Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244467 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #775 dnia: Grudzień 06, 2021, 21:46:07 »
Dobra , idą na razie po wojsko i nauczycieli . Ciekawe ilu złapie się za cohones i rzuci kwitami. Ładne te podziękowania za akcję na granicy.  :fiuu:
Skąd takie info?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #776 dnia: Grudzień 06, 2021, 21:51:26 »
Pewnie z YouTube. Mam w rodzinie nauczyciela i nic na ten temat nie mówią.
@mlody13 rzucisz kwitami jak zmuszą do szczepień PSP?

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #777 dnia: Grudzień 06, 2021, 21:53:58 »
Pewnie z YouTube. Mam w rodzinie nauczyciela i nic na ten temat nie mówią.
@mlody13 rzucisz kwitami jak zmuszą do szczepień PSP?
Rzucę . Dzisiaj na Polsacie premier powiedział że w środę podejmie decyzję . Za bardzo go cisną komuniści i opozycja.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2021, 22:01:53 wysłana przez młody13 »

Offline Harmful

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 335
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #778 dnia: Grudzień 06, 2021, 22:17:30 »
Pewnie z YouTube. Mam w rodzinie nauczyciela i nic na ten temat nie mówią.
@mlody13 rzucisz kwitami jak zmuszą do szczepień PSP?
Rzucę . Dzisiaj na Polsacie premier powiedział że w środę podejmie decyzję . Za bardzo go cisną komuniści i opozycja.

Oj znacznie wyżej postawione osobistości go cisną niż wymienione przez Ciebie.  :fiuu:

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 06, 2021, 22:27:58 »
Pewnie z YouTube. Mam w rodzinie nauczyciela i nic na ten temat nie mówią.
@mlody13 rzucisz kwitami jak zmuszą do szczepień PSP?
Rzucę . Dzisiaj na Polsacie premier powiedział że w środę podejmie decyzję . Za bardzo go cisną komuniści i opozycja.

Czyli wg ankiety przeprowadzonej na tym forum, ponad 50% strażaków powinno rzucić papierami. Zobaczymy czy odwaga w internecie przełoży się na rzeczywistość.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #780 dnia: Grudzień 06, 2021, 22:30:37 »
Raczej bym to w promilach liczył niż w %  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody16

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #781 dnia: Grudzień 06, 2021, 23:17:00 »
A ja tak sobie myślę, (pomijając fakt czy to jest słuszne czy nie) czy do służb mundurowych zostaną zakwalifikowani strażacy OSP? Jak ma się do tego ustawa o OSP? Jak mają się do tego sami druhowie OSP? Dzisiaj jesteśmy stawiani na równo z nimi PSP=OSP. Jestem Ciekawy, kto będzie organizował/koordynował masowe szczepienia OSP (PSP?). W pytaniach brak ironii, dodatkowo dla jasności ja jestem zaszczepiony - czekam na 3 dawkę.

Offline malystrazak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #782 dnia: Grudzień 06, 2021, 23:44:30 »
Tak się składa że na zmianie na której służę zaszczepiło się 15 na 16 osób. na Koronę od tego momentu zachorowało 3. Objawy katar i ból gardła. Na Koronę przez 2 lata odeszło 3 moich bliskich w tym Mama (wszyscy nie szczepieni). Jeżeli chcecie to się nie szczepcie. Tylko przestańcie p...ć że wstrzykują wam blaszki, czipy itp. Chcesz to chcesz, nie to nie. I nie przyjmuję do wiadomości że to bzdurne prawo narzuca nam ktoś z góry. W mieście też popier...sz 150 km/ bo się z prawem nie zgadzasz?

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #783 dnia: Grudzień 07, 2021, 08:59:44 »
W 13 minut po rejestracji na forum umoralniasz ogół  :rofl:

Bardzo szybko wszyscy idą narzuconym tokiem myślenia, gubiąc własną wolność. Pamiętam jak było na początku: "kto chce niech się szczepi"..."szczepmy się"... a już teraz "nie szczepisz się to jesteś idiotą"..."uratuje nas tylko szczepionka"..."nieszczepieni niech zdychają i płacą za leczenie".
Jeszcze chwila i na ulicy kamieniami będziecie rzucać w tych nie zaszczepionych i kazać nosić opaski na ramieniu.
W sklepie już słyszałem "czy jest pan zaszczepiony dwiema dawkami?", za rok będziemy słyszeli pytanie: "czy jest pan zaszczepiony piątą dawką?"

W Anglii już trąbią o szczepieniu się co trzy miesiące  :gwiazdki:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2021, 09:05:34 wysłana przez Gosciu »

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #784 dnia: Grudzień 07, 2021, 09:23:26 »
W 13 minut po rejestracji na forum umoralniasz ogół  :rofl:

Bardzo szybko wszyscy idą narzuconym tokiem myślenia, gubiąc własną wolność. Pamiętam jak było na początku: "kto chce niech się szczepi"..."szczepmy się"... a już teraz "nie szczepisz się to jesteś idiotą"..."uratuje nas tylko szczepionka"..."nieszczepieni niech zdychają i płacą za leczenie".
Jeszcze chwila i na ulicy kamieniami będziecie rzucać w tych nie zaszczepionych i kazać nosić opaski na ramieniu.
W sklepie już słyszałem "czy jest pan zaszczepiony dwiema dawkami?", za rok będziemy słyszeli pytanie: "czy jest pan zaszczepiony piątą dawką?"

W Anglii już trąbią o szczepieniu się co trzy miesiące  :gwiazdki:
No ale czego wymagać jaką wolność z ostatnich wydarzeń to zaszczepieni i ludzie zwracający uwagę o zakładanie masek dostawali po gębie ...wszyscy płacimy za tego wirusa a może być gorzej wszystko podzielone jest na pół politycznie przekonaniami i wyznaniowo ...to są rzeczy które przychodzą z zachodu wiadomo Polska jest jakieś 30- 40 lat za zachodem tylko do czego to prowadzi na zachodzie widać efekty np Parlamencie Europejskim każdy ma jakieś inne wizje ekologia ,wiara,polityka ....wymyślają durne przepisy ...teraz piszą że mogą być przerwy w dostawie energii czyli co cofamy umysłowo ,ekonomicznie dzięki komu ludziom myślącym czy wizjonerom ???

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #785 dnia: Grudzień 07, 2021, 09:29:05 »
Tak się składa że na zmianie na której służę zaszczepiło się 15 na 16 osób. na Koronę od tego momentu zachorowało 3. Objawy katar i ból gardła. Na Koronę przez 2 lata odeszło 3 moich bliskich w tym Mama (wszyscy nie szczepieni). Jeżeli chcecie to się nie szczepcie. Tylko przestańcie p...ć że wstrzykują wam blaszki, czipy itp. Chcesz to chcesz, nie to nie. I nie przyjmuję do wiadomości że to bzdurne prawo narzuca nam ktoś z góry. W mieście też popier...sz 150 km/ bo się z prawem nie zgadzasz?
Tobie już na szczęście żadne czipy nie potrzebne wystarczy że Cię telewizor zaprogramował . Pozdrawiam i jeśli to że zmarło tylu Twoich bliskich to wyrazy współczucia . Ja szanuje że się zaszczepiłes szanuj moja decyzję . Zaszczepieni też zarażają

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #786 dnia: Grudzień 07, 2021, 09:43:20 »
Tak się składa że na zmianie na której służę zaszczepiło się 15 na 16 osób. na Koronę od tego momentu zachorowało 3. Objawy katar i ból gardła. Na Koronę przez 2 lata odeszło 3 moich bliskich w tym Mama (wszyscy nie szczepieni). Jeżeli chcecie to się nie szczepcie. Tylko przestańcie p...ć że wstrzykują wam blaszki, czipy itp. Chcesz to chcesz, nie to nie. I nie przyjmuję do wiadomości że to bzdurne prawo narzuca nam ktoś z góry. W mieście też popier...sz 150 km/ bo się z prawem nie zgadzasz?
Tobie już na szczęście żadne czipy nie potrzebne wystarczy że Cię telewizor zaprogramował . Pozdrawiam i jeśli to że zmarło tylu Twoich bliskich to wyrazy współczucia . Ja szanuje że się zaszczepiłes szanuj moja decyzję . Zaszczepieni też zarażają
Tu nie chodzi o zarażanie tylko o umieranie i powikłania koszty leczenia straty w handlu itd ...

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #787 dnia: Grudzień 07, 2021, 12:01:24 »
Jesteście nie na czasie z tematem. Pudzianowski wynalazł bardzo skuteczny lek na Covid
https://m.youtube.com/watch?v=t4E5qOQEhAo&t=37s

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #788 dnia: Grudzień 07, 2021, 12:04:56 »
Zaszczepieni dopiero zaczynają i będą umierać bo statystyka była prowadzona od początku roku kiedy praktycznie mało kto był zaszczepiony teraz z każdym tygodniem rośnie liczba osób zmarłych zaszczepionych. Chociaż statystykę można przedstawić na wiele sposobów ^_^ A co z krajami które maja ponad 90% wyszczepialności i dalej wałkują lockdowny  i szykują kolejna dawke. Miała być ostatnia prosta a bedzie rondo...

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 669
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #789 dnia: Grudzień 07, 2021, 13:26:22 »
Kto tam pisał o zwolnieniu ze służby jak będą kazali mu się zaszczepić? To niech przygotuje raport  : :rofl:

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #790 dnia: Grudzień 07, 2021, 13:32:15 »
Chcieć to sobie mogą dlaczego nie powiedzą przy okazji że jest to preparat genetyczny a nie szczepionka, nadal jest w fazie testów a dopuszczony został "WARUNKOWO" do obrotu. Ciekawe jak beda przymuszali do tego eksperymentu

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #791 dnia: Grudzień 07, 2021, 13:34:59 »
Kto tam pisał o zwolnieniu ze służby jak będą kazali mu się zaszczepić? To niech przygotuje raport  : :rofl:
Straż mi życia nie uratowała będzie napisany . Pozdrawiam 🙂

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #792 dnia: Grudzień 07, 2021, 13:39:46 »
Na przykład mnie przyspieszyli. Jak będą kazali się zakeczupować to niech mnie zwolnią . Ja nie będę im ułatwiał rzucając raport. Zobaczymy co na to WSA.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #793 dnia: Grudzień 07, 2021, 14:00:17 »
Hyhy ale będzie płacz .....

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #794 dnia: Grudzień 07, 2021, 14:02:42 »
Hyhy ale będzie płacz .....
Nie rozumiem...kto ma płakać i dlaczego?

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.258
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #795 dnia: Grudzień 07, 2021, 14:43:47 »
Może już było to sorki
https://psnlin.pl/nasze-dzialania,apel-polskiego-stowarzyszenia-niezaleznych-lekarzy-i-naukowcow-w-sprawie-natychmiastowego-wstrzymani,27,141.html
     A odnośnie przymusowych szczepień od marca to moim zdaniem nie wprowadzą tego, i tak myślę że musieliby dużo zmienić w ustawach aby zwolnić strażaka niezaszczepionego ze służby - może pójdą innym torem np. obniżenie dodatków, brak nagród, obniżenie o 70% poborów, zawieszanie w służbie ....
pozdrawiam
ps
ciekawe by było np. w marcu zastęp zaszczepiony po dojeździe do akcji odmawia współpracy z zastępem OSP, bo dwóch było niezaszczepionych :gwiazdki: 

Offline Krecko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #796 dnia: Grudzień 07, 2021, 14:52:30 »
Tez mysle ze tego nie wprowadza ale mimo to napewno część osób do marca się zaszczepi.

Offline młody786

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #797 dnia: Grudzień 07, 2021, 15:04:37 »
To od marca dużo będzie L4 :)

Offline Fireman112

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #798 dnia: Grudzień 07, 2021, 15:23:21 »
Na grypę się nie szczepiłem, praktycznie każdy kogo znam co się szczepił przechodził grypę ostro po szczepieniu. Tak samo covid, nie, dziękuję. Jak będzie trzeba to na L4 pójdę. Oby ludzie się zbuntowali i pokazali, że mają dość tej dyktatury

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #799 dnia: Grudzień 07, 2021, 15:25:24 »
Hmm ciekawe, że jak jest ktoś w odwodzie, który może wyjechać za granicę i każą mi się szczepić przeciwko durowi brzusznemu, to nikt nie widzi w tym problemu, a tutaj już raporty, protesty i jeszcze nie wiadomo co.