Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244538 razy)

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #475 dnia: Maj 21, 2021, 08:38:42 »
Powiem wam że trzeba po co się martwić jak zachorujesz ? To nie jest zabawa cały świat się szczepi każdy z nas był szczepiony na różne choroby skutki uboczne ....poczytajcie o skutkach ubocznych leków z apteczek domowych .....to dziadostwo może wpłynąć na przydatność do służby niech zaatakuje tylko płuca i jest problem ....

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #476 dnia: Maj 21, 2021, 09:02:41 »
Podziwuam ludzi ktorzy sie szczepia
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2021, 09:06:04 wysłana przez Sanchez07 »

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #477 dnia: Maj 21, 2021, 09:11:31 »
Podziwuam ludzi ktorzy sie szczepia
Rozwiń wypowiedź.

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #478 dnia: Maj 21, 2021, 09:21:11 »
A czy ktoś z Was chorował na covid? Ja byłem chory gdy w Anglii szczepiono pierwsza osobę i obiecałem sobie że gdy tylko będę mial możliwość to też się zaszczepie. Po co? Żeby nie przechodzic znów tego gówna. Nigdy się tak źle nie czułem. Dziś jestem zaszczepiony i może kilka osób zadziwie ale... Czuje się dobrze, żyje i nic mi nie jest.

Jedynie słusznej TV nie oglądam ale prędzej uwierzę na temat szczepionek wirusologa którzy uczyli się całe życie w tym temacie niż pseudo znawca z forum strażackiego którzy usłyszeli gdzieś określenie " eksperyment medyczny" lub co glupsi "czipowanie ludzi" i powtarzają to jak mantrę uważając że mają 100 % racji.

Nikogo nie namawiam do szczepienia każdy swój rozum ma ( nawet ci głupi jakiś mają)  i każdy zrobi jak uważa.
Jedni wierzą w Boga inni że Ziemia jest płaska
Różnice poglądów występowały od zawsze więc i w tym temacie inaczej być nie mogło.

Wypisz wymaluj miałem tak samo. Nic dodać nic ująć

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #479 dnia: Maj 21, 2021, 10:58:33 »
W jedynej slusznej tv to wszedzie dziala.Proponuje skorzystac z alternatywnych zrodel przekazu( nie publicznych) i wtedy wyciagnac wnioski a nie miec za wykladnie zolty pasek w tv.Zal mi was niektorych naprawde...

Ojej, ojej. Powiało ekskluzywnością.
Podziel się zatem tą hermetyczną wiedzą i pozwól nam głupcom wrócić na ścieżkę prawdy i oświecenia...

Cytuj
Niedługo wezmą się za nasze dzieci . Chorowałem nie wiem czy cowid czy ciężko przechodziłem grypę. Testować się nie zamierzam.W płaska ziemię nie wierzę i czipy też nie . Nie ufam koncernom farmaceutycznym ani politykom . Pozdrawiam życzę zdrowia.

Naprawdę? Wezmą się za nasze dzieci? To absolutnie sensacyjna wiadomość!!!
Co planują? Jaki jest ich schemat działania? Będą odbierać dzieci rodzicom? Jak żyć?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #480 dnia: Maj 21, 2021, 12:29:35 »
Ojej, ojej. Powiało ekskluzywnością.
Podziel się zatem tą hermetyczną wiedzą i pozwól nam głupcom wrócić na ścieżkę prawdy i oświecenia...
Co planują? Jaki jest ich schemat działania? Będą odbierać dzieci rodzicom? Jak żyć?
Nawet nie wiesz jak wielu ludzi ogląda i słucha np. takiego czuba jak David Vaughan Icke. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 21, 2021, 13:00:22 »
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę.
Jedyną zasługą pandemii jest dekonspiracja watah dzbanów i nieuków z którymi należy się zadawać na różnych płaszczyznach (w PSP również), a następnie omijać  szerokim łukiem.
Dużą rolę w tym okresie odgrywają również media społecznościowe, gdzie każdy może stać się samozwańczym specjalistą z dowolnej dziedziny. Edzia Górniak oraz Ivan czy Delfin są tutaj sztandarowymi przykładami.
W mojej "fabryce" jest kilku takich "mądrych inaczej" z wykształceniem średnim technicznym i "szeroką wiedzą" z wirusologii, biotechnologii, biologii, toksykologii, biochemii etc, etc. Z niecierpliwością czekam, aż zaczną leczyć i wypisywać innym recepty.
Inny z kolei twierdzi, że nad Polską samoloty pasażerskie rozpylają chemitralis. Raz nawet zadzwonił na Straż Miejską z żądaniami by podać mu karty charakterystyki rozpylanych substancji, które trują jego dzieci.
Takie rzeczy mają miejsce od dłuższego czasu. To dzieje się naprawdę.
Do pewnego etapu jest to śmieszne, ale każdy rozumny człowiek od jakiegoś momentu zaczyna odczuwać wewnętrzne zażenowanie powodowane koniecznością dzielenia wspólnej przestrzeni z takimi ludźmi.
Dla mnie popisywanie się głupotą i niewiedzą jest powodem do wstydu, dziś to splendor i uznanie wśród gawiedzi :)
Ciekawe czasy nastały :)
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2021, 13:13:12 wysłana przez Zbrodniarz »

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #482 dnia: Maj 21, 2021, 13:52:43 »
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę.
Jedyną zasługą pandemii jest dekonspiracja watah dzbanów i nieuków z którymi należy się zadawać na różnych płaszczyznach (w PSP również), a następnie omijać  szerokim łukiem.
Dużą rolę w tym okresie odgrywają również media społecznościowe, gdzie każdy może stać się samozwańczym specjalistą z dowolnej dziedziny. Edzia Górniak oraz Ivan czy Delfin są tutaj sztandarowymi przykładami.
W mojej "fabryce" jest kilku takich "mądrych inaczej" z wykształceniem średnim technicznym i "szeroką wiedzą" z wirusologii, biotechnologii, biologii, toksykologii, biochemii etc, etc. Z niecierpliwością czekam, aż zaczną leczyć i wypisywać innym recepty.
Inny z kolei twierdzi, że nad Polską samoloty pasażerskie rozpylają chemitralis. Raz nawet zadzwonił na Straż Miejską z żądaniami by podać mu karty charakterystyki rozpylanych substancji, które trują jego dzieci.
Takie rzeczy mają miejsce od dłuższego czasu. To dzieje się naprawdę.
Do pewnego etapu jest to śmieszne, ale każdy rozumny człowiek od jakiegoś momentu zaczyna odczuwać wewnętrzne zażenowanie powodowane koniecznością dzielenia wspólnej przestrzeni z takimi ludźmi.
Dla mnie popisywanie się głupotą i niewiedzą jest powodem do wstydu, dziś to splendor i uznanie wśród gawiedzi :)
Ciekawe czasy nastały :)

przynajmniej Ci o których piszesz zastanawiają się nad tym co nas otacza.
bo mamy dwa typy ludzi:
tacy co powie się im żeby strzelali to bedą strzelać
i
 tacy co powie się im się żeby strzelali to  najpierw się zastanowią po co mają strzelać i do kogo
a teraz się zastanów do której grupy Ty należysz

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #483 dnia: Maj 21, 2021, 17:31:19 »
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę.
Jedyną zasługą pandemii jest dekonspiracja watah dzbanów i nieuków z którymi należy się zadawać na różnych płaszczyznach (w PSP również), a następnie omijać  szerokim łukiem.
Dużą rolę w tym okresie odgrywają również media społecznościowe, gdzie każdy może stać się samozwańczym specjalistą z dowolnej dziedziny. Edzia Górniak oraz Ivan czy Delfin są tutaj sztandarowymi przykładami.
W mojej "fabryce" jest kilku takich "mądrych inaczej" z wykształceniem średnim technicznym i "szeroką wiedzą" z wirusologii, biotechnologii, biologii, toksykologii, biochemii etc, etc. Z niecierpliwością czekam, aż zaczną leczyć i wypisywać innym recepty.
Inny z kolei twierdzi, że nad Polską samoloty pasażerskie rozpylają chemitralis. Raz nawet zadzwonił na Straż Miejską z żądaniami by podać mu karty charakterystyki rozpylanych substancji, które trują jego dzieci.
Takie rzeczy mają miejsce od dłuższego czasu. To dzieje się naprawdę.
Do pewnego etapu jest to śmieszne, ale każdy rozumny człowiek od jakiegoś momentu zaczyna odczuwać wewnętrzne zażenowanie powodowane koniecznością dzielenia wspólnej przestrzeni z takimi ludźmi.
Dla mnie popisywanie się głupotą i niewiedzą jest powodem do wstydu, dziś to splendor i uznanie wśród gawiedzi :)
Ciekawe czasy nastały :)

przynajmniej Ci o których piszesz zastanawiają się nad tym co nas otacza.
bo mamy dwa typy ludzi:
tacy co powie się im żeby strzelali to bedą strzelać
i
 tacy co powie się im się żeby strzelali to  najpierw się zastanowią po co mają strzelać i do kogo
a teraz się zastanów do której grupy Ty należysz
   A co powiecie na to , pewien polityk na dniu strażaka powiedział do nas że ci co się nieszczepili na Covd nie zasłużyli za awanse , medale . A on ma nikłe pojęcie o ratowaniu życia zdrowia .

Offline mis_yogi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #484 dnia: Maj 21, 2021, 20:02:32 »
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę.
Jedyną zasługą pandemii jest dekonspiracja watah dzbanów i nieuków z którymi należy się zadawać na różnych płaszczyznach (w PSP również), a następnie omijać  szerokim łukiem.
Dużą rolę w tym okresie odgrywają również media społecznościowe, gdzie każdy może stać się samozwańczym specjalistą z dowolnej dziedziny. Edzia Górniak oraz Ivan czy Delfin są tutaj sztandarowymi przykładami.
W mojej "fabryce" jest kilku takich "mądrych inaczej" z wykształceniem średnim technicznym i "szeroką wiedzą" z wirusologii, biotechnologii, biologii, toksykologii, biochemii etc, etc. Z niecierpliwością czekam, aż zaczną leczyć i wypisywać innym recepty.
Inny z kolei twierdzi, że nad Polską samoloty pasażerskie rozpylają chemitralis. Raz nawet zadzwonił na Straż Miejską z żądaniami by podać mu karty charakterystyki rozpylanych substancji, które trują jego dzieci.
Takie rzeczy mają miejsce od dłuższego czasu. To dzieje się naprawdę.
Do pewnego etapu jest to śmieszne, ale każdy rozumny człowiek od jakiegoś momentu zaczyna odczuwać wewnętrzne zażenowanie powodowane koniecznością dzielenia wspólnej przestrzeni z takimi ludźmi.
Dla mnie popisywanie się głupotą i niewiedzą jest powodem do wstydu, dziś to splendor i uznanie wśród gawiedzi :)
Ciekawe czasy nastały :)

przynajmniej Ci o których piszesz zastanawiają się nad tym co nas otacza.
bo mamy dwa typy ludzi:
tacy co powie się im żeby strzelali to bedą strzelać
i
 tacy co powie się im się żeby strzelali to  najpierw się zastanowią po co mają strzelać i do kogo
a teraz się zastanów do której grupy Ty należysz
   A co powiecie na to , pewien polityk na dniu strażaka powiedział do nas że ci co się nieszczepili na Covd nie zasłużyli za awanse , medale . A on ma nikłe pojęcie o ratowaniu życia zdrowia .

poczekajmy do wyborów to zmieni zdanie

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #485 dnia: Maj 21, 2021, 21:18:12 »
Ja bym się zrzekł tych medali awansów jeśli tak nas traktują.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #486 dnia: Maj 21, 2021, 23:14:05 »
A co powiecie na to , pewien polityk na dniu strażaka powiedział do nas że ci co się nieszczepili na Covd nie zasłużyli za awanse , medale . A on ma nikłe pojęcie o ratowaniu życia zdrowia .
Cham i burak mimo, że nie wiem jak ma na nazwisko...
Moja wolność moja sprawa mimo iż ja jestem za i mój ojciec jest za a moja mama i partnerka przeciwko... Życie...
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2021, 23:27:24 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #487 dnia: Maj 27, 2021, 22:19:14 »
Podobno są strażacy, którzy chcą szczepić się wtrakcie służby w ramach programu dla służb, by nie marnować czasu wolnego, poza służbą... czy to nie ciekawe stanowisko?

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #488 dnia: Maj 29, 2021, 10:30:52 »
Sporo jest chętnych osób, by tak załatwić sprawę.
Pytanie tylko co w przypadku, kiedy po szczepieniu go rozłoży jeszcze na służbie, dobrze jak nie podczas dłuższego wyjazdu ?

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #489 dnia: Maj 29, 2021, 10:38:49 »
Sporo jest chętnych osób, by tak załatwić sprawę.
Pytanie tylko co w przypadku, kiedy po szczepieniu go rozłoży jeszcze na służbie, dobrze jak nie podczas dłuższego wyjazdu ?
chorobowe 100% płatne  :mellow:

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 29, 2021, 10:42:15 »
KLAWY zapomniałem o tym   ^_^ :wall:

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 29, 2021, 15:00:19 »
https://fb.watch/5NY_zpyKBn/ Proponuje obejrzeć i się zastanowić nad tym .  Dla niecierpliwych od 5 minuty . Pozdrawiam 🙂

Offline strazak66

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwiec 25, 2021, 18:42:26 »
Szczepić się!  Nie z obowiązku ale chociaż dla zasady. To taka sama szczepionka jak od ODRY czy OSPY i masz spokój, możesz jechać na wczasy...  jak masz  możliwość... wykorzystania urlopu...
taka sama? to dlaczego producent nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne?
Tylko jak się nie zaszczepimy w min. 70% to uwierz że ten ten smród będzie się za nami ciągnął.. wydaje mi się że warto wziąć przykład z lekarzy i personelu medycznego którzy posiadają największą wiedzę i zaszczepili się  w 96% i to oni byli na polu walki... :tuba:
i co za rok się zaszczepisz znowu bo aktualna "wersja" nie będzie działać na przykładowo polską wersję covida?

Takie gderanie co by było to wiesz.. za przykład weź Izrael koło 60%. Zaszczepiony i umieralność na poziomie 0, wiec szczepionka działa.


szczepionka działa  ^_^ :wall:

https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-w-izraelu-obowiazek-noszenia-maseczek-w-pomieszczeniach-przywrocony-5132121

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwiec 25, 2021, 22:40:04 »
Hehe, bo dział masz to potwierdzono naukowo. Jesteś anty to bądź  :rofl:

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #494 dnia: Lipiec 01, 2021, 15:38:23 »
Pytanie . Czy u Was są też turnusy antystresowe tylko dla za szczepionych ? :angry:

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #495 dnia: Lipiec 01, 2021, 18:38:43 »
W piśmie nie ma takiej informacji, natomiast jeżeli jesteś zaszczepiony to nie musisz robić testu przed wyjazdem do sanatorium. Taka to zależność.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #496 dnia: Lipiec 01, 2021, 20:38:37 »
Jest tylu chętnych że po zgłoszeniu moi nie mieli miejsca.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #497 dnia: Lipiec 22, 2021, 22:42:22 »
Czy u was w jednostkach kierownictwo tez pyta kto sie nie zaszczepil na covid?Podobno ma isc info do wojewodzkiej ilu sie nie zaszczepilo.Po co takie akcje,jak myslicie?

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #498 dnia: Lipiec 22, 2021, 22:55:36 »
Czy u was w jednostkach kierownictwo tez pyta kto sie nie zaszczepil na covid?Podobno ma isc info do wojewodzkiej ilu sie nie zaszczepilo.Po co takie akcje,jak myslicie?

Poczekaj trochę czasu to zobaczysz  :fiuu:

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #499 dnia: Lipiec 22, 2021, 23:36:13 »
Czy u was w jednostkach kierownictwo tez pyta kto sie nie zaszczepil na covid?Podobno ma isc info do wojewodzkiej ilu sie nie zaszczepilo.Po co takie akcje,jak myslicie?

Poczekaj trochę czasu to zobaczysz  :fiuu:
  Dla mnie prosty temat przymus szczypawki równa się emka.