2021, 15:39:32 »
Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:
Komendanci i przełożeni muszą w końcu zrozumieć że nasza służba jest służbą dla ludzi a nie służbą dla przełożonych. I to jakie mam zdanie na jakikolwiek temat nie zmienia tego że każdemu pomogę bez wyjątku. Więc trochę przyhamuj swoje zapędy przypominające lata 80-90
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2021, 15:47:41 wysłana przez mis_yogi »

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #934 dnia: Grudzień 11, 2021, 16:01:00 »
Nie chciałbym się wtrącać w poważna dyskusje ale czy owy preparat uzyskał już miano szczepionki? Badania kliniczne z tego co mi wiadomo chyba zakończą się pod koniec przyszłego roku. Więc będzie przymus szczepienia preparatem za którego powikłania nikt nie bierze odpowiedzialności, czy to normalne?

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #936 dnia: Grudzień 11, 2021, 16:34:06 »
https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
62 strony o NOP małym drukiem. W tym kilka przypadków u nastolatków.
Raport na dole strony
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #937 dnia: Grudzień 11, 2021, 17:14:14 »
https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
62 strony o NOP małym drukiem. W tym kilka przypadków u nastolatków.
Raport na dole strony
  Czytaj panie Gasior :kwit:.
Cytuj
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID–19 w Polsce Raport za okres do 30.11.2021
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2021, 17:46:06 wysłana przez młody13 »

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #938 dnia: Grudzień 11, 2021, 17:49:40 »
Przeczytałem, ba ja to regularnie śledzę. I nadal specjaliści w 99 % twierdzą szczepić się. Komu mam wierzyć? Nawiedzonemu z forum cz specjalistom  :wall:
Co do obowiązkowych szczepień - wiesz co to demokracja? Jeżeli większość przegłosuje że tak ma być to tak będzie, oni stanowią prawo które trzeba przestrzegać.

Offline adivano

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #939 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:00:48 »
Przeczytałem, ba ja to regularnie śledzę. I nadal specjaliści w 99 % twierdzą szczepić się. Komu mam wierzyć? Nawiedzonemu z forum cz specjalistom  :wall:
Co do obowiązkowych szczepień - wiesz co to demokracja? Jeżeli większość przegłosuje że tak ma być to tak będzie, oni stanowią prawo które trzeba przestrzegać.
A TY wiesz co to Konstytucja i co jest w niej zawarte?? bo chyba jesteś na równi z naszym RZĄDEM, który rozporządzenia i ustawy stawia wyżej w hierarchii..

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #940 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:03:24 »
Przeczytałem, ba ja to regularnie śledzę. I nadal specjaliści w 99 % twierdzą szczepić się. Komu mam wierzyć? Nawiedzonemu z forum cz specjalistom  :wall:
Co do obowiązkowych szczepień - wiesz co to demokracja? Jeżeli większość przegłosuje że tak ma być to tak będzie, oni stanowią prawo które trzeba przestrzegać.
Nie wierz nikomu mi to naprawdę bez różnicy ale patrz na fakty z linku to nie jest strona foliarska. Demokracja też ma pewne ograniczenie nazywa się  Konstytucja. 
Ja po prostu chcę mieć WYBÓR  :straz:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2021, 18:11:33 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #941 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:29:42 »
Przeczytałem, ba ja to regularnie śledzę. I nadal specjaliści w 99 % twierdzą szczepić się. Komu mam wierzyć? Nawiedzonemu z forum cz specjalistom  :wall:
Co do obowiązkowych szczepień - wiesz co to demokracja? Jeżeli większość przegłosuje że tak ma być to tak będzie, oni stanowią prawo które trzeba przestrzegać.

Czy po innych szczepionkach też jest tyle NOP-ów, podobnych do tych po szczepieniach na covid?

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #942 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:39:35 »
@simek92 to teraz łap to i powiedz co myślisz o tym co MZ napisało. Ja nie wklejam foliarskich linków temacie szczepienia bo nie chce szerzyć bajek. Wrzucam tylko takie które są sygnowane przez instytucje publiczne.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #943 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:52:06 »
Przeczytałem, ba ja to regularnie śledzę. I nadal specjaliści w 99 % twierdzą szczepić się. Komu mam wierzyć? Nawiedzonemu z forum cz specjalistom  :wall:
Co do obowiązkowych szczepień - wiesz co to demokracja? Jeżeli większość przegłosuje że tak ma być to tak będzie, oni stanowią prawo które trzeba przestrzegać.
Cenzura , brak poszanowania konstytucyjnych praw , przymuszanie do określonych zachowań to raczej w dobrym kierunku nie zmierza . Wspomnisz moje słowa . A tym czasem ciesz się swoim szczęściem , aż Ci odbiorą kiedyś to co najbardziej cenisz . I też powiedzą że to było w ramach demokracji . Pozdrawiam  :straz:

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #944 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:53:00 »
@simek92 to teraz łap to i powiedz co myślisz o tym co MZ napisało. Ja nie wklejam foliarskich linków temacie szczepienia bo nie chce szerzyć bajek. Wrzucam tylko takie które są sygnowane przez instytucje publiczne.

A jakie są statystyki za poprzedni rok? Bo bez porównania ciężko określić czy wzrosło czy nie.

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #945 dnia: Grudzień 11, 2021, 18:56:42 »
Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:
Na szczęscie jesteś już na emeryturze i nie musisz się bać tego "zagrożenia" na zmianie.  :rofl:

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #946 dnia: Grudzień 11, 2021, 19:02:59 »
@simek92 żartujesz? Statystyki zawalow i udarów wśród zaszczepionych i niezaszczepionych za poprzedni rok  skoro akcja szczepienia zaczęła się w tym... Nie ciekawi Ciebie czemu w piśmie MZ.gov.pl liczba zawalow jest 2x wyższa wśród zaszczepionych a udarów o 50%? A jeszcze jak zestawić to z tabelą NOP z PZH to jakaś dziwna koincydencja wychodzi. Chyba, że masz inne zdanie...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2021, 19:06:43 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #947 dnia: Grudzień 11, 2021, 19:17:58 »
@simek92 żartujesz? Statystyki zawalow i udarów wśród zaszczepionych i niezaszczepionych za poprzedni rok  skoro akcja szczepienia zaczęła się w tym... Nie ciekawi Ciebie czemu w piśmie MZ.gov.pl liczba zawalow jest 2x wyższa wśród zaszczepionych a udarów o 50%? A jeszcze jak zestawić to z tabelą NOP z PZH to jakaś dziwna koincydencja wychodzi. Chyba, że masz inne zdanie...

No ale jeżeli w poprzednim roku było tyle samo udarów i zawałów (lub porównywalna ilość), no to trzeba obecne dane do nich porównać. Jak można analizować tylko dane z jednego roku, bez oparcia się o lata poprzednie?
Dla mnie wiarygodne było by to wtedy, jeżeli ktoś w tym piśmie pokusił się o przeanalizowanie zawałów i udarów w roku 2019 i 2020, a następnie zestawił to z kampanią szczepień w roku bieżącym. Wtedy możemy dyskutować.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #948 dnia: Grudzień 11, 2021, 19:28:46 »
No ale czemu nie chcesz skomentować tego, że przyjmując że w 30 czerwca 2021 zaszczepionych było 50% społeczeństwa to zawał w tej grupie występował 2 razy częściej a udar mózgu o 50% częściej niż wśród niezaszczepionych przecież masz to w tabeli... Do czego Ci dane z innych lat....
Powiedz tylko czy dobrze interpetuje tą tabelę??
PS. Co do statystyk z innych lat to uwagi bym nie przywiazywal gdyż teraz dzieją się w statystyce medycznej cuda tu masz link do podkarpackiego cudu
https://korso24.pl/podkarpacie/podkarpacki-cud-dwa-lata-bez-odnotowanego-przypadku-grypy-w-powiecie-tarnobrzeski-tak-twierdzi-sanepid/QvOeeh05mPOCbQB95n83
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2021, 19:45:43 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #949 dnia: Grudzień 11, 2021, 20:13:38 »
No ale czemu nie chcesz skomentować tego, że przyjmując że w 30 czerwca 2021 zaszczepionych było 50% społeczeństwa to zawał w tej grupie występował 2 razy częściej a udar mózgu o 50% częściej niż wśród niezaszczepionych przecież masz to w tabeli... Do czego Ci dane z innych lat....
Powiedz tylko czy dobrze interpetuje tą tabelę??
PS. Co do statystyk z innych lat to uwagi bym nie przywiazywal gdyż teraz dzieją się w statystyce medycznej cuda tu masz link do podkarpackiego cudu
https://korso24.pl/podkarpacie/podkarpacki-cud-dwa-lata-bez-odnotowanego-przypadku-grypy-w-powiecie-tarnobrzeski-tak-twierdzi-sanepid/QvOeeh05mPOCbQB95n83

No ale skąd wiesz, że akurat ten zaszczepiony nie dostał by zawału nawet bez szczepionki? Czy wzrosła liczba zawałów w ogóle społeczeństwa? Wejdź sobie na stronę wirusologa lub immunologa i zobacz, że liczba zawałów czy udarów nie jest większa wśród zaszczepionych, niż w pozostałej części społeczeństwa. Więc albo to pismo nie jest do końca prawdziwe, albo wszyscy naukowy kłamią (oczywiście ci poza PSNLiN😁).