Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 245848 razy)

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2021, 20:26:50 wysłana przez młody13 »

Offline orl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #876 dnia: Grudzień 08, 2021, 22:23:11 »
Nierząd pod Sąd - to marionetki zarządzane przez psychopatów !

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #877 dnia: Grudzień 09, 2021, 07:44:19 »
Kolejna już trzecia osoba z tego samego uniwersytetu co był przymus .

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #878 dnia: Grudzień 09, 2021, 09:07:26 »
@mlody13, idź już proszę ze swoimi szurskimi teoriami na szurskie fora.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #879 dnia: Grudzień 09, 2021, 09:15:36 »
@mlody13, idź już proszę ze swoimi szurskimi teoriami na szurskie fora.
Sam idź na cowidowe. Nie będziesz mi mówił co mam robić .  https://www.facebook.com/positivemarcin/videos/2442301715899953/ :rofl:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2021, 09:21:02 wysłana przez młody13 »

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #880 dnia: Grudzień 09, 2021, 09:19:00 »
Będę mówił i co mi zrobisz? Przez takich jak ty są tylko problemy w robocie.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #881 dnia: Grudzień 09, 2021, 09:30:12 »
Z ciekawości zapytam. Jakie problemy? Wyjaśnisz?

Offline adivano

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #882 dnia: Grudzień 09, 2021, 09:34:17 »
Będę mówił i co mi zrobisz? Przez takich jak ty są tylko problemy w robocie.
A przez takich jak Ty nie ma problemów? kij ma dwa końce chłopie!

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #883 dnia: Grudzień 09, 2021, 09:35:27 »
Będę mówił i co mi zrobisz? Przez takich jak ty są tylko problemy w robocie.
Bo nie płyną z prądem . No ale teraz będziecie mieli cudowne narzędzie żeby się takich pozbyć . Gratuluję  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2021, 09:46:22 wysłana przez młody13 »


Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:19:09 »
Pytanie do zaszczepionych. Czego się boicie ? Przecież jesteście zaszczepieni to miejsca w szpitalu wam nie potrzebne, bo podobno po keczupie przechodzi się tą grypę łagodnie pod kocykiem w domu. My niezaszczepieni damy sobie radę. I nie mówcie że zablokujemy innym miejsca .Kiedyś wujkowi mówiłem żeby nie palił papierosów, a on kopcił jak smok. I tydzień przed śmiercią na oddziale płucnym przyznał rację. Mogłem nie palić. Teraz ja żądam aby wszyscy w PSP przestali palić papierosy.

Offline romiwe

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:23:44 »
Pytanie do zaszczepionych. Czego się boicie ? Przecież jesteście zaszczepieni to miejsca w szpitalu wam nie potrzebne, bo podobno po keczupie przechodzi się tą grypę łagodnie pod kocykiem w domu. My niezaszczepieni damy sobie radę. I nie mówcie że zablokujemy innym miejsca .Kiedyś wujkowi mówiłem żeby nie palił papierosów, a on kopcił jak smok. I tydzień przed śmiercią na oddziale płucnym przyznał rację. Mogłem nie palić. Teraz ja żądam aby wszyscy w PSP przestali palić papierosy.
porównanie godne pochwały  :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki:

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:27:24 »
Pytanie do zaszczepionych. Czego się boicie ? Przecież jesteście zaszczepieni to miejsca w szpitalu wam nie potrzebne, bo podobno po keczupie przechodzi się tą grypę łagodnie pod kocykiem w domu. My niezaszczepieni damy sobie radę. I nie mówcie że zablokujemy innym miejsca .Kiedyś wujkowi mówiłem żeby nie palił papierosów, a on kopcił jak smok. I tydzień przed śmiercią na oddziale płucnym przyznał rację. Mogłem nie palić. Teraz ja żądam aby wszyscy w PSP przestali palić papierosy.
Sam sobie odpowiadasz skoro niezaszczepieni się nie boją wirusa niech nie zapełniają oddziałów i zostawią miejsce dla chorych na inne choroby ....niech się leczą sami i będzie luz na innych oddziałach...nie jestem za palaczami ale oni nie blokują służby zdrowia dla innych chorych ...

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:32:45 »
A proszę pokazać dane że tylko niezaszczepieni blokują oddziały. Tylko proszę o rzetelne dane takie jak przedstawił prezydent Siemianowic Śląskich o prawdziwym obłożeniu chorych w podległym mu szpitalu , a nie zmanipulowanymi danymi z bilboardów czyvtvn24.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:34:37 »

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:37:24 »
A proszę pokazać dane że tylko niezaszczepieni blokują oddziały. Tylko proszę o rzetelne dane takie jak przedstawił prezydent Siemianowic Śląskich o prawdziwym obłożeniu chorych w podległym mu szpitalu , a nie zmanipulowanymi danymi z bilboardów czyvtvn24.
Dane są takie że niezaszczepieni leżą miesiąc albo dłużej w dodatku leżą pod respiratorem gdzie wiadomo jak to się kończy  a zaszczepieni do 2 tygodni i przechodzą zakażenie lekko ,informacje od ludzi pracujących w szpitalach a opierać się na prezydencie to jak chodzić po kruchym lodzie ...

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:40:38 »
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/to-bzdura-lekarz-obala-teorie-prezydenta-ze-slaska-6711520243473120a%3famp=1

Chcesz oficjalne pismo dyrektora szpitala z jego pieczątką i podpisem?
Co to za wykładnik gość po byle marketingu ....

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:44:24 »
Ech...jak grochem o ścianę. Tak. Przepraszam. To wina niezaszczepionych. A jeszcze gdyby niezaszczepieni padali na chodniku w centrum miasta i umierali bylibyście wniebowzięci. Bo nigdy nie dopuścicie do siebie myśli że jednak zrobili was w za przeproszeniem w ciula . No bo jak? Mnie? Ja mam zawsze rację, a jakieś dane medyczne od dyrektora szpitala? Na pewno antyszczepionkowiec. Ja już nie podejmuję dyskusji bo nie ma sensu.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:45:31 »
A minister zdrowia i dziennikarze tvn 24 skończyli medycynę??

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:49:45 »
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,gerard-wolski-trafil-do-szpitala--przeciwnik-obostrzen-byl-w-ciezkim-stanie,artykul,47272416.html   kolejny oświecony....
Chciał to się nie zaszczepił w czym macie problem .  Chodzi o przymus o nic więcej . Najpierw mundurowi potem resztę społeczeństwa się dociśnie.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 09, 2021, 10:53:19 »
A minister zdrowia i dziennikarze tvn 24 skończyli medycynę??
Co ja ci będę tłumaczył rok temu przeszedłem tego wirusa 2 miesiące wyjęte z życiorysu poczekałem pół roku zaszczepiłem się nic się nie dzieje cały dom jest zaszczepiony 6 osób w tym 2 trzecią dawką rodzice 80 lat po chorobie dochodzę do normalności rok... mam kilku kolegów co już się przekonali o tym co to jest.... tak mówili jak prawie połowa świadomych czekam ok 7 miesięcy i ponownie się zaszczepię ....kolega zachorował po ok 10 miesięcy od szczepienia przeszedł jak grypę czyli mówią nieprawdę ???.....oblicz sobie ci zaszczepieni którzy chorują po prostu mają już za mało przeciwciał i tyle....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2021, 11:07:34 wysłana przez sismondi »

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #896 dnia: Grudzień 09, 2021, 11:10:53 »
To się szczep kolego i życzę Ci wszystkiego najlepszego tylko nie wymuszaj szczepienia na mnie.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #897 dnia: Grudzień 09, 2021, 11:12:20 »
A minister zdrowia i dziennikarze tvn 24 skończyli medycynę??
Co ja ci będę tłumaczył rok temu przeszedłem tego wirusa 2 miesiące wyjęte z życiorysu poczekałem pół roku zaszczepiłem się nic się nie dzieje cały dom jest zaszczepiony 6 osób w tym 2 trzecią dawką rodzice 80 lat po chorobie dochodzę do normalności rok... mam kilku kolegów co już się przekonali o tym co to jest.... tak mówili jak prawie połowa świadomych czekam ok 7 miesięcy i ponownie się zaszczepię ....kolega zachorował po ok 10 miesięcy od szczepienia przeszedł jak grypę czyli mówią nieprawdę ???.....oblicz sobie ci zaszczepieni którzy chorują po prostu mają już za mało przeciwciał i tyle....
Ja też przechorowalem z rodziną w domu . Nikomu miejsca w szpitalu nie zabrałem . Szczepić się nie zamierzam tym bardziej pod przymusem .

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #898 dnia: Grudzień 09, 2021, 11:15:44 »
To się szczep kolego i życzę Ci wszystkiego najlepszego tylko nie wymuszaj szczepienia na mnie.
Ja na nikim nie wymuszam tylko trzeba sobie policzyć zyski i straty dla wszystkich nie myśleć tylko o sobie ...być może teraz jak to bywa w Polsce  każdy kombinuje... jak tu zarobić na innych i być mądrzejszym mówię o lekarzach ...dodatek kowidowy za to jest duża kasa a gdzie kasa tam są patologie ...

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #899 dnia: Grudzień 09, 2021, 11:38:43 »
To się szczep kolego i życzę Ci wszystkiego najlepszego tylko nie wymuszaj szczepienia na mnie.
Ja na nikim nie wymuszam tylko trzeba sobie policzyć zyski i straty dla wszystkich nie myśleć tylko o sobie ...być może teraz jak to bywa w Polsce  każdy kombinuje... jak tu zarobić na innych i być mądrzejszym mówię o lekarzach ...dodatek kowidowy za to jest duża kasa a gdzie kasa tam są patologie ...
I tak bez końca . Pozdrawiam 🙂