Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244622 razy)

Online simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #575 dnia: Lipiec 28, 2021, 17:03:37 »
Akurat nie oglądam TV, tylko opieram się na danych przedstawionych przez wirusologów i lekarzy, czyli np. dr Dzieciatkowkiego i prof. Filipiaka, którzy w kwestii obecnej pandemii są często cytowani i uważani za fachowców w tej dziedzinie.
Widzę, że większość anty widzi wszędzie spisek i nawet twarde dane nie zmienią ich podejścia.


Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #577 dnia: Lipiec 28, 2021, 17:36:06 »
Tabelki liczby i życie. Jeśli ktoś nie dopuszcza możliwości , że szczepienie odbywało się na papirze, a szczepionka szła w ściek to ma za mało wyobraźni i zadowoli się tylko medialnym przekazem. Mam znajomych, którzy się szczepili i takich , którzy szczepić się nie zamierzają. Obojętnie wg jakiego kryterium bym ich nie podzielił, w kwestii szczepieni C19 linia podziału przebiega prostopadle do mediany innych podziałów. Tak nam inżynierowie od zarządzania biomasą namieszali w głowach.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #578 dnia: Lipiec 28, 2021, 20:01:27 »
Tez tak mysle ze moze tak byc w sluzbie zdrowia jesli chodzi o szczepienie.Moze stad to 90%.

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #579 dnia: Lipiec 28, 2021, 21:35:15 »
Wy naiwnie wierzący w to co mówią lekarze  :o Zdziwilibyście się ile waszych autorytetów zaszczepionych jest na papierze  :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #580 dnia: Lipiec 28, 2021, 21:36:00 »
No już odlatujecie... Stratosfera głupiej argumentacji każdej ze stron.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #581 dnia: Lipiec 29, 2021, 07:55:51 »
Spytaj się Eqinox medyków co to znaczy "dawaj w ziemniaka".
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #582 dnia: Lipiec 29, 2021, 14:27:35 »
No już odlatujecie... Stratosfera głupiej argumentacji każdej ze stron.
Forum jest po to aby się wymieniać argumentami. Nawet sprzecznymi. Chcesz się postawić ponad wszystkimi.?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #583 dnia: Lipiec 29, 2021, 21:34:39 »
Forum jest po to aby się wymieniać argumentami. Nawet sprzecznymi. Chcesz się postawić ponad wszystkimi.?
Forum strazak.pl jest po to aby strażacy negowali wiedzę medyczną lub ją potwierdzali?
Np. Ty Misi Yogi... Jesteś strażakiem i piszesz
Nie nazywałbym preparatu generycznego szczepionka.
Skąd u ciebie wiedza fachowa i doświadczenie z czego ma się składać szczepionka? Nie wiem na kursie podstawowym miałeś?
Też bym przemyślał na twoim miejscu czy na pewno dobrze napisałeś to słowo które pogrubiłem bo te szczepionki to mówili w TV, że są genetyczne  :wacko:
https://sjp.pwn.pl/doroszewski/generyczny
Nie kupuję ani jednej ani drugiej narracji bo są po prostu głupie! I jednocześnie zawierają rozsądne argumenty. Ci Anty mówią, że szczepionka nie jest przebadana jak powinna i tu zgoda natomiast ci Za, że sytuacja jest wyjątkowa i nie było czasu i tu też zgoda...
Tylko przerzucanie się danymi medycznymi i badaniami o których nie ma się pojęcia zakrawa na:
Stratosfera głupiej argumentacji każdej ze stron.
Spytaj się Eqinox medyków co to znaczy "dawaj w ziemniaka".
Na podstawie incydentów rozpowszechniać plotki lepiej @lang stary kolego daj te ziemieniaki ja zrobię destylat i coś pożytecznego z tego będzie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2021, 21:40:10 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #584 dnia: Lipiec 30, 2021, 13:02:19 »
Forum jest po to aby się wymieniać argumentami. Nawet sprzecznymi. Chcesz się postawić ponad wszystkimi.?
Forum strazak.pl jest po to aby strażacy negowali wiedzę medyczną lub ją potwierdzali?
Np. Ty Misi Yogi... Jesteś strażakiem i piszesz
Nie nazywałbym preparatu generycznego szczepionka.
Skąd u ciebie wiedza fachowa i doświadczenie z czego ma się składać szczepionka? Nie wiem na kursie podstawowym miałeś?
Też bym przemyślał na twoim miejscu czy na pewno dobrze napisałeś to słowo które pogrubiłem bo te szczepionki to mówili w TV, że są genetyczne  :wacko:
https://sjp.pwn.pl/doroszewski/generyczny
Nie kupuję ani jednej ani drugiej narracji bo są po prostu głupie! I jednocześnie zawierają rozsądne argumenty. Ci Anty mówią, że szczepionka nie jest przebadana jak powinna i tu zgoda natomiast ci Za, że sytuacja jest wyjątkowa i nie było czasu i tu też zgoda...
Tylko przerzucanie się danymi medycznymi i badaniami o których nie ma się pojęcia zakrawa na:
Stratosfera głupiej argumentacji każdej ze stron.
Spytaj się Eqinox medyków co to znaczy "dawaj w ziemniaka".
Na podstawie incydentów rozpowszechniać plotki lepiej @lang stary kolego daj te ziemieniaki ja zrobię destylat i coś pożytecznego z tego będzie.
Dajcie spokój  słuchajcie ludzi którzy są fachowcami i mają wiedzę a nie przeczytali internety .....wszyskie

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #585 dnia: Lipiec 30, 2021, 13:27:59 »
Tylko ze ci tzw ,,fachowcy" zmienili swoja narracje o 180 stopni.Poszukaj sobie wypowiedzi z poczatku zeszlego roku co ,,doradcy" mowili o wirusie a co mowia teraz jak wzieli kase.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #586 dnia: Lipiec 30, 2021, 15:31:01 »
Tylko ze ci tzw ,,fachowcy" zmienili swoja narracje o 180 stopni.Poszukaj sobie wypowiedzi z poczatku zeszlego roku co ,,doradcy" mowili o wirusie a co mowia teraz jak wzieli kase.
Właśnie pamiętam co mówili i nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka to co powiedzieli 100% się sprawdza ....że szczepionka będzie do 1.5 roku że wirus z nami już zostanie na zawsze tyle wystarczy niech nikt się nie łudzi że go nie dopadnie ...wcześniej czy później łagodniej lub ciężej tak będzie .

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #587 dnia: Lipiec 30, 2021, 16:06:31 »
Nie ró z siebie idioty. Nie pamiętasz jak Gut mówił, że SARS-2 od grypy różni się tylko nazwą? Albo Szumowski dziwiący się ludziom w maseczkach?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #588 dnia: Lipiec 30, 2021, 16:17:41 »
Nie ró z siebie idioty. Nie pamiętasz jak Gut mówił, że SARS-2 od grypy różni się tylko nazwą? Albo Szumowski dziwiący się ludziom w maseczkach?
Wy dla mnie nie jesteście żadnym wykładnikiem nie jesteście fachowcami w tej dziedzinie jak większość pseudo uświadomionych z interneta albo z warzywniaka...... dr hab .Tomasz Dzieciątkowski słowa które powiedział na początku pandemii 100% się sprawdzają .

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #589 dnia: Lipiec 30, 2021, 17:08:41 »
Sismondi jestes zbyt łatwowierny jesli wierzysz komus kogo nie znasz,ale twoja sprawa.Pszczoły nie traca czasu na tlumaczenie muchom,ze miód jest lepszy niż gówno,takze dalsza dyskusja nie ma sensu.

Online simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #590 dnia: Lipiec 30, 2021, 17:19:00 »
Znaczy się, jak Ty nie znasz tego, który mówi że wirus to fikcja, a szczepienia to eksperyment medyczny to jest ok i wierzysz mu na słowo że tak jest? Bo zarówno ja nie znam osobiście dra Dzieciatkowkiego, ale nie znam też Pani Sochy, więc komu mam wierzyć?

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #591 dnia: Lipiec 30, 2021, 17:24:18 »
Znaczy się, jak Ty nie znasz tego, który mówi że wirus to fikcja, a szczepienia to eksperyment medyczny to jest ok i wierzysz mu na słowo że tak jest? Bo zarówno ja nie znam osobiście dra Dzieciatkowkiego, ale nie znam też Pani Sochy, więc komu mam wierzyć?

Patrzeć i obserwować co się dzieje na prawdę, a nie wierzyć ślepo w to co mówią w TV i piszą w internecie.
Jeździłeś do IZRM to chyba wiesz dla czego ludzie umierali w oczekiwaniu na karetkę? Czy dalej będziesz wierzył w to co piszą na pasku?

Online simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #592 dnia: Lipiec 30, 2021, 17:30:39 »
Jeździłem i nie raz widziałem ludzi z bardzo niską saturacją, więc cos jest jednak na rzeczy. Sam mam w rodzinie przypadki covida, gdzie dochodziło do zaburzeń świadomości i utraty pamięci. I nigdy nie widziałem kogoś, kto przy grypie straciłby pamięć i musiał przez to iść do szpitala, bo stwarzał niebezpieczeństwo dla siebie i innych.
A co do internetu to są tam zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy szczepień/istnienia pandemii. Więc w sumie to każdy przyswaja to co chce i uważa stosowne dla siebie.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #593 dnia: Lipiec 30, 2021, 17:48:19 »
Nie ma sensu dyskutować tak jak pisałem wirus z nami już zostanie i większość przechoruje lżej lub ciężej ....powikłania też będą życie płynie dalej.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #594 dnia: Lipiec 30, 2021, 19:19:49 »
Nie ma sensu dyskutować tak jak pisałem wirus z nami już zostanie i większość przechoruje lżej lub ciężej ....powikłania też będą życie płynie dalej.
Nie ma sensu dyskutować bo strażacy nie wymyślą nic nowego niż specjaliści w danej dziedzinie. Naszą dziedziną jest pożarnictwo... A to jest forum dział zawodowców...
Prośba do moda lub admina o przeniesienie tego tematu do działu "dowolne tematy" niech tam dwie walczące strony strażackie uczą innych w temacie o którym nie mają zielonego pojęcia.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #595 dnia: Lipiec 30, 2021, 19:43:33 »
Proponuję utworzyć dział "Pudelek".

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #596 dnia: Lipiec 30, 2021, 20:31:08 »
Wy naiwnie wierzący w to co mówią lekarze  :o Zdziwilibyście się ile waszych autorytetów zaszczepionych jest na papierze  :rofl:
Nie ma na to żadnych dowodów, ale niestety możesz mieć rację...

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #597 dnia: Lipiec 31, 2021, 11:32:05 »
Proponuję utworzyć dział "Pudelek".
Jak koledze nie pasuje to niech sobie założy forum pudelek . Jak na razie tutaj mamy Wszyscy równe prawa i wolność  wyrażania swojej opinii.
Tutaj relacja co się wyprawia w wojsku . Chcecie tego samego ?
https://m.youtube.com/watch?v=qQGCihItkJk&feature=share

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #598 dnia: Lipiec 31, 2021, 21:38:17 »
Eqinox nikt Ci nie zabrania myśleć.
Ja mam gdzieś Twoje autorytety
Miałem z takimi do czynienia jak chorował mój syn.
Było ich mnóstwo myślisz że pomogli?
co kolejny przepisywał inne antybiotyki
Nie potrafią prostej rzeczy zdiagnozować
A na końcu powiedzieli że tak musi być
Poradziłem sobie bez nich i po 3 latach mam zdrowego syna

Swoje w życiu przeszedłem i nie zamierzam ufać paskowi i tego jak napędzają media ten syf
Bo jakbyś był prawdziwym strażakiem to wiedziałbyś że przy takiej ciężkiej sytuacji to ludzi się wspiera aby nie pcha w depresję i ciągle się ich straszy. Uważasz że to normalne? Niektórzy wogole z tego nie wyjdą są już zniszczeni. Mylisz o takich?
Rozumiem że wychodzisz z założenia że strachem więcej zyskasz.

Jak Twoim autorytetem jest Szumowski i obecny minister to gratuluję.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #599 dnia: Lipiec 31, 2021, 22:43:50 »
Eqinox nikt Ci nie zabrania myśleć.
Ja mam gdzieś Twoje autorytety
Miałem z takimi do czynienia jak chorował mój syn.
Było ich mnóstwo myślisz że pomogli?
co kolejny przepisywał inne antybiotyki
Nie potrafią prostej rzeczy zdiagnozować
A na końcu powiedzieli że tak musi być
Poradziłem sobie bez nich i po 3 latach mam zdrowego syna

Swoje w życiu przeszedłem i nie zamierzam ufać paskowi i tego jak napędzają media ten syf
Bo jakbyś był prawdziwym strażakiem to wiedziałbyś że przy takiej ciężkiej sytuacji to ludzi się wspiera aby nie pcha w depresję i ciągle się ich straszy. Uważasz że to normalne? Niektórzy wogole z tego nie wyjdą są już zniszczeni. Mylisz o takich?
Rozumiem że wychodzisz z założenia że strachem więcej zyskasz.

Jak Twoim autorytetem jest Szumowski i obecny minister to gratuluję.
No i na podstawie choroby syna i tamtej sytuacji strażak nie mający wiedzy medycznej neguję setki jeśli nie tysiące wypowiedzi ekspertów i przeprowadzonych badań. Uważasz że to normalne?  Bo ja nie.
Swoją drogą widziałem dzisaj w tv wypowiedź na podstawie której można się spodziewać obowiązku szczepień dla kilku grup zawodowych ciekawe co wtedy zrobisz  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.