Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244515 razy)

Offline kandydatSA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #825 dnia: Grudzień 07, 2021, 16:46:03 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2022, 22:03:18 wysłana przez kandydatSA »

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #826 dnia: Grudzień 07, 2021, 16:50:47 »
i będzie wierzył bezgranicznie aż do śmierci... najważniejsze co powiedzieli "eksperci" w telewizji

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #827 dnia: Grudzień 07, 2021, 17:18:18 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Si vis pacem, para bellum

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #828 dnia: Grudzień 07, 2021, 17:30:27 »
Ma ktoś informację jak skończyła się sprawa strażaków z Nowego Jorku których zmusili do szczypawy a oni zrobili bunt i poszli na L4? Nigdzie w mediach nie mogę znaleźć , czyli pewnie nie dali się zakeczupować i pracują dalej bo cisza.

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #829 dnia: Grudzień 07, 2021, 18:08:04 »
Ci którzy jeszcze nie przyjęli preparatu niech poświęcą chwile i obejrzą chociaż pierwsze 15 minut. Zaszczepieni tez mogą obejrzeć  ^_^ do przemyślenia...
https://rumble.com/vnl8r9-ostatnia-prosta-wojna-przeciwko-ludzkoci-cz-i.html

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #830 dnia: Grudzień 07, 2021, 18:29:12 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Daruj sobie takie wywody.

Offline myg-mat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #831 dnia: Grudzień 07, 2021, 18:53:33 »
Głowa boli z tym nierządem, jak nie nowy wal to szczepienia. Wszystkie plagi, inflacja, 8pp. ***** ***

Offline orl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #832 dnia: Grudzień 07, 2021, 19:02:59 »
Rząd pod Sąd - te rządowe marionetki na usługach psychopatycznych magnatów należy wyplenić do 3-go pokolenia. Tylko strajk generalny wszystkich ludzi może odnieść jakiś skutek. Nie idziemy do roboty i pier....ć. Przerwane łańcuchy dostaw, usług, bezpieczeństwa. Dopóki te rządowe ku...wy miały zajęcie na granicy to nam odpuścili. A teraz syntezator mowy Adam N. rozwinął swoje faszystowskie fantazje.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #833 dnia: Grudzień 07, 2021, 19:06:06 »
No to działajcie, przez internet świata nie zmienicie.

Offline zeroberto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #834 dnia: Grudzień 07, 2021, 19:18:37 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Daruj sobie takie wywody.
A czemu darować sobie takie wywody?

Simek świata nie zbawisz i przymuszanie ludzi też jest złym pomysłem. Twoja idea jest taka a nie inna i zachowają ją dla siebie i postępuj zgodnie z sumieniem, a nie pokazujesz jak łatwo jest podzielić strażaków.. Wszystkie podziały znikły "biuro-podział" "KW-KP/KM" teraz jest jeden podział i wieczny atak. Szczepieni - nie szczepieni. Panowie Szanujmy sami Siebie!

A tak wgl.. to gaszenie tej epidemii przypomina nieumiejętne gaszenie pożaru. Nieprzemyślane ruchy, wychodzą bokiem powodują brak wiary w kolejne nieprzemyślane ruchy. I nie jestem foliarzem i jak będzie trzeba to się zaszczepię. Ale zrobię to tylko dlatego żeby móc dalej służyć- bo lubię te robotę, bo chcę ją wykonywać, a nie zająć się pleceniem koszyków wiklinowych, bo jak nas zmuszą to zaraz zaczną zmuszać dalej kolejne grupy. Alee.. sens zmuszania grupy mundurowej jest porąbany. Jest to okaz wdzięczności władzy za akcję na granicy. Za udział służb w akcji dowozu do szczepień, w akcji rozprowadzania środków do dezynfekcji.
 
Nie chce się szczepić z jednego powodu.. bo to co usłyszałem przez ta epidemię to ciągle okazuje się nieprawdą..
"W Chinach i we Włoszech ludzie umierają na ulicy", "zamykamy lasy", "otwieramy lasy", "maseczki na zewnątrz", "maseczki jednak w środku", "jednodawkowa szczepionka", "szczepienia uchronią nas przed chorobą", "szczepienia powodują lżejszy przebieg", "dawka przypominająca co 6 miesięcy", "dawka przypominająca co 3 miesiące"..
a nie przepraszam, prawdą jest że "otwieramy lasy"
"Nie boję się armii lwów prowadzonej przez owce, boję się armii owiec prowadzonej przez lwy"

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #835 dnia: Grudzień 07, 2021, 19:43:17 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Daruj sobie takie wywody.
A czemu darować sobie takie wywody?

Simek świata nie zbawisz i przymuszanie ludzi też jest złym pomysłem. Twoja idea jest taka a nie inna i zachowają ją dla siebie i postępuj zgodnie z sumieniem, a nie pokazujesz jak łatwo jest podzielić strażaków.. Wszystkie podziały znikły "biuro-podział" "KW-KP/KM" teraz jest jeden podział i wieczny atak. Szczepieni - nie szczepieni. Panowie Szanujmy sami Siebie!

A tak wgl.. to gaszenie tej epidemii przypomina nieumiejętne gaszenie pożaru. Nieprzemyślane ruchy, wychodzą bokiem powodują brak wiary w kolejne nieprzemyślane ruchy. I nie jestem foliarzem i jak będzie trzeba to się zaszczepię. Ale zrobię to tylko dlatego żeby móc dalej służyć- bo lubię te robotę, bo chcę ją wykonywać, a nie zająć się pleceniem koszyków wiklinowych, bo jak nas zmuszą to zaraz zaczną zmuszać dalej kolejne grupy. Alee.. sens zmuszania grupy mundurowej jest porąbany. Jest to okaz wdzięczności władzy za akcję na granicy. Za udział służb w akcji dowozu do szczepień, w akcji rozprowadzania środków do dezynfekcji.
 
Nie chce się szczepić z jednego powodu.. bo to co usłyszałem przez ta epidemię to ciągle okazuje się nieprawdą..
"W Chinach i we Włoszech ludzie umierają na ulicy", "zamykamy lasy", "otwieramy lasy", "maseczki na zewnątrz", "maseczki jednak w środku", "jednodawkowa szczepionka", "szczepienia uchronią nas przed chorobą", "szczepienia powodują lżejszy przebieg", "dawka przypominająca co 6 miesięcy", "dawka przypominająca co 3 miesiące"..
a nie przepraszam, prawdą jest że "otwieramy lasy"

Tylko musisz wziąć pod uwagę jedną rzecz: jeśli  zaszczepisz się nieprzekonany do tego a tylko z powodu że nie chcesz stracić tej roboty to może się okazać, że stracisz i robotę i zdrowie. Bo nie daj Boże będziesz osoba u której coś wyjdzie po jakimś czasie to wydala Cie ze służby bo będziesz niezdolny i nikt sie nie będzie rozwodził nad Tobą. I okaże się ze nie będzie ani roboty ani zdrowia. Dodatkowo jeśli będziemy podzieleni i  nie stawimy temu oporu razem to wyłapią nas pojedynczo i rozegrają jak będą chcieli. Tylko wspólne i zdecydowane stanowisko osób które maja odmienne zdanie na ten temat coś może zmienić. Ewentualnie zostaje jeszcze wyjazd na Warszawę i przypomnienie im że nie jesteśmy ich własnością

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #836 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:02:52 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #837 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:06:32 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.
Każdy człowiek jest inny inaczej reaguje na syf który mu chcą nam zafundować . A co do słupków to według mnie strzał w kolano partii rządzącej . Do zobaczenia w Warszawie na proteście .

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #838 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:07:06 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Daruj sobie takie wywody.
A dlaczego mam sobie darować?
Serio czekam na reakcję organizacji, której zadaniem jest bronienie praw pracowników.
Tylu tu związkowców i co? Macie to w czterech literach?
Si vis pacem, para bellum

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #839 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:14:10 »
Wycieczka do Warszawy byłaby dobrą propozycją. Fora innych formacji mundurowych też się powoli gotują.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #840 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:19:01 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Daruj sobie takie wywody.
A dlaczego mam sobie darować?
Serio czekam na reakcję organizacji, której zadaniem jest bronienie praw pracowników.
Tylu tu związkowców i co? Macie to w czterech literach?
Żeby kolega byłby jeszcze związkowcem..

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #841 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:23:10 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.

No właśnie w telewizji powiedzieli ze jest super bezpieczna i skuteczna  :szalony: Jak to jest że za komuny wszyscy wiedzieli że media kłamią i są tuba propagandowa a teraz nagle wszyscy bezgranicznie im wierzą i uważają za wyrocznie?? co się takiego zmieniło?? Może posłuchaj naukowców z drugiej strony barykady. Jakoś dziwnym trafem do tylewizji dopuszczają tylko naukowców i lekarzy którzy spiewają tak jak cała ta tuba propagandowa a z reszty robia foliarzy i szury.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #842 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:29:59 »
Wycieczka do Warszawy byłaby dobrą propozycją. Fora innych formacji mundurowych też się powoli gotują.
No to czas połączyć siły Wszystkich formacji . Dajcie znać jak będą padać jakieś daty . Na Zarząd Główny NSZZ Policjantów bym nie liczył . Obczajcie ich stronę na FB i komentarze z ich strony.  :wall:

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #843 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:38:20 »
https://www.pfizerpro.com.pl/product/comirnaty/szczepionka-mrna-przeciw-covid-19/ulotka-chpl-comirnaty

Do wszystkich zwolenników jak i przeciwników przeczytajcie sobie CHPL tejże szczepionki podpunkt 5.3  rakotwórczość i genotoksyczność jest wyraźnie napisane nie badano.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #844 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:43:27 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.

No właśnie w telewizji powiedzieli ze jest super bezpieczna i skuteczna  :szalony: Jak to jest że za komuny wszyscy wiedzieli że media kłamią i są tuba propagandowa a teraz nagle wszyscy bezgranicznie im wierzą i uważają za wyrocznie?? co się takiego zmieniło?? Może posłuchaj naukowców z drugiej strony barykady. Jakoś dziwnym trafem do tylewizji dopuszczają tylko naukowców i lekarzy którzy spiewają tak jak cała ta tuba propagandowa a z reszty robia foliarzy i szury.

Czyli mój lekarz rodzinny, który na przykładzie swoich pacjentów mówi żeby się szczepić, to też jest członek big pharmy? No blagam.
Tak się zbieracie na ten protest, pamiętam że już parę miesięcy temu było tu głośno o tym, że trzeba zatrzymać rząd itd.. Hmm, w sumie to nic się nie zmieniło, dalej tylko piszecie.
@wojtek111 a przeczytałeś drugie zdanie, które jest w tym punkcie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2021, 20:49:21 wysłana przez simek92 »

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #845 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:53:39 »
No tak nie przeprowadzono badań ale nie przewiduje się  :rofl: to co oni jasnowidze sa czy wróżki??

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #846 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:55:58 »
Otwieram piwo i czekam teraz na reakcję związków zawodowych, na te jawne łamanie praw pracowniczych  :szalony:
Daruj sobie takie wywody.
A dlaczego mam sobie darować?
Serio czekam na reakcję organizacji, której zadaniem jest bronienie praw pracowników.
Tylu tu związkowców i co? Macie to w czterech literach?
Żeby kolega byłby jeszcze związkowcem..
No właśnie nie jestem, ale to nie znaczy, że nie mogę głośno o tym mówić.
No Panowie zwiazkowcy! Gdzie jesteście, kiedy nie chodzi o obsadzanie stanowisk???
Si vis pacem, para bellum

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #847 dnia: Grudzień 07, 2021, 20:57:34 »
Naprawdę nie podawaj przykładu lekarza rodzinnego który każe albo zaleca szczepienie....ja bym swojej lekarce rodzinnej nawet kota nie powierzył  :rofl:
a przerobiłem już naprawdę kilku konowałów co jeden to lepszy. Dobrego rodzinnego to teraz ze świeca szukać  ^_^

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #848 dnia: Grudzień 07, 2021, 21:03:17 »
Ale co ma wyjść po tej szczepionce? Naukowcy mówią, że wszystko się rozkłada i nie ma po tym śladu w organiźmie, natomiast przeciwnicy ciągle twierdzą, że jest coś w tych szczepionkach takiego, że zaszkodzi to naszemu zdrowiu. Chciałbym się dowiedzieć, co to za substancje i jak one wpływają na nasze zdrowie.
@zeroberto tutaj się z Tobą zgodzę, że kampania informacyjna w tej pandemii ma bardzo różne oblicza i czasami rzeczywiście może przyprawić o zwątpienie w to wszystko. Natomiast jest to nowy typ wirusa i to tak jak z samochodami elektrycznymi - ciągle pojawiają się nowe metody gaszenia, które będą wypierać stare i ktoś wtedy może powiedzieć ,że najpierw kazali wodą, potem piaskiem, granulatem itd. To jest nauka, a ona nie stoi w miejscu. Gdyby mniej politycy angażowali się w to wszystko, to myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, a tak to mamy to co mamy. Premier ma w poważaniu głos lekarzy, tylko patrzy na słupki popracia, taka jest prawda.

No właśnie w telewizji powiedzieli ze jest super bezpieczna i skuteczna  :szalony: Jak to jest że za komuny wszyscy wiedzieli że media kłamią i są tuba propagandowa a teraz nagle wszyscy bezgranicznie im wierzą i uważają za wyrocznie?? co się takiego zmieniło?? Może posłuchaj naukowców z drugiej strony barykady. Jakoś dziwnym trafem do tylewizji dopuszczają tylko naukowców i lekarzy którzy spiewają tak jak cała ta tuba propagandowa a z reszty robia foliarzy i szury.

Czyli mój lekarz rodzinny, który na przykładzie swoich pacjentów mówi żeby się szczepić, to też jest członek big pharmy? No blagam.
Tak się zbieracie na ten protest, pamiętam że już parę miesięcy temu było tu głośno o tym, że trzeba zatrzymać rząd itd.. Hmm, w sumie to nic się nie zmieniło, dalej tylko piszecie.
@wojtek111 a przeczytałeś drugie zdanie, które jest w tym punkcie?

A to twojego rodzinnego lekarza nie odwiedzają przedstawiciele koncernów? U mojej są regularnie  :rofl:

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #849 dnia: Grudzień 07, 2021, 21:18:48 »
Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia
Po podaniu szczepionki Comirnaty bardzo rzadko obserwowano przypadki zapalenia mięśnia
sercowego i zapalenia osierdzia. Przypadki te występowały głównie w ciągu 14 dni po szczepieniu,
częściej po drugim szczepieniu i częściej u młodszych mężczyzn. Dostępne dane wskazują, że
przebieg zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia po szczepieniu nie różni się od zwykłego

przebiegu zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia osierdzia.
 
Pracownicy opieki zdrowotnej powinni zwracać uwagę na objawy przedmiotowe i podmiotowe
zapalenia mięśnia sercowego oraz zapalenia osierdzia. Osoby zaszczepione (w tym ich rodziców
lub opiekunów) należy poinstruować, aby niezwłocznie zwróciły się o pomoc medyczną w przypadku
wystąpienia objawów wskazujących na zapalenie mięśnia sercowego lub zapalenie osierdzia, takich
jak (ostry i utrzymujący się) ból w klatce piersiowej, duszność lub kołatanie serca po szczepieniu.
 
Pracownicy opieki zdrowotnej powinni zapoznać się z wytycznymi i (lub) skonsultować się ze
specjalistami w zakresie diagnostyki i leczenia tego schorzenia.
 
Nie określono dotychczas ryzyka zapalenia mięśnia sercowego po trzeciej dawce produktu
leczniczego Comirnaty.

Taki tam wycinek z ulotki... Na tą chwile najbardziej narażeni młodzi mężczyźni.Po trzeciej dawce nawet nie wiedza jakie będzie ryzyko bo nie zbadali :szalony: ale przecież naukowcy w tylewizji mówili ze jest przebadana i bezpieczna  ^_^  naprawde polecam przeczytać ze zrozumieniem chpl bo jest dużo innych kwiatków( najlepiej oryginał w wersji ang. bo nasza jest okrojona )