Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 246254 razy)

Offline kemotb5

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 04, 2021, 15:50:23 »
Każdy kto potrafi myśleć i nie słucha wszystkiego co trąbią w tv sam zauważy że w tym całym zamieszaniu jest coś nie tak. Ważne żeby nasza grupa trzymała się razem i nie dała się zastraszyć, bo sama jednostka niewiele zdziała.

Offline dysfire

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 05, 2021, 20:01:40 »
https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/554066765773699/
Zachęcam do obejrzenia . Bardzo ciekawe  :fiuu: Dotyczy tematu   :zamknij:
Edit : i co zatkało ?  :fiuu: Pozdrawiam 🙂 
Prywatny ,,sponsor " zagraniczny zarządza państwową instytucja, która jest utrzymywana przez nas Polaków ?  :gwiazdki:

Czy fani szczepionek obejrzeli????; a czy zrozumieli?????

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 05, 2021, 23:03:44 »
https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/554066765773699/
Zachęcam do obejrzenia . Bardzo ciekawe  :fiuu: Dotyczy tematu   :zamknij:
Edit : i co zatkało ?  :fiuu: Pozdrawiam 🙂 
Prywatny ,,sponsor " zagraniczny zarządza państwową instytucja, która jest utrzymywana przez nas Polaków ?  :gwiazdki:

Czy fani szczepionek obejrzeli????; a czy zrozumieli?????
Zapanowała wymowna cisza  :'(

Offline kandydatSA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 06, 2021, 08:20:52 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2022, 22:05:29 wysłana przez kandydatSA »

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 06, 2021, 14:31:03 »
Jedno jest pewne.Ktoraś z grup probująca argumentowac swoj wybor ma racje.Czas pokaze ktora...wiec nie ma sie co drapac i skakac do gardeł,bo rzadzacym latwiej sie steruje podzielonym narodem,a smiem twierdzic ze w wielu przypadkach o to im chodzi.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 12, 2021, 13:21:34 »
 :fiuu: Chyba po zawodach  :zamknij:

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline hublot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 12, 2021, 14:10:09 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 12, 2021, 14:14:28 »
:fiuu: Chyba po zawodach  :zamknij:
Weźcie przestańcie już straszyć!
Skład tego gremium to 3 osoby i wszystkie to konfederaci i zatwardziali "wolnościowcy". Oni żadnego przymusu nie wprowadzą ale za to świetnie rapują  :wacko:
https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=667
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 12, 2021, 15:52:14 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 12, 2021, 17:03:04 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....
A mi Ciebie nie żal. Leć już po trzecią dawkę tylko za rok nie zapomnij o kolejnej...

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 12, 2021, 17:48:06 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....
A mi Ciebie nie żal. Leć już po trzecią dawkę tylko za rok nie zapomnij o kolejnej...
Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ...

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 12, 2021, 19:00:50 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....
A mi Ciebie nie żal. Leć już po trzecią dawkę tylko za rok nie zapomnij o kolejnej...
Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ...
Moje ciało moja sprawa a tobie widać zaszkodziło skoro piszesz takie bzdury.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #637 dnia: Sierpień 12, 2021, 19:36:07 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....
A mi Ciebie nie żal. Leć już po trzecią dawkę tylko za rok nie zapomnij o kolejnej...
Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ...
Moje ciało moja sprawa a tobie widać zaszkodziło skoro piszesz takie bzdury.
Nie do końca ....

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #638 dnia: Sierpień 12, 2021, 20:10:39 »
Nie musimy się lubić ale musimy się szanować...
@młody13 Moje ciało moja sprawa co to parada równości? Od 14 lat myślałem, że jestem na forum zawodowców...
@sismondi Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ... Nie uważasz, że przesadzasz? A może masz ochotę na inną paradę... Nie wiem KOD te sprawy...
Swoją drogą jak bym miał do wyboru paradę równości i KOD to bym miał problem  :rofl:
Żebym ja tu robił za moralizatora to chyba świat jaki znam się kończy.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 12, 2021, 20:38:39 »
Swoją drogą jak bym miał do wyboru paradę równości i KOD to bym miał problem  :rofl:

No przecież się nie rozdwoisz  :rofl: :rofl: :rofl:

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpień 12, 2021, 21:31:14 »
Nie musimy się lubić ale musimy się szanować...
@młody13 Moje ciało moja sprawa co to parada równości? Od 14 lat myślałem, że jestem na forum zawodowców...
@sismondi Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ... Nie uważasz, że przesadzasz? A może masz ochotę na inną paradę... Nie wiem KOD te sprawy...
Swoją drogą jak bym miał do wyboru paradę równości i KOD to bym miał problem  :rofl:
Żebym ja tu robił za moralizatora to chyba świat jaki znam się kończy.

Jak robisz za moralizatora tzn że świat zmienia się na lepsze 🙂  :mellow:👍

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpień 12, 2021, 21:52:29 »
No przecież się nie rozdwoisz  :rofl: :rofl: :rofl:
Mam na koncie pierwszy marsz niepodległości w swoim województwie i dwa Warszawskie także dam radę doświadczony z mnie marszowiec :wacko: 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpień 12, 2021, 22:02:17 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....
A mi Ciebie nie żal. Leć już po trzecią dawkę tylko za rok nie zapomnij o kolejnej...
Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ...
Pieprzysz jak potłuczony więc coś z tobą jest nie tak.
Co się wpieprzasz w życie innych osób? Każdy ma swój rozum i swoją wolę.
A ty gościu zachowujesz się jak inkwizytor - kto nie jest z twojej wiary ten na stos. Popuść gumkę w gaciach bo uwiera.
EGO = 1 / wiedza

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpień 12, 2021, 22:32:06 »
Panowie z jednej jak i drugiej strony barykady.
Czy nie powinniście troszkę spuścić z tonu.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpień 13, 2021, 10:32:28 »
Ten strach ze szczepieniami to burza w szklance wody w ciągu życia przyjmujemy różne i jakoś nic się nie dzieje poza tym że nie chorujemy na różne paskudztwa ....a woda na młyn dla ludzi którzy nie chcą się szczepić i którzy wywołani swoim działaniem np powrót odry ....

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpień 13, 2021, 14:55:17 »
Pod przykrywka lex tvn przepychaja kolejne ustaw z cowidem.Izolatoria dla niezaszczepionych i leczenie psychiatryczne dla tych nie zaszczepionych.Zapraszam do lektury(ok 300 stron)Druk sejmowy 1449.Nie dajcie sie nabrac na sztuczny szum calej bandy.No ale dla niektorych to juz kolejna teoria spiskowa.

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpień 13, 2021, 15:15:03 »
Hahahaha jak mi żal tych "antyszczepionkofcuf" ogarnijcie się i nie srajcie w gacie wiecznie żyć nie będziemy co nas nie zabije to nas wzmocni cały świat się szczepi ....
A mi Ciebie nie żal. Leć już po trzecią dawkę tylko za rok nie zapomnij o kolejnej...
Już mną chip steruje tylko nie wiem co rozkazuje ....magnes się czepia ramienia ...rośnie trzecia kuśka ....nie boicie się iść w ogień itd a boicie się szczepionki ......strażacy jak z c.... punktak ...
Kolego jako MOD, to trochę obiektywizmu proponuję, bo tu jedni i drudzy sobie nie szczędzą :gwiazdki:
Pieprzysz jak potłuczony więc coś z tobą jest nie tak.
Co się wpieprzasz w życie innych osób? Każdy ma swój rozum i swoją wolę.
A ty gościu zachowujesz się jak inkwizytor - kto nie jest z twojej wiary ten na stos. Popuść gumkę w gaciach bo uwiera.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.126
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpień 13, 2021, 16:52:42 »
Pod przykrywka lex tvn przepychaja kolejne ustaw z cowidem.Izolatoria dla niezaszczepionych i leczenie psychiatryczne dla tych nie zaszczepionych.Zapraszam do lektury(ok 300 stron)Druk sejmowy 1449.Nie dajcie sie nabrac na sztuczny szum calej bandy.No ale dla niektorych to juz kolejna teoria spiskowa.
Pokaż mi ten artykuł o leczeniu psychiatrycznym niezaszczepionych, skoro już przeanalizowałes ten projekt.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpień 13, 2021, 23:36:47 »

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.126
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpień 14, 2021, 05:51:55 »
Po przeczytaniu w tym artykule słów: minister propagandy covidowej przestałem czytać to wyjasnienie. Myślę, że każda szanująca się kancelaria prawna byłaby daleka od takich słów. A odnośnie 30 dniowej kwarantanny, to IS może ja przedłużyć właśnie z 14 do 30 dni, a nie z góry taka nakladac, tak jest w projekcie. Sorry, ale "analiza" nakilometr pachnie wiarą we wszystkie teorie oprócz tych medycznych.