Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244626 razy)

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #850 dnia: Grudzień 07, 2021, 21:21:13 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.

No właśnie w telewizji powiedzieli ze jest super bezpieczna i skuteczna  :szalony: Jak to jest że za komuny wszyscy wiedzieli że media kłamią i są tuba propagandowa a teraz nagle wszyscy bezgranicznie im wierzą i uważają za wyrocznie?? co się takiego zmieniło?? Może posłuchaj naukowców z drugiej strony barykady. Jakoś dziwnym trafem do tylewizji dopuszczają tylko naukowców i lekarzy którzy spiewają tak jak cała ta tuba propagandowa a z reszty robia foliarzy i szury.

Czyli mój lekarz rodzinny, który na przykładzie swoich pacjentów mówi żeby się szczepić, to też jest członek big pharmy? No blagam.
Tak się zbieracie na ten protest, pamiętam że już parę miesięcy temu było tu głośno o tym, że trzeba zatrzymać rząd itd.. Hmm, w sumie to nic się nie zmieniło, dalej tylko piszecie.
@wojtek111 a przeczytałeś drugie zdanie, które jest w tym punkcie?

A to twojego rodzinnego lekarza nie odwiedzają przedstawiciele koncernów? U mojej są regularnie  :rofl:

Cała rodzina chodzi do tego lekarza od wielu lat i jest ok. Ale dobra, powiem rodzicom żeby przestali, bo przychodzą do niej przedstawiciele. Tak samo przy wypadku powiem strażakom, żeby nie wycinali mnie sprzętem holmatro, bo pewnie był przedstawiciel u nich i musieli to kupić bez zastanowienia.

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #851 dnia: Grudzień 07, 2021, 21:40:31 »
Jeśli masz  lekarza który was leczy parę pokoleń i jesteście z niego zadowoleni i są efekty to korzystaj dalej  ^_^ Ale nie wszytko jest czarno białe i istnieją pewne powiązania a Big farma już się nawet nie ukrywa z tym ze jest nastawiona na jak największy zysk... Zrobisz ze swoim życiem co uważasz za słuszne Twój wybór i ryzyko ale i ja chciałbym mieć ten wybór. Tyle i tylko tyle

Offline xnm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #852 dnia: Grudzień 07, 2021, 21:45:37 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.

No właśnie w telewizji powiedzieli ze jest super bezpieczna i skuteczna  :szalony: Jak to jest że za komuny wszyscy wiedzieli że media kłamią i są tuba propagandowa a teraz nagle wszyscy bezgranicznie im wierzą i uważają za wyrocznie?? co się takiego zmieniło?? Może posłuchaj naukowców z drugiej strony barykady. Jakoś dziwnym trafem do tylewizji dopuszczają tylko naukowców i lekarzy którzy spiewają tak jak cała ta tuba propagandowa a z reszty robia foliarzy i szury.

Czyli mój lekarz rodzinny, który na przykładzie swoich pacjentów mówi żeby się szczepić, to też jest członek big pharmy? No blagam.
Tak się zbieracie na ten protest, pamiętam że już parę miesięcy temu było tu głośno o tym, że trzeba zatrzymać rząd itd.. Hmm, w sumie to nic się nie zmieniło, dalej tylko piszecie.
@wojtek111 a przeczytałeś drugie zdanie, które jest w tym punkcie?

A to twojego rodzinnego lekarza nie odwiedzają przedstawiciele koncernów? U mojej są regularnie  :rofl:

Cała rodzina chodzi do tego lekarza od wielu lat i jest ok. Ale dobra, powiem rodzicom żeby przestali, bo przychodzą do niej przedstawiciele. Tak samo przy wypadku powiem strażakom, żeby nie wycinali mnie sprzętem holmatro, bo pewnie był przedstawiciel u nich i musieli to kupić bez zastanowienia.

Bierz lukasa po 1 wyjeździe wrócisz do holmatro ;)

Można obejrzeć póki jeszcze jest
https://m.cda.pl/video/817914866

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #853 dnia: Grudzień 07, 2021, 21:47:51 »
Jestem na kilku grupach dyskuskusyjnych i niektóre wpisy są kopiuj wklej. To muszą być ruskie trolle bo nie wierzę w takie naukowe wykształcenie i dostęp do tajnych danych oraz aż w takią głupotę w naszej służbie. To niemożliwe.
Najbardziej wkurza że jakaś grupa próbuje dorabiać ideologiie i żeruje na niewiedzy i strachu innych.

https://fakehunter.pap.pl/kategoria/koronawirus?page=1&category=koronawirus


https://demagog.org.pl/fake_news/?cn-reloaded=1

Offline klipas1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #854 dnia: Grudzień 07, 2021, 22:01:07 »
Polecam zapoznać się z poniższym nagraniem. Być może komuś  zapali się lampka w głowie że tak naprawdę nie chodzi tutaj o samą chorobę nazwana COVID......
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/transmisja.xsp?documentId=822E413402C92F57C125877B003A7B5F&symbol=TRANSMISJA_ARCH&info=T

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #855 dnia: Grudzień 07, 2021, 22:02:52 »
Jestem na kilku grupach dyskuskusyjnych i niektóre wpisy są kopiuj wklej. To muszą być ruskie trolle bo nie wierzę w takie naukowe wykształcenie i dostęp do tajnych danych oraz aż w takią głupotę w naszej służbie. To niemożliwe.
Najbardziej wkurza że jakaś grupa próbuje dorabiać ideologiie i żeruje na niewiedzy i strachu innych.

https://fakehunter.pap.pl/kategoria/koronawirus?page=1&category=koronawirus


https://demagog.org.pl/fake_news/?cn-reloaded=1

Dodałeś linki do rządowych portali mających na celu walkę z  rzekomą dezinformacją głównie na tematy związane z covid.
Jak widać rządowi już mało kto wierzy więc czego tu oczekujesz po tym wpisie?

Edit:
Pozatym generalizujesz "ruskie trolle" dodaj jeszcze że antyszczepionkowcy i płaskoziemcy to często się teraz słyszy o ludziach którzy zadają pytania, mają wątpliwości.
Dyskusja na poziomie :wall:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2021, 22:08:01 wysłana przez wojtek111 »

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #856 dnia: Grudzień 07, 2021, 22:19:57 »
https://gloria.tv/share/ScBCzmcA94sM3MuqCesWfmsPN

 dla fanatyków covidowych analogia szczurołapa :rofl:

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #857 dnia: Grudzień 07, 2021, 22:29:14 »
Jestem na kilku grupach dyskuskusyjnych i niektóre wpisy są kopiuj wklej. To muszą być ruskie trolle bo nie wierzę w takie naukowe wykształcenie i dostęp do tajnych danych oraz aż w takią głupotę w naszej służbie. To niemożliwe.
Najbardziej wkurza że jakaś grupa próbuje dorabiać ideologiie i żeruje na niewiedzy i strachu innych.

https://fakehunter.pap.pl/kategoria/koronawirus?page=1&category=koronawirus


https://demagog.org.pl/fake_news/?cn-reloaded=1

Dodałeś linki do rządowych portali mających na celu walkę z  rzekomą dezinformacją głównie na tematy związane z covid.
Jak widać rządowi już mało kto wierzy więc czego tu oczekujesz po tym wpisie?

Edit:
Pozatym generalizujesz "ruskie trolle" dodaj jeszcze że antyszczepionkowcy i płaskoziemcy to często się teraz słyszy o ludziach którzy zadają pytania, mają wątpliwości.
Dyskusja na poziomie :wall:

Generalnie często antyszczepionkowcy i plaskoziemcy. Właśnie tak, bo wiesz jedni mają wątpliwości, żądają pytania i tych rozumiem. Mimo wszystko mają prawo się bać bardziej niż inni i szukać odpowiedzi.

Jeśli jednak ktoś założył hipotezę, że szczepionka jest zła i 99 naukowców mówi jest dobra, a jeden gość który jest naukowcem w ogóle w innej dziedzinie mówi szczepionka zła i gość się na niego powołuje jako autorytet to sorry. Nie odnoszę się do Ciebie, ale wszyscy wiemy że masz takich ludzi jest.
Zatem wątpliwości tak, ale głupoty nie . Jeszcze niedawno te same osoby mówiły o zwykłym przeziębieniu. Dziś się z tego wycofują bo za dużo znajomych chorowało. Nagle się okazuje, że oni nigdy tak nie mówili.

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #858 dnia: Grudzień 07, 2021, 23:11:50 »
Jestem na kilku grupach dyskuskusyjnych i niektóre wpisy są kopiuj wklej. To muszą być ruskie trolle bo nie wierzę w takie naukowe wykształcenie i dostęp do tajnych danych oraz aż w takią głupotę w naszej służbie. To niemożliwe.
Najbardziej wkurza że jakaś grupa próbuje dorabiać ideologiie i żeruje na niewiedzy i strachu innych.

https://fakehunter.pap.pl/kategoria/koronawirus?page=1&category=koronawirus


https://demagog.org.pl/fake_news/?cn-reloaded=1

Dodałeś linki do rządowych portali mających na celu walkę z  rzekomą dezinformacją głównie na tematy związane z covid.
Jak widać rządowi już mało kto wierzy więc czego tu oczekujesz po tym wpisie?

Edit:
Pozatym generalizujesz "ruskie trolle" dodaj jeszcze że antyszczepionkowcy i płaskoziemcy to często się teraz słyszy o ludziach którzy zadają pytania, mają wątpliwości.
Dyskusja na poziomie :wall:

Generalnie często antyszczepionkowcy i plaskoziemcy. Właśnie tak, bo wiesz jedni mają wątpliwości, żądają pytania i tych rozumiem. Mimo wszystko mają prawo się bać bardziej niż inni i szukać odpowiedzi.

Jeśli jednak ktoś założył hipotezę, że szczepionka jest zła i 99 naukowców mówi jest dobra, a jeden gość który jest naukowcem w ogóle w innej dziedzinie mówi szczepionka zła i gość się na niego powołuje jako autorytet to sorry. Nie odnoszę się do Ciebie, ale wszyscy wiemy że masz takich ludzi jest.
Zatem wątpliwości tak, ale głupoty nie . Jeszcze niedawno te same osoby mówiły o zwykłym przeziębieniu. Dziś się z tego wycofują bo za dużo znajomych chorowało. Nagle się okazuje, że oni nigdy tak nie mówili.
Szczepionka zła to takie uogólnienie, póki co wiemy że jest mało skuteczna w porównaniu do tego jak miała chronić przed zakażeniem. Myślę że każdy ma wśród znajomych przykłady ludzi którzy się zaszczepili a mimo to zachorowali niekiedy nawet ciężej.
Do mnie nie przemawia od początku ten nacisķ medialno społeczny na szczepienia, "zaszczep się i wygraj hulajnogę albo 500 złotych" to był główny hit który mnie zniechęcił kiedy jeszcze rozważałem możliwość zaszczepienia.
A teraz kiedy okazuje się że szczepionka nie jest taka skuteczna to wprowadzają obowiązek szczepień.
Początkowo dla służb i medyków ale łatwo chyba przewidzieć że na tym się nie skończy.
I chciałbym dodać że nie zniechęcam nikogo do szczepień, i mam nadzieje że większość przeciwników szczepień też.
Po prostu staramy się przedstawić argumenty które budzą w nas wątpliwości i powodują że jesteśmy przeciwni obowiązkowi szczepień na tą konkretną chorobę.
Chcemy po prostu mieć wybór czy to aż tak dużo?


Offline kaffre

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #859 dnia: Grudzień 07, 2021, 23:20:16 »
Widzę tutaj dyskusje na temat tego czy szczepionka jest dobra czy tez nie. A tu przecież w ogóle nie o to chodzi. Jestem zaszczepiony dwiema dawkami, ale zrobiłem to z własnej nieprzymuszonej woli tylko i wyłącznie dla siebie, a nie „korzyści” jakie to daje. Tutaj chodzi o wolność i możliwość samostanowienie o sobie. Wolność traci się powoli, a raz utracona jest ciężko uzyskać. I nasz naród ma w tym temacie duże doświadczenie.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #860 dnia: Grudzień 07, 2021, 23:28:50 »
Hmm w sumie jakby tak się zastanowić, to mieszkańcy Wrocławia podczas epidemii ospy, też utracili swoją wolność, bo kazano im się zaszczepić? Nawet swojego czasu autorytet antyszczepionkowcow prof. Kuna (stracił zaufanie po wypowiedzi, że jednak trzeba się szczepić) mówi, że szczepienia to konieczność w obecnej sytuacji. Pytanie czy wpłynął do niego przelew z big pharmy czy może jednak coś w tym jest, że bez szczepień będziemy tkwić w tym do us.... śmierci. Wszystko wyjdzie za ileś lat, ale naprawdę dziwne byłoby to, że większość lekarzy na świecie została przekupiona i chce źle dla ludzi. Pretensje można mieć do władzy, bo niektórym stanowiska które mają obecnie to za mało do kontolrolowania obywateli.

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.258
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #861 dnia: Grudzień 08, 2021, 00:00:53 »
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-w-ciagu-tygodnia-w-irlandii-zmarly-tylko-osoby-zaszczepione-,nId,5692978
   Dosyć ciekawy przypadek między innymi o tym jak jesteśmy manipulowani poprzez podawanie w "odpowiedni" sposób informacji. I w zasadzie tylko dlatego że Lis ruszył Rymanowskiego okładką, możemy się dowiedzieć że to nie Rymanowski mija się z prawdą.
pozdrawiam

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #862 dnia: Grudzień 08, 2021, 08:33:12 »
Hmm w sumie jakby tak się zastanowić, to mieszkańcy Wrocławia podczas epidemii ospy, też utracili swoją wolność, bo kazano im się zaszczepić? Nawet swojego czasu autorytet antyszczepionkowcow prof. Kuna (stracił zaufanie po wypowiedzi, że jednak trzeba się szczepić) mówi, że szczepienia to konieczność w obecnej sytuacji. Pytanie czy wpłynął do niego przelew z big pharmy czy może jednak coś w tym jest, że bez szczepień będziemy tkwić w tym do us.... śmierci. Wszystko wyjdzie za ileś lat, ale naprawdę dziwne byłoby to, że większość lekarzy na świecie została przekupiona i chce źle dla ludzi. Pretensje można mieć do władzy, bo niektórym stanowiska które mają obecnie to za mało do kontolrolowania obywateli.
Lekarze nie są przekupieni po prostu kierują się działaniem narzuconym z góry a wszelkie próby odstępstwa są piętnowane, lekarze są przesłuchiwani, odbierane są im prawa do wykonywania zawodu itd.

Offline zeroberto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #863 dnia: Grudzień 08, 2021, 09:45:13 »
Widzę tutaj dyskusje na temat tego czy szczepionka jest dobra czy tez nie. A tu przecież w ogóle nie o to chodzi. Jestem zaszczepiony dwiema dawkami, ale zrobiłem to z własnej nieprzymuszonej woli tylko i wyłącznie dla siebie, a nie „korzyści” jakie to daje. Tutaj chodzi o wolność i możliwość samostanowienie o sobie. Wolność traci się powoli, a raz utracona jest ciężko uzyskać. I nasz naród ma w tym temacie duże doświadczenie.

Jedyna sensowna wiadomość.. Kolego. Bardzo szanuję.
"Nie boję się armii lwów prowadzonej przez owce, boję się armii owiec prowadzonej przez lwy"

Offline xnm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #864 dnia: Grudzień 08, 2021, 11:06:57 »
Kto chce się szczepić niech się szczepi albo już jest zaszczepiony ja osobiście nie uważam żeby TEN wirus był tak groźny aby jakiś baran z góry nakazał mi przyjąć ta cudowna substancje. Trzeba się zastanowić co zrobić aby tych co nie mają przekonania do tego eksperymentu nie zmusili jakaś "fajna" Ustawa.
Teraz wyjdzie co nasze "cudowne" zwiazki zrobią w tym kierunku bo jak by nie patrzyć połowa z Nas nie chce się szczepić.
Ciekawe jest też czy wyjdą na ulice "obrońcy Konstytucji" tak jak to miało miejsce nie tak dawno temu.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #865 dnia: Grudzień 08, 2021, 13:04:00 »
Sprawdzcie sobie liste najbogatszych ludzi na swiecie.Jakims dziwnym trafem czolowka miliarderow, zanotowala rekordowe przychody w czasie plandemii.Wiadomo ,ze duza czesc z nich ma powiazania z farmacja.Ale to pewnie przypadek...

Offline strazak66

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #866 dnia: Grudzień 08, 2021, 13:32:41 »
Widzę tutaj dyskusje na temat tego czy szczepionka jest dobra czy tez nie. A tu przecież w ogóle nie o to chodzi. Jestem zaszczepiony dwiema dawkami, ale zrobiłem to z własnej nieprzymuszonej woli tylko i wyłącznie dla siebie, a nie „korzyści” jakie to daje. Tutaj chodzi o wolność i możliwość samostanowienie o sobie. Wolność traci się powoli, a raz utracona jest ciężko uzyskać. I nasz naród ma w tym temacie duże doświadczenie.

Jedyna sensowna wiadomość.. Kolego. Bardzo szanuję.


Bardzo sensowna wypowiedz i tak powinno być

Offline romiwe

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #867 dnia: Grudzień 08, 2021, 14:46:25 »
Kto chce się szczepić niech się szczepi albo już jest zaszczepiony ja osobiście nie uważam żeby TEN wirus był tak groźny aby jakiś baran z góry nakazał mi przyjąć ta cudowna substancje. Trzeba się zastanowić co zrobić aby tych co nie mają przekonania do tego eksperymentu nie zmusili jakaś "fajna" Ustawa.
Teraz wyjdzie co nasze "cudowne" zwiazki zrobią w tym kierunku bo jak by nie patrzyć połowa z Nas nie chce się szczepić.
Ciekawe jest też czy wyjdą na ulice "obrońcy Konstytucji" tak jak to miało miejsce nie tak dawno temu.

Ciekawe nie chca się szczepić - argumenty  co czipy i włączenia na odległość
Moi rodzice tez nie chcieli się zaszczepić i ledwo uszli kosie
Teraz czekają na wyniki i biegusem na szczepienie.
Zobaczcie sobie na tych co leżą w łóżkach i czekają na dzwonki w uszach ....
albo pogadajcie z pielęgniarkami, które się opiekują ubrane w ubrania i maseczki
jak Ludzie odchodzą nawet nie żegnają c się z biskimi  .
Związki powinny  być za tym żeby wszystkie służby mundurowe - obowiązkowo były zaszczepione.
 

 




Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #869 dnia: Grudzień 08, 2021, 15:00:05 »
Kto chce się szczepić niech się szczepi albo już jest zaszczepiony ja osobiście nie uważam żeby TEN wirus był tak groźny aby jakiś baran z góry nakazał mi przyjąć ta cudowna substancje. Trzeba się zastanowić co zrobić aby tych co nie mają przekonania do tego eksperymentu nie zmusili jakaś "fajna" Ustawa.
Teraz wyjdzie co nasze "cudowne" zwiazki zrobią w tym kierunku bo jak by nie patrzyć połowa z Nas nie chce się szczepić.
Ciekawe jest też czy wyjdą na ulice "obrońcy Konstytucji" tak jak to miało miejsce nie tak dawno temu.

Ciekawe nie chca się szczepić - argumenty  co czipy i włączenia na odległość
Moi rodzice tez nie chcieli się zaszczepić i ledwo uszli kosie
Teraz czekają na wyniki i biegusem na szczepienie.
Zobaczcie sobie na tych co leżą w łóżkach i czekają na dzwonki w uszach ....
albo pogadajcie z pielęgniarkami, które się opiekują ubrane w ubrania i maseczki
jak Ludzie odchodzą nawet nie żegnają c się z biskimi  .
Związki powinny  być za tym żeby wszystkie służby mundurowe - obowiązkowo były zaszczepione.
 
Powtórzę się chyba po raz setny, nikt nie neguje tego że ten wirus istnieje, swoje wymysły o czipach zachowaj dla siebie.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #870 dnia: Grudzień 08, 2021, 15:03:54 »

Offline romiwe

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #871 dnia: Grudzień 08, 2021, 15:07:04 »
Kto chce się szczepić niech się szczepi albo już jest zaszczepiony ja osobiście nie uważam żeby TEN wirus był tak groźny aby jakiś baran z góry nakazał mi przyjąć ta cudowna substancje. Trzeba się zastanowić co zrobić aby tych co nie mają przekonania do tego eksperymentu nie zmusili jakaś "fajna" Ustawa.
Teraz wyjdzie co nasze "cudowne" zwiazki zrobią w tym kierunku bo jak by nie patrzyć połowa z Nas nie chce się szczepić.
Ciekawe jest też czy wyjdą na ulice "obrońcy Konstytucji" tak jak to miało miejsce nie tak dawno temu.

Ciekawe nie chca się szczepić - argumenty  co czipy i włączenia na odległość
Moi rodzice tez nie chcieli się zaszczepić i ledwo uszli kosie
Teraz czekają na wyniki i biegusem na szczepienie.
Zobaczcie sobie na tych co leżą w łóżkach i czekają na dzwonki w uszach ....
albo pogadajcie z pielęgniarkami, które się opiekują ubrane w ubrania i maseczki
jak Ludzie odchodzą nawet nie żegnają c się z biskimi  .
Związki powinny  być za tym żeby wszystkie służby mundurowe - obowiązkowo były zaszczepione.
 
Powtórzę się chyba po raz setny, nikt nie neguje tego że ten wirus istnieje, swoje wymysły o czipach zachowaj dla siebie.

Oczywiście  :rofl:
 

Offline xnm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #872 dnia: Grudzień 08, 2021, 15:57:29 »
Kto chce się szczepić niech się szczepi albo już jest zaszczepiony ja osobiście nie uważam żeby TEN wirus był tak groźny aby jakiś baran z góry nakazał mi przyjąć ta cudowna substancje. Trzeba się zastanowić co zrobić aby tych co nie mają przekonania do tego eksperymentu nie zmusili jakaś "fajna" Ustawa.
Teraz wyjdzie co nasze "cudowne" zwiazki zrobią w tym kierunku bo jak by nie patrzyć połowa z Nas nie chce się szczepić.
Ciekawe jest też czy wyjdą na ulice "obrońcy Konstytucji" tak jak to miało miejsce nie tak dawno temu.

Ciekawe nie chca się szczepić - argumenty  co czipy i włączenia na odległość
Moi rodzice tez nie chcieli się zaszczepić i ledwo uszli kosie
Teraz czekają na wyniki i biegusem na szczepienie.
Zobaczcie sobie na tych co leżą w łóżkach i czekają na dzwonki w uszach ....
albo pogadajcie z pielęgniarkami, które się opiekują ubrane w ubrania i maseczki
jak Ludzie odchodzą nawet nie żegnają c się z biskimi  .
Związki powinny  być za tym żeby wszystkie służby mundurowe - obowiązkowo były zaszczepione.
 
Może dlatego że wprowadzili cudowna substancje raptem w kilku miesiącach od rzekomego wykrycia wirusa gdzie szczepionki bada się latami. Nie żegnają bo do szpitali nie chcą wpuszczać a i tak każdy wie że teraz wszystko podpinają pod koronę, i innych chorób już nie ma

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #873 dnia: Grudzień 08, 2021, 16:12:13 »
Kto chce się szczepić niech się szczepi albo już jest zaszczepiony ja osobiście nie uważam żeby TEN wirus był tak groźny aby jakiś baran z góry nakazał mi przyjąć ta cudowna substancje. Trzeba się zastanowić co zrobić aby tych co nie mają przekonania do tego eksperymentu nie zmusili jakaś "fajna" Ustawa.
Teraz wyjdzie co nasze "cudowne" zwiazki zrobią w tym kierunku bo jak by nie patrzyć połowa z Nas nie chce się szczepić.
Ciekawe jest też czy wyjdą na ulice "obrońcy Konstytucji" tak jak to miało miejsce nie tak dawno temu.

Ciekawe nie chca się szczepić - argumenty  co czipy i włączenia na odległość
Moi rodzice tez nie chcieli się zaszczepić i ledwo uszli kosie
Teraz czekają na wyniki i biegusem na szczepienie.
Zobaczcie sobie na tych co leżą w łóżkach i czekają na dzwonki w uszach ....
albo pogadajcie z pielęgniarkami, które się opiekują ubrane w ubrania i maseczki
jak Ludzie odchodzą nawet nie żegnają c się z biskimi  .
Związki powinny  być za tym żeby wszystkie służby mundurowe - obowiązkowo były zaszczepione.
 
Może dlatego że wprowadzili cudowna substancje raptem w kilku miesiącach od rzekomego wykrycia wirusa gdzie szczepionki bada się latami. Nie żegnają bo do szpitali nie chcą wpuszczać a i tak każdy wie że teraz wszystko podpinają pod koronę, i innych chorób już nie ma
A jak dostaniesz powikłań po szprycy to kto Ci pomoże . Chyba tylko  ksiądz . Jak służba zdrowia chora .

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #874 dnia: Grudzień 08, 2021, 19:29:28 »
Z mojej wiedzy Ci którzy z JRG/KM/KP nie mają chęci szczepić się wykorzystają pewien chwyt ..zwolnienie L4. Tylko na jaki czas.