Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244548 razy)

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 01, 2021, 07:09:57 »
Eqinox nikt Ci nie zabrania myśleć.
Ja mam gdzieś Twoje autorytety
Miałem z takimi do czynienia jak chorował mój syn.
Było ich mnóstwo myślisz że pomogli?
co kolejny przepisywał inne antybiotyki
Nie potrafią prostej rzeczy zdiagnozować
A na końcu powiedzieli że tak musi być
Poradziłem sobie bez nich i po 3 latach mam zdrowego syna

Swoje w życiu przeszedłem i nie zamierzam ufać paskowi i tego jak napędzają media ten syf
Bo jakbyś był prawdziwym strażakiem to wiedziałbyś że przy takiej ciężkiej sytuacji to ludzi się wspiera aby nie pcha w depresję i ciągle się ich straszy. Uważasz że to normalne? Niektórzy wogole z tego nie wyjdą są już zniszczeni. Mylisz o takich?
Rozumiem że wychodzisz z założenia że strachem więcej zyskasz.

Jak Twoim autorytetem jest Szumowski i obecny minister to gratuluję.
No i na podstawie choroby syna i tamtej sytuacji strażak nie mający wiedzy medycznej neguję setki jeśli nie tysiące wypowiedzi ekspertów i przeprowadzonych badań. Uważasz że to normalne?  Bo ja nie.
Swoją drogą widziałem dzisaj w tv wypowiedź na podstawie której można się spodziewać obowiązku szczepień dla kilku grup zawodowych ciekawe co wtedy zrobisz  :rofl:
Twojej życie jest w TV
Ja od 3 lat nie oglądam wogóle telewizji
Uwierz rzeczywistość jest inna niż ta którą Ci prezentują
A jak stanę przed wyborem obowiązku  lub odejściem to dla mnie odpowiedź od
Samego początku była jedną. Choć uwierz presja będzie ale nie będzie obowiązku bo tak to nie dziala
A tak się składa że mi straż życia nie uratowała jak co niektórym

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 01, 2021, 08:41:28 »
Proponuję utworzyć dział "Pudelek".
Jak koledze nie pasuje to niech sobie założy forum pudelek . Jak na razie tutaj mamy Wszyscy równe prawa i wolność  wyrażania swojej opinii.
Tutaj relacja co się wyprawia w wojsku . Chcecie tego samego ?
https://m.youtube.com/watch?v=qQGCihItkJk&feature=share
Po co mam zakładać nowe forum, skoro min. twoje wypowiedzi nadają się tylko do pudelka, wystarczy nazwę zmienić. Prawa jak najbardziej mamy wszyscy równe, ale jak ktoś uprawia czystą demagogię jak to ma się w twoim przypadku, na to się zgodzić nie mogę i mam takie prawo. No chyba, że jesteś znanym i cenionym ekspertem w dziedzinie wirusologii i medycyny, to się przedstaw oraz poproszę tytuł pracy doktorskiej, magisterskiej itp. chciałbym się z nimi zapoznać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 01, 2021, 09:36:02 »
Twojej życie jest w TV
Ja od 3 lat nie oglądam wogóle telewizji
Uwierz rzeczywistość jest inna niż ta którą Ci prezentują
A jak stanę przed wyborem obowiązku  lub odejściem to dla mnie odpowiedź od
Samego początku była jedną. Choć uwierz presja będzie ale nie będzie obowiązku bo tak to nie dziala
A tak się składa że mi straż życia nie uratowała jak co niektórym

Nie no lepszym źródłem jest Internet gdzie 12 ludzi tworzy 65% fake newsów o szczepieniach w TV wypowiedzi są pod nazwiskiem i można sprawdzić z kim ma się doczynienia a tutaj anonimowy strazak neguję wypowiedzi ekspertów i przeprowadzone badania na temat szczepień i covida.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-17/faknews/
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 01, 2021, 09:42:00 »
Twojej życie jest w TV
Ja od 3 lat nie oglądam wogóle telewizji
Uwierz rzeczywistość jest inna niż ta którą Ci prezentują
A jak stanę przed wyborem obowiązku  lub odejściem to dla mnie odpowiedź od
Samego początku była jedną. Choć uwierz presja będzie ale nie będzie obowiązku bo tak to nie dziala
A tak się składa że mi straż życia nie uratowała jak co niektórym

Nie no lepszym źródłem jest Internet gdzie 12 ludzi tworzy 65% fake newsów o szczepieniach w TV wypowiedzi są pod nazwiskiem i można sprawdzić z kim ma się doczynienia a tutaj anonimowy strazak neguję wypowiedzi ekspertów i przeprowadzone badania na temat szczepień i covida.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-17/faknews/
niestety telewizja nie  dopuści drugiej strony bo nie leży to w ich interesie.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2021, 09:51:45 wysłana przez mis_yogi »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 01, 2021, 09:44:58 »
niestety telewizja nie  dopuści drugiej strony bo nie leży to w ich interesie.
Ależ dopuścili nawet się wypowiadał psycholog czy psychiatra przeciwko szczepieniom  :rofl: :rofl: w Polsacie. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 01, 2021, 09:52:10 »
niestety telewizja nie  dopuści drugiej strony bo nie leży to w ich interesie.
Ależ dopuścili nawet się wypowiadał psycholog czy psychiatra przeciwko szczepieniom  :rofl: :rofl: w Polsacie. 
"12 ludzi tworzy 65% fake newsy"  skąd masz takie dane?
Stałeś sie nagle expertem od fake newsów . Dobre

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 01, 2021, 10:02:16 »
https://forsal.pl/lifestyle/aktualnosci/artykuly/8218406,usa-wariant-delta-przenosi-sie-latwo-jak-ospa-prowadzi-do-ciezszego-przebiegu-covid-19.html
W artykule piszą min. "Ponadto w pełni zaszczepione osoby mogą zakażać innych w równym stopniu co niezaszczepione", "Walensky tłumaczy, że jeżeli do zakażenia wariantem Delta dojdzie u osoby w pełni zaszczepionej, to będzie ona posiadać w organizmie taką samą ilość wirusa, co osoba niezaszczepiona. Różnica polega jedynie na tym, że osoba po przyjęciu szczepionki będzie bezpieczniejsza."
Powrotu do normalności już nie będzie, co chwila jesteśmy zasypywani coraz to nowymi sprzecznymi z sobą informacjami.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 01, 2021, 10:06:35 »
"12 ludzi tworzy 65% fake newsy"  skąd masz takie dane?
Stałeś sie nagle expertem od fake newsów . Dobre
Skorzystałem z ogólnodostępnych danych opracowanych przez fachowców i zweryfikowanych przez departament zdrowia USA co potwierdził rzecznik Białego Domu. Dane na które się powołuje są ogólnie dostępne a ty podajesz półprawdy i bzdety jako dowody na szkodliwość szczepień (covid). Nie uważam się za fachowca w dziedzinie informacji w tym tych fałszywych tak samo jak nie uważam się za specjalistę od astrofizyki a wierzę, że ziemia nie jest płaska i uznaje te dowody  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 01, 2021, 10:15:03 »
"12 ludzi tworzy 65% fake newsy"  skąd masz takie dane?
Stałeś sie nagle expertem od fake newsów . Dobre
Skorzystałem z ogólnodostępnych danych opracowanych przez fachowców i zweryfikowanych przez departament zdrowia USA co potwierdził rzecznik Białego Domu. Dane na które się powołuje są ogólnie dostępne a ty podajesz półprawdy i bzdety jako dowody na szkodliwość szczepień (covid). Nie uważam się za fachowca w dziedzinie informacji w tym tych fałszywych tak samo jak nie uważam się za specjalistę od astrofizyki a wierzę, że ziemia nie jest płaska i uznaje te dowody  :rofl:
Tylko popatrz na to że ci "fachowcy" też się mylą, być może celowo lub też nie podają nam coraz to nowsze sprzeczne z dotychczasowymi wiadomości nt.szczepień (przykład masz post wyżej).
Ludzie już się gubią w tym wszystkim, przypomnijcie sobie początki pandemii jak to eksperci dzień po dniu zmieniali zdanie czy maseczki pomagają czy nie przy transmisji wirusa.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 01, 2021, 10:19:22 »
Tylko popatrz na to że ci "fachowcy" też się mylą, być może celowo lub też nie podają nam coraz to nowsze sprzeczne z dotychczasowymi wiadomości nt.szczepień (przykład masz post wyżej).
Ludzie już się gubią w tym wszystkim, przypomnijcie sobie początki pandemii jak to eksperci dzień po dniu zmieniali zdanie czy maseczki pomagają czy nie przy transmisji wirusa.
Początek pandemii w zasadzie chyba pierwszej w tej skali od 60 lat to chyba było bardziej po omacku decydowane na podstawie wiedzy ogólnej o wirusach. Natomiast już po w zasadzie blisko dwóch latach od pierwszych przypadków to chyba jednak gdyby teorie spiskowe były prawdziwe to jednak były by grube dowody. A na ten moment wiedzę powszechną negują lekarze o wątpliwej wiedzy na temat wirusa (psychiatra czy dentysta) bardzo wielu humanistów i kilku strażaków.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 01, 2021, 10:26:21 »
"12 ludzi tworzy 65% fake newsy"  skąd masz takie dane?
Stałeś sie nagle expertem od fake newsów . Dobre
Skorzystałem z ogólnodostępnych danych opracowanych przez fachowców i zweryfikowanych przez departament zdrowia USA co potwierdził rzecznik Białego Domu. Dane na które się powołuje są ogólnie dostępne a ty podajesz półprawdy i bzdety jako dowody na szkodliwość szczepień (covid). Nie uważam się za fachowca w dziedzinie informacji w tym tych fałszywych tak samo jak nie uważam się za specjalistę od astrofizyki a wierzę, że ziemia nie jest płaska i uznaje te dowody  :rofl:
No wiedzę że Twoje problemy mają szerszą skalę.

Poczytaj sobie o tym patencie

https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 01, 2021, 10:36:30 »
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606
Chyba sobie jaja robisz i to ma być dowód w temacie szczepienia czy Covida? Patent na system kopania kryptowalut z użyciem aktywności człowieka To tylko pomysł a Elon Musk już jest znacznie dalej:
https://innpoland.pl/167531,malpa-gra-w-mindpong-neuralink-muska-wszczepil-jej-chip-do-mozgu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2021, 10:40:28 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 01, 2021, 11:01:01 »
To co teraz się dzieje to jeden z elementów tych działań. A Twoi experci o tym Co nie powiedzą.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 01, 2021, 11:06:02 »
To co teraz się dzieje to jeden z elementów tych działań. A Twoi experci o tym Co nie powiedzą.
Teoria spiskowa bez pokrycia w jakichkolwiek fatach. Dodatkowo nie ma nic wspólnego z Covidem.
Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może zostać wykorzystana w procesie kopania systemu kryptowalut. Serwer może dostarczyć zadanie do urządzenia użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie połączony lub zawarty w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalut komunikacyjnie połączony z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalut i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane.
Wyobraź sobie, że ja już mam takie urządzenie które mierzy moją aktywność i przesyła dane dalej. Są to smartwatch i smartfon i jak będzie możliwość zarobienia na tym to czemu nie  :mellow:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2021, 11:15:46 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 01, 2021, 11:55:14 »
To co teraz się dzieje to jeden z elementów tych działań. A Twoi experci o tym Co nie powiedzą.
Teoria spiskowa bez pokrycia w jakichkolwiek fatach. Dodatkowo nie ma nic wspólnego z Covidem.
Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może zostać wykorzystana w procesie kopania systemu kryptowalut. Serwer może dostarczyć zadanie do urządzenia użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie połączony lub zawarty w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalut komunikacyjnie połączony z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalut i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane.
Wyobraź sobie, że ja już mam takie urządzenie które mierzy moją aktywność i przesyła dane dalej. Są to smartwatch i smartfon i jak będzie możliwość zarobienia na tym to czemu nie  :mellow:

https://youtu.be/xAXwrs2oPG4
To coś dla Ciebie

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpień 01, 2021, 13:36:49 »
https://youtu.be/xAXwrs2oPG4
To coś dla Ciebie
Ah te twoje merytoryczne odpowiedzi z czapy... Praktycznie zero powiązań ze szczepieniami na Covid ale naprawdę liczyłem na jakiś lepszy link nie wiem może patent na silnik spalinowy, pasy bezpieczeństwa albo chociaż pieluchy dla niemowląt ale oczywiście musi się pojawić Microsoft lub Bill Gates.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #616 dnia: Sierpień 01, 2021, 14:49:55 »
https://youtu.be/xAXwrs2oPG4
To coś dla Ciebie
Ah te twoje merytoryczne odpowiedzi z czapy... Praktycznie zero powiązań ze szczepieniami na Covid ale naprawdę liczyłem na jakiś lepszy link nie wiem może patent na silnik spalinowy, pasy bezpieczeństwa albo chociaż pieluchy dla niemowląt ale oczywiście musi się pojawić Microsoft lub Bill Gates.
Argumenty na tym samym poziomie co Twoje.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.434
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #617 dnia: Sierpień 01, 2021, 16:27:58 »
Po co bijecie pianę Ty nie przekonasz jego a on Ciebie.

Offline orl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpień 01, 2021, 16:52:28 »
Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
To też foliarze i szury ?
https://rumble.com/vigcpb-inauguracyjna-konferencja-polskiego-stowarzyszenia-niezalenych-lekarzy-i-na.html
https://psnlin.pl/

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpień 01, 2021, 17:33:41 »
Tak, w tej grupie są sami specjaliści od wirusologii. Są tak samo wiarygodni, jak ta psychiatra z Polsatu. A co do tego listu, to prof. Ciesielska już się z nim rozprawiła.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 01, 2021, 17:39:18 »
Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
To też foliarze i szury ?
https://rumble.com/vigcpb-inauguracyjna-konferencja-polskiego-stowarzyszenia-niezalenych-lekarzy-i-na.html
https://psnlin.pl/
Jedyny profesor to dentysta, dr n med specjalizujacy się w chorobach metabolicznych, neurolog to kolego są guru foliarzy i szurow. Kiedyś wrzuciłem w Google ich list z mnóstwem podpisów naukowców i wiesz co się okazało? Że przeważali wśród nich humaniści a lekarze nie mieli nic lub bardzo nie wiele z dziedziną w której się wypowiadają
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 01, 2021, 18:47:20 »
Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
To też foliarze i szury ?
https://rumble.com/vigcpb-inauguracyjna-konferencja-polskiego-stowarzyszenia-niezalenych-lekarzy-i-na.html
https://psnlin.pl/
Jedyny profesor to dentysta, dr n med specjalizujacy się w chorobach metabolicznych, neurolog to kolego są guru foliarzy i szurow. Kiedyś wrzuciłem w Google ich list z mnóstwem podpisów naukowców i wiesz co się okazało? Że przeważali wśród nich humaniści a lekarze nie mieli nic lub bardzo nie wiele z dziedziną w której się wypowiadają

No na to wychodzi, że jedyny słuszny głos w tej sprawie ma dr Niedzielski - specjalista od ekonomii, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo zdrowotne kraju. No faktycznie to mnie przekonuje jak cała polityka obecnego rządu... nic tylko im zaufać i posłusznie wykonywać ich polecenia. Jak to mówił Wasz premier "trzeba zapier*alać za miskę ryżu" - z Waszego myślenia wychodzi, że i jemu trzeba zaufać, pewnie ma chłop rację. Ja rozumiem, że pracujemy w służbie mundurowej, ale bez przesady - szanujmy się.

Jeżeli nie myślisz o sobie to pomyśl o swoich dzieciach w jakim kraju przyjdzie im żyć za kilka lat.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2021, 18:56:48 wysłana przez Emil »

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 01, 2021, 20:02:09 »
A wiesz z że taki dr Dzieciatkowski od dawna mówi, że rząd nie słucha lekarzy z tylko robi wg własnego widzimisię? To jest doskonały obraz tego, że oni mają w poważaniu to, co mówią specjaliści w poszczególnych branżach, więc masz odpowiedź na swoje teorie.

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #623 dnia: Sierpień 02, 2021, 23:29:58 »
Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
To też foliarze i szury ?
https://rumble.com/vigcpb-inauguracyjna-konferencja-polskiego-stowarzyszenia-niezalenych-lekarzy-i-na.html
https://psnlin.pl/
Jedyny profesor to dentysta, dr n med specjalizujacy się w chorobach metabolicznych, neurolog to kolego są guru foliarzy i szurow. Kiedyś wrzuciłem w Google ich list z mnóstwem podpisów naukowców i wiesz co się okazało? Że przeważali wśród nich humaniści a lekarze nie mieli nic lub bardzo nie wiele z dziedziną w której się wypowiadają

Nie przeglądasz inie warto w ogóle się wysilać. Kolega z fb zawsze będzie miał większą wiedzę od naukowca. Poczytałem posty o zgadzam się w pełni z Toba

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #624 dnia: Sierpień 03, 2021, 00:18:23 »
https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/554066765773699/
Zachęcam do obejrzenia . Bardzo ciekawe  :fiuu: Dotyczy tematu   :zamknij:
Edit : i co zatkało ?  :fiuu: Pozdrawiam 🙂 
Prywatny ,,sponsor " zagraniczny zarządza państwową instytucja, która jest utrzymywana przez nas Polaków ?  :gwiazdki:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2021, 10:19:07 wysłana przez młody13 »