Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244475 razy)

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #725 dnia: Listopad 05, 2021, 21:20:50 »
Może by tak najpierw zacząć leczyć , a nie walczyć z lekarzem który usiłuje pomóc. https://m.youtube.com/watch?v=P88D-8hbk3o

amantadynę nie przetestowaną pod kątem covid to łykać chcecie, a szczepionek  to się boicie   :wall: zero konsekwencji, a to znak że już panika ogarnęła umysły  :gwiazdki:
https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,amantadyna-lekiem-na-covid-19--polscy-eksperci-kloca-sie-o-lek-na-parkinsona,artykul,47023272.html testują testują i jakoś im się nie spieszy bo kasy z tego dużej nie będzie :szalony:

z kwietnia informacje przekazujesz, masz tu na koniec sierpnia  :fiuu:
https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,amantadyna-na-covid-19--badania-w-toku--co-juz-wiadomo-,artykul,45566103.html
Ja nie potrzebuje ich doświadczeń , wystarczy mi tylko znajomość ilu od nas z KP i ich rodzin wyleczylo się amantadyna . Pozdrawiam 🙂

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #726 dnia: Listopad 05, 2021, 22:12:45 »
No to ilu? Ciekawią mnie liczby.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #727 dnia: Listopad 06, 2021, 10:28:25 »
No to ilu? Ciekawią mnie liczby.
Spytaj u siebie 🙂 chyba że nie rozmawiacie lub Ci wszystkiego nie mówią . Statystycznie myśle że będą to podobne liczby do Twoich . Z tych co chorowali u nas i nie mieli dostępu do leczenia prawie wszyscy.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #728 dnia: Listopad 06, 2021, 10:52:41 »
U mnie nikt tego nie brał, za to chorują teraz tylko niezaszczepieni i nie mają przepisywanej amantadyny. Także u mnie jest tak, a u Ciebie?

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #729 dnia: Listopad 06, 2021, 11:44:12 »
U mnie nikt tego nie brał, za to chorują teraz tylko niezaszczepieni i nie mają przepisywanej amantadyny. Także u mnie jest tak, a u Ciebie?
Za dużo reżimowych Tv . Nie pogadamy . Pozdrawiam 🙂

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #730 dnia: Listopad 06, 2021, 12:35:33 »
No sęk w tym, że w TV oglądam tylko filmy i seriale, bądź programy dokumentalne, więc stamtąd nie czerpie wiedzy. Chcę natomiast dowiedzieć się, jaka grupa badawcza u Ciebie została podddana leczeniu i skąd wnioski, że akurat to im pomogło. Może ten lekarz, który im to przepisał powinien puścić w obieg swoje informacje. Chyba, że ma takie jak Ty, typu mój znajomy to, mój znajomy tamto. Nie mówię, że amantadyna nie leczy, ale no bądźmy poważni, niech będą jakieś rzetelne badania na temat jej skuteczności.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #731 dnia: Listopad 06, 2021, 12:48:52 »
U mnie nikt tego nie brał, za to chorują teraz tylko niezaszczepieni i nie mają przepisywanej amantadyny. Także u mnie jest tak, a u Ciebie?
Ja nigdy nie byłem przeciwnikiem sczepień ale zaszczepieni chorują identycznie jak niezaszczepieni i widziałem to na własne oczy bo wujka mojej szwagierki pod respiratorem pokazano w TV jako osobę nie zaszczepioną a on ma na koncie dwie dawki a trzecią miał dostać w listopadzie. Szwagierka wściekała bo TV wpuszczono zrobić materiał a rodziny nie.   
Co do amantadyny to mój podwładny jak zachorował to dostał receptę na 3 paczki po 30 tabsów.
Ps. u mnie w szafce w domu leży amantadyna bo nic nie ryzykuję biorąc bo stosowano ją przez 15 lat do leczenia grypy.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #732 dnia: Listopad 06, 2021, 13:38:47 »
U mnie nikt tego nie brał, za to chorują teraz tylko niezaszczepieni i nie mają przepisywanej amantadyny. Także u mnie jest tak, a u Ciebie?
Ja nigdy nie byłem przeciwnikiem sczepień ale zaszczepieni chorują identycznie jak niezaszczepieni i widziałem to na własne oczy bo wujka mojej szwagierki pod respiratorem pokazano w TV jako osobę nie zaszczepioną a on ma na koncie dwie dawki a trzecią miał dostać w listopadzie. Szwagierka wściekała bo TV wpuszczono zrobić materiał a rodziny nie.   
Co do amantadyny to mój podwładny jak zachorował to dostał receptę na 3 paczki po 30 tabsów.
Ps. u mnie w szafce w domu leży amantadyna bo nic nie ryzykuję biorąc bo stosowano ją przez 15 lat do leczenia grypy.
W końcu głos rozsądku . Propaganda w tv level master . Pozdrawiam 🙂

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #733 dnia: Listopad 06, 2021, 15:45:48 »
Amantadyna żeby była skuteczna musi być podana we wczesnej fazie infekcji kiedy nie doszło jeszcze do dużego namnożenia wirusa. Dlatego warto ja mieć pod ręka  a nie potem biegać jak kot z pęcherzem  ^_^ jest jeszcze kilka innych specyfików skutecznie  rozprawiających się z tym wirusem ale nie ma co uprawiać "znachorstwa" na forum bo zaraz się oburzą co poniektórzy że jest tylko jedna skuteczna metoda: szpryca  ^_^
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2021, 15:49:50 wysłana przez maysteer »

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #734 dnia: Listopad 06, 2021, 15:48:27 »
Amantadyna żeby była skuteczna musi być podana we wczesnej fazie infekcji kiedy nie doszło jeszcze do dużego namnożenia wirusa. Dlatego warto ja mieć pod ręka  a nie potem biegać jak kot z pęcherzem  ^_^
Domowe zapasy w załączniku  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #735 dnia: Listopad 06, 2021, 16:08:08 »
Amantadyna żeby była skuteczna musi być podana we wczesnej fazie infekcji kiedy nie doszło jeszcze do dużego namnożenia wirusa. Dlatego warto ja mieć pod ręka  a nie potem biegać jak kot z pęcherzem  ^_^ jest jeszcze kilka innych specyfików skutecznie  rozprawiających się z tym wirusem ale nie ma co uprawiać "znachorstwa" na forum bo zaraz się oburzą co poniektórzy że jest tylko jedna skuteczna metoda: szpryca  ^_^

No to dlaczego lekarze jej nie przepisują?

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #736 dnia: Listopad 06, 2021, 16:14:39 »
No to dlaczego lekarze jej nie przepisują?
Przecież pisałem, że mojemu podwładnu przepisał rodzinny. Dał radę zjeść jedna z 3 przypisanych paczek. I już spokojnie służy
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #737 dnia: Listopad 06, 2021, 16:39:08 »
Chodziło mi o to, dlaczego nie wszyscy tak robią,.skoro niby działa.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #738 dnia: Listopad 06, 2021, 16:43:48 »
Chodziło mi o to, dlaczego nie wszyscy tak robią,.skoro niby działa.
Przy tej cenie oraz poziomie sprawdzenia leku grzechem jest nie spróbować
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2021, 17:03:04 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maysteer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #739 dnia: Listopad 06, 2021, 17:40:56 »
Amantadyna żeby była skuteczna musi być podana we wczesnej fazie infekcji kiedy nie doszło jeszcze do dużego namnożenia wirusa. Dlatego warto ja mieć pod ręka  a nie potem biegać jak kot z pęcherzem  ^_^ jest jeszcze kilka innych specyfików skutecznie  rozprawiających się z tym wirusem ale nie ma co uprawiać "znachorstwa" na forum bo zaraz się oburzą co poniektórzy że jest tylko jedna skuteczna metoda: szpryca  ^_^

No to dlaczego lekarze jej nie przepisują?

zapytaj naszego "ministra chorób" dlaczego nie przepisuja a wrecz był zakaz wypisywania w pewnym okresie i reglamentacja

Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #740 dnia: Listopad 06, 2021, 19:59:32 »
Dlaczego wszyscy uznajecie Covid jako chorobę płuc? Tak większość ludzi umiera przez problemy z oddychaniem, ale Covid to choroba atakująca również inne organy.
Konkretne przypadki - sędzina, która o przechorowaniu dyktując protokół zapomina o czy mówiła, albo idąc z kubkiem herbaty słyszy trzask i orientuje się ze właśnie kubek wyleciał jej z ręki
Sportowiec, Bieg Piastów w swojej kat wiekowe w czołówce robiony przez kilka lat - skoczyło mi cisnienie. Meczy go siedzenie. Płuca czyste.

Do tego pracuje z lekarzami którzy podawali amatadyne ma oddziale covidowy. Jak w pierwszej fali jeszcze pacjenci na to szli, tak w maju ludzi w gorszym stanie kończyli.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #741 dnia: Listopad 06, 2021, 20:43:22 »
Do tego pracuje z lekarzami którzy podawali amatadyne ma oddziale covidowy. Jak w pierwszej fali jeszcze pacjenci na to szli, tak w maju ludzi w gorszym stanie kończyli.
Widzisz a ja mam kolegę który rozwala teorię przeciwciał na atomy bo w 3 fali miał covida (i przeciwciała) w 4 fali miał covida (i przeciwciała) no i zaszczepił się astrą... Powiem ci więcej miałem taki przypadek w robocie u mnie osobiście... Pozytywny strzał na zamianie na zmianie +/- 20% zaszczepionych i 80% nie. Zgadnij którzy zachorowali? Wszyscy zaszczepieni... 
Do października jeszcze wierzyłem w jakąkolwiek skuteczność preparatu teraz traktuje to podobnie do apapu... Chcesz to bierz.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #742 dnia: Listopad 06, 2021, 22:37:29 »
U mnie w rodzinie też jest zapas amantadyny. Wśród znajomych strażaków jest mnóstwo osób, które ją mają na wypadek choroby i sporo osób które ją stosowały - same pozytywne opinie. Także coś  w jej skuteczności musi być.
Osobiście znam osoby zaszczepione, które niestety zachorowały na COVID, piszę to dlatego, bo jak przedwczoraj obejrzałem INFOTV to do dziś nie mogę dojść do siebie...

Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #743 dnia: Listopad 07, 2021, 10:20:38 »
Do tego pracuje z lekarzami którzy podawali amatadyne ma oddziale covidowy. Jak w pierwszej fali jeszcze pacjenci na to szli, tak w maju ludzi w gorszym stanie kończyli.
Widzisz a ja mam kolegę który rozwala teorię przeciwciał na atomy bo w 3 fali miał covida (i przeciwciała) w 4 fali miał covida (i przeciwciała) no i zaszczepił się astrą... Powiem ci więcej miałem taki przypadek w robocie u mnie osobiście... Pozytywny strzał na zamianie na zmianie +/- 20% zaszczepionych i 80% nie. Zgadnij którzy zachorowali? Wszyscy zaszczepieni... 
Do października jeszcze wierzyłem w jakąkolwiek skuteczność preparatu teraz traktuje to podobnie do apapu... Chcesz to bierz.
Kolejny raz Pan nie potrafi czytać i przyjmować informacji. pan ma swoje zdanie i koniec.
Życzę powodzenia. Na ponad 8 tysięcy zaszczepionych osób u mnie w punkcie nikt nie zachorował.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #744 dnia: Listopad 07, 2021, 10:33:23 »
Kolejny raz Pan nie potrafi czytać i przyjmować informacji. pan ma swoje zdanie i koniec.
Życzę powodzenia. Na ponad 8 tysięcy zaszczepionych osób u mnie w punkcie nikt nie zachorował.
Moje zdanie co do szczepień było jak najbardziej pozytywne przez dłuższy czas a teraz? U ciebie nikt zaszczepiony nie zachorował? Niewierze tym bardziej, że mówimy o grupie 8000 osób u mnie grupa była taka, że na palach da się policzyć i zachorowali... Patrz na Wielką Brytanie i Izrael jak dużo ludzi choruje zaczepionych (nie rozpatrujemy czy ciężko czy lekko) a u ciebie nikt? Cudowny preparat musisz mieć no albo kłamiesz drogi są dwie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #745 dnia: Listopad 07, 2021, 12:18:56 »
Do tego pracuje z lekarzami którzy podawali amatadyne ma oddziale covidowy. Jak w pierwszej fali jeszcze pacjenci na to szli, tak w maju ludzi w gorszym stanie kończyli.
Widzisz a ja mam kolegę który rozwala teorię przeciwciał na atomy bo w 3 fali miał covida (i przeciwciała) w 4 fali miał covida (i przeciwciała) no i zaszczepił się astrą... Powiem ci więcej miałem taki przypadek w robocie u mnie osobiście... Pozytywny strzał na zamianie na zmianie +/- 20% zaszczepionych i 80% nie. Zgadnij którzy zachorowali? Wszyscy zaszczepieni... 
Do października jeszcze wierzyłem w jakąkolwiek skuteczność preparatu teraz traktuje to podobnie do apapu... Chcesz to bierz.
Kolejny raz Pan nie potrafi czytać i przyjmować informacji. pan ma swoje zdanie i koniec.
Życzę powodzenia. Na ponad 8 tysięcy zaszczepionych osób u mnie w punkcie nikt nie zachorował.

To może przyjmij tą wiadomość do informacji
https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19080681-niedzielski-w-ostatnim-czasie-20-30-proc-hospitalizacji-zgonow-to-zaszczepieni

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #746 dnia: Listopad 07, 2021, 12:45:05 »
Kolejny raz Pan nie potrafi czytać i przyjmować informacji. pan ma swoje zdanie i koniec.
Życzę powodzenia. Na ponad 8 tysięcy zaszczepionych osób u mnie w punkcie nikt nie zachorował.
Moje zdanie co do szczepień było jak najbardziej pozytywne przez dłuższy czas a teraz? U ciebie nikt zaszczepiony nie zachorował? Niewierze tym bardziej, że mówimy o grupie 8000 osób u mnie grupa była taka, że na palach da się policzyć i zachorowali... Patrz na Wielką Brytanie i Izrael jak dużo ludzi choruje zaczepionych (nie rozpatrujemy czy ciężko czy lekko) a u ciebie nikt? Cudowny preparat musisz mieć no albo kłamiesz drogi są dwie.

Ale przeciez od dawna jest mówione, że nie chroni przed zachorowaniem w dużym stopniu.
Choć PR tej szczepionki powoli leci w dół, tym bardziej, że wizja szczepień co pół roku nie zachęca, no ale są tacy którzy żałują że się nie zaszczepili, ale Polak mądry po szkodzie.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #747 dnia: Listopad 07, 2021, 17:36:45 »
Te wszystkie wywody ludzi w pełni świadomych można porównać do gaszenia pożaru ....przyjeżdżamy na miejsce a jest kilku fachowców co się lepiej znają ....tak jest w społeczeństwie mają pseudo dane i słuchają jeden drugiego a nie fachowców ....

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 459
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #748 dnia: Listopad 07, 2021, 20:41:50 »
Te wszystkie wywody ludzi w pełni świadomych można porównać do gaszenia pożaru ....przyjeżdżamy na miejsce a jest kilku fachowców co się lepiej znają ....tak jest w społeczeństwie mają pseudo dane i słuchają jeden drugiego a nie fachowców ....
A skąd ci fachowcy (medyczni) czerpią swoją wiedzę? Mają tylko to, co chcą im przekazać producenci szczepionek. Więc wiedza przez nich przekazywana z obiektywnością nie ma nic wspólnego.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #749 dnia: Listopad 07, 2021, 21:49:30 »
Te wszystkie wywody ludzi w pełni świadomych można porównać do gaszenia pożaru ....przyjeżdżamy na miejsce a jest kilku fachowców co się lepiej znają ....tak jest w społeczeństwie mają pseudo dane i słuchają jeden drugiego a nie fachowców ....
A skąd ci fachowcy (medyczni) czerpią swoją wiedzę? Mają tylko to, co chcą im przekazać producenci szczepionek. Więc wiedza przez nich przekazywana z obiektywnością nie ma nic wspólnego.
Robią z nami co chcą.  :wall:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-jak-sie-falszuje-statystyke-zakazen/4etn121,79cfc278
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2021, 22:00:07 wysłana przez młody13 »