Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244523 razy)

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 30, 2020, 16:37:49 »
https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=97c6454d-8902-4ebb-8d2e-357ec2255bd9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 A tu ciekawostka zarażony mimo szczepienia  :zamknij: :klol:

Czytanie ze zrozumieniem i łączenie faktów  :wall:
Pierwsza szczepionka nie chroni, 8 dzień po pierwszej dawce, ale co tam ludzi straszyć swoimi fobiami łatwo. A weźmiesz cwaniaku odpowiedzialność za to że ktoś pod wpływem wypocin zrezygnuje ze szczepienia, a potem ciężko zachoruje  :gwiazdki:
Że wy wyrzutów sumienia nie macie i w lustro patrzeć możecie  :wall:

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 30, 2020, 16:57:05 »
https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=97c6454d-8902-4ebb-8d2e-357ec2255bd9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 A tu ciekawostka zarażony mimo szczepienia  :zamknij: :klol:

Czytanie ze zrozumieniem i łączenie faktów  :wall:
Pierwsza szczepionka nie chroni, 8 dzień po pierwszej dawce, ale co tam ludzi straszyć swoimi fobiami łatwo. A weźmiesz cwaniaku odpowiedzialność za to że ktoś pod wpływem wypocin zrezygnuje ze szczepienia, a potem ciężko zachoruje  :gwiazdki:
Że wy wyrzutów sumienia nie macie i w lustro patrzeć możecie  :wall:
A Ty weźmiesz odpowiedzialność za ewentualne powikłania ? Żeby podjąć decyzję trzeba poznać wszystkie za i przeciw . Dlatego głosy za też czytam i później się zastanowię.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2020, 17:10:37 wysłana przez młody13 »

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 30, 2020, 17:12:47 »
https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=97c6454d-8902-4ebb-8d2e-357ec2255bd9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 A tu ciekawostka zarażony mimo szczepienia  :zamknij: :klol:

Czytanie ze zrozumieniem i łączenie faktów  :wall:
Pierwsza szczepionka nie chroni, 8 dzień po pierwszej dawce, ale co tam ludzi straszyć swoimi fobiami łatwo. A weźmiesz cwaniaku odpowiedzialność za to że ktoś pod wpływem wypocin zrezygnuje ze szczepienia, a potem ciężko zachoruje  :gwiazdki:
Że wy wyrzutów sumienia nie macie i w lustro patrzeć możecie  :wall:
A Ty weźmiesz odpowiedzialność za ewentualne powikłania ?

Do Ciebie naprawdę nic nie dociera jak do człowieka w skranej panice  :gwiazdki:
Odpowiedzialność za szczepionki ma kto wziąć ale za skutki covid nie  :wall:
Mieluscie podać mi autorytety które są przeciw szczepieniom, sprytnie przemilczeliscie a potem znowu swoje fobie. Jak trzeba być spanikowanym aby z całego art który sam się wrzuca wyczytać tylko że zachorował  bez zrozumienia :gwiazdki:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 30, 2020, 17:43:42 »
https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=97c6454d-8902-4ebb-8d2e-357ec2255bd9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 A tu ciekawostka zarażony mimo szczepienia  :zamknij: :klol:
Czytanie ze zrozumieniem i łączenie faktów  :wall:
Pierwsza szczepionka nie chroni, 8 dzień po pierwszej dawce, ale co tam ludzi straszyć swoimi fobiami łatwo. A weźmiesz cwaniaku odpowiedzialność za to że ktoś pod wpływem wypocin zrezygnuje ze szczepienia, a potem ciężko zachoruje  :gwiazdki:
Że wy wyrzutów sumienia nie macie i w lustro patrzeć możecie  :wall:
Nie oczekuj jakiejkolwiek solidnej konkluzji czy też refleksji od użytkownika który na potwierdzenie swoich tez wrzuca strony sekciarzy jak np. to: https://alter24.pl/tajemnicze-paranormalne/donald-trump-jest-podroznikiem-w-czasie/   wybrałem artykuł nie związany ze szczepieniami bo jest bardziej odjechany lub nczas.com strona wybitnie nastawiona na handel antysemityzmem i ogólnie nakierunkowana na Polski odpowiednik Altprawicy całkiem pojechanej.
Ponad 5 mln zaszczepionych a w szpitalu ludzie co dostali 5 krotne dawki  :rofl: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/szczepienia-przeciw-covid19/news-kobieta-po-przedawkowaniu-szczepionki-na-covid-19-nadal-w-sz,nId,4955814  gdyby to było tak szkodliwe to taka dawka zabiła by słonia a nie daje rady emerytom z Niemiec.
 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 30, 2020, 18:05:38 »
https://www.facebook.com/100003805870772/posts/2150621461741362/ dobra jedna rzecz powiedz mi że ten film też jest zmanipulowany .  :klol:  :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 30, 2020, 18:19:52 »
https://www.facebook.com/100003805870772/posts/2150621461741362/ dobra jedna rzecz powiedz mi że ten film też jest zmanipulowany .  :klol:  :rofl:
No i tak się rodzą teorie spiskowe antyszczepionkowych wariatów  :gwiazdki: :gwiazdki:
https://www.youtube.com/watch?v=zhr956rFF64
Powiększ sobie.... Masz w jakości HD nie jak u ciebie nagrywane telefonem stacjonarnym! Widać igłę i co robi pielęgniarka czyli zabezpiecza igłę po użyciu a na twoim filmiku igła celowo jest zamazana.
Wszystkie telewizje z różnych ujęć pokazują igłę:
https://www.youtube.com/results?search_query=kamala+harris+vaccine
A twój filmik jako jedyny ma wybitnie obniżoną jakość aby nie było widać manipulacji obrazem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2020, 18:24:19 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 30, 2020, 18:27:06 »
Dobra przekonałes mnie  :kask: właśnie od tego jest dyskusja . A nie że jeden obraża drugiego od plaskoziemcow  :P

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 31, 2020, 10:35:05 »
Ja tam nie wiem co jest większym sekciarstwem słuchanie i branie za pewnik informacji z mediów np. takich jak (TVN, Polsat, TVP, Interia, Onet etc.) czy chociaż próba konfrontacji tych wiadomości na portalach typu NCzas. Wiem jedno koronawirus to wał...

Popatrzcie kto kupił szczepionki dla Polski, bo na pewno nie Rząd https://adjwnews.wordpress.com/2020/12/29/kto-sprowadzil-szczepionki-do-polski/
Coś Wam to przypomina, może aferę z respiratorami? Dalej chcecie brać udział w tym korupcyjnym przedstawieniu?

Co do powikłań, grypa też powoduje ciężkie stany.
A tu ciekawsotka https://lekarzebezkolejki.pl/blog/bakteryjne-zapalenie-pluc-jak-je-rozpoznac-czy-mozna-sie-zarazic/w-496  bakteryjne zapalenie płuc.


Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 31, 2020, 16:29:20 »
Myślę że każdy z nas sam powinien podjąć decyzję o tym czy się szczepić czy nie. Na podstawie obserwacji tego co się dzieje wokół nas w najbliższym otoczeniu. Myślę że informacje podawane na temat szczepień na covid przez telewizję czy w internecie są niewiarygodne. Często na tym samym kanale podają dwie przeciwstawne informacje..

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 01, 2021, 15:37:20 »
Myślę że każdy z nas sam powinien podjąć decyzję o tym czy się szczepić czy nie. Na podstawie obserwacji tego co się dzieje wokół nas w najbliższym otoczeniu. Myślę że informacje podawane na temat szczepień na covid przez telewizję czy w internecie są niewiarygodne. Często na tym samym kanale podają dwie przeciwstawne informacje..

Jasne że kłamliwe.  Analizując:
- zaszczepiono 5,5 miliona ludzi - zmarło 0 - ciężkie powikłania 8 (po kilku dniach już po powikłaniach reakcja alergiczna)
- 5,5 miliona chorych to - zmarłych około 100 tyś - ciężkie powikłania - 300 tyś * proporcje z ogólnoświatowych danych
Szach mat  :rofl:
Dziękuję za uwagę bez odbioru  :gwiazdki:

Offline kandydatSA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 01, 2021, 15:58:31 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2022, 22:07:21 wysłana przez kandydatSA »

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 01, 2021, 18:10:40 »
Myślę że każdy z nas sam powinien podjąć decyzję o tym czy się szczepić czy nie. Na podstawie obserwacji tego co się dzieje wokół nas w najbliższym otoczeniu. Myślę że informacje podawane na temat szczepień na covid przez telewizję czy w internecie są niewiarygodne. Często na tym samym kanale podają dwie przeciwstawne informacje..



Jasne że kłamliwe.  Analizując:
- zaszczepiono 5,5 miliona ludzi - zmarło 0 - ciężkie powikłania 8 (po kilku dniach już po powikłaniach reakcja alergiczna)
- 5,5 miliona chorych to - zmarłych około 100 tyś - ciężkie powikłania - 300 tyś * proporcje z ogólnoświatowych danych
Szach mat  :rofl:
Dziękuję za uwagę bez odbioru  :gwiazdki:

Masz mocno zaburzone reguły wnioskowania. Spróbuję to wyjaśnić w kilku słowach. Przez dziesięć miesięcy w naszym wspaniałym kraju modny wirus dosięgnął oficjalnie ok 3% populacje. Globalnie jeszcze mniej. Skutek śmiertelny tego kontaktu dotknął mniej niż 1 promil. Czyli zaszczepienie 100 milionów uchroni od choroby jakieś 3 miliony, z czego dwa od choroby bezobjawowej. Z tych 100 milionów zmarłoby by może 80 tys., z czego większość i tak życia przed sobą dużo by nie miała i umrze pomimo zaszczepienia. Jeśli to do Ciebie nie dociera, to oznacza tylko tyle, że emocje wzięły górę nad rozumem. Śmierć 25 tys. Ludzi w ciągu 10 miesięcy przedstawiona jako dramat niewątpliwie potrafi wpłynąć na emocje. Ale żaden z tych speców od nie potrafi wyjaśnić modnym wirusem tego, że statystyczny wzrost ilości zgonów w ostatnim kwartale niemal dwukrotnie przewyższa oficjalne statystyki zgonów covidovych. Za to byli w marcu tacy, którzy wieszczyli, że za pół roku ludzie zaczną umierać z powodu zapaści we wczesnej diagnostyce, odłożenia lub wręcz zaniechania planowych zabiegów przedłużających lub ratujących wręcz życie, rozbudowania procedur kontaktu z lekarzem do absurdów. Wielu tego nie dostrzega i wolą tych widzących nazwać płaskoziemcami. Jest wiele pytań, których nie usłyszysz w wiodących mediach, a co dopiero odpowiedzi na nie. Jesteśmy świadkami przedstawienia teatralnego, ale nie widzimy gry. Patrzymy tylko na aktorów statystów, marionetki pociągane za sznurki. Wid,imy rekwizyty budujące napięcie i ulegamy emocjom. W tym tej najsilniejszej - strachowi. W imię powrotu do złudnego bezpieczeństwa godzimy się na odebranie wolności. W ten sposób traci się jedno i drugie. Gdy rozum śpi, budzą się demony. Jednemu z nich strach na imię.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2021, 18:14:01 wysłana przez lang »
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 01, 2021, 18:58:24 »
Myślę że każdy z nas sam powinien podjąć decyzję o tym czy się szczepić czy nie. Na podstawie obserwacji tego co się dzieje wokół nas w najbliższym otoczeniu. Myślę że informacje podawane na temat szczepień na covid przez telewizję czy w internecie są niewiarygodne. Często na tym samym kanale podają dwie przeciwstawne informacje..
Jasne że tak   W telewizji tego nie pokażą. https://m.youtube.com/watch?v=Rtd7G-IkSz0  Już reklama w tv Zaszczep się i leć , wakacje  2021 w du... Sobie wsadźcie .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2021, 19:03:49 wysłana przez młody13 »

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 01, 2021, 20:53:09 »
@Lang nie będę cytował ale to Twoje rozumowanie jest błędne. Dane są takie przy zaostrzeniach, przy uwolnieniu byłyby druzgocące. Pokłosiem tego jest zwiększona śmiertelność z braku odpowiedniej diagnostyki i leczenia.
Każde życie jest cenne i nie rozumiem jak możesz pisać jako strażak że trudno i tak by umarli :gwiazdki:
Ps.
Strach to widzę w niewiedzy tych którzy boją się ukuć. Mnie przekonuje nauka, dowody i prawdopodobieństwo, a nie gdybanie na forach osób doszukujących się dziury w całym. Panika i strach nie pomaga w logicznej analizie.

Offline hublot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 01, 2021, 21:06:02 »
skonczcie juz swoje wywody, kto chce sie zaszczepi kto nie to nie. bo jak widac skonczyl sie etap wojny polsko-polskiej na poziomie kto za jaka partia a zaczyna sie wojna kto zaszczepiony a kto nie.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 01, 2021, 21:16:39 »
skonczcie juz swoje wywody, kto chce sie zaszczepi kto nie to nie. bo jak widac skonczyl sie etap wojny polsko-polskiej na poziomie kto za jaka partia  a zaczyna sie wojna kto zaszczepiony a kto nie.
 
Cytuj
W wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych; my to też rozważamy, np. tylko zaszczepieni będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych – powiedział w wywiadzie dla "Wprost" szef MZ Adam Niedzielski.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-01/beda-ograniczenia-dla-niezaszczepionych-minister-zdrowia-wyjasnia/
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-01/beda-ograniczenia-dla-niezaszczepionych-minister-zdrowia-wyjasnia/ 
Od dzielenia społeczeństwa na lepszych i gorszych mamy specjialistów  :kwit:

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 01, 2021, 21:24:14 »
Statystyka głupcze parafrazując hasło wyborcze byłego POTSU. W naszym umęczonym kraju każdego roku umiera co najmniej 400 tys. obywateli. Z tych ok. 30 tys. przypisanych ofiarom modnego wirusa zdecydowana większość przekroczyła wiek określany przez system ubezpieczeń społecznych oczekiwanym . Połączysz kropki czy dalej będziesz bredził?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Harmful

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 335
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 01, 2021, 21:46:18 »
Tak w ogóle to warto wierzyć bezgranicznie nauce? Bo według mnie tam gdzie nauka to i pieniądze, a tam gdzie pieniądze to niekoniecznie dobro człowieka.

Nie można generalizować, ale nie wierzmy ślepo we wszystko. Obserwacja tego co się dzieje wokół i żadnej, podkreślam żadnej telewizji.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 01, 2021, 22:00:47 »
Statystyka głupcze parafrazując hasło wyborcze byłego POTSU. W naszym umęczonym kraju każdego roku umiera co najmniej 400 tys. obywateli. Z tych ok. 30 tys. przypisanych ofiarom modnego wirusa zdecydowana większość przekroczyła wiek określany przez system ubezpieczeń społecznych oczekiwanym . Połączysz kropki czy dalej będziesz bredził?
Kolego mój mylisz się... Statystyka? To może trochę inny cytat może taki:
Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka - Jóżef S  :wacko:
Wiesz doskonale jakie mam podejście do wirusa ale żyjemy w cywilizacji naukowo technicznej świata zachodu a twoje podejście to jaskinie Afganistanu i afirmacja kozy jako najlepszej partnerki seksualnej  :rofl:
Tak w ogóle to warto wierzyć bezgranicznie nauce? Bo według mnie tam gdzie nauka to i pieniądze, a tam gdzie pieniądze to niekoniecznie dobro człowieka.
Nie można generalizować, ale nie wierzmy ślepo we wszystko. Obserwacja tego co się dzieje wokół i żadnej, podkreślam żadnej telewizji.

Jak będziesz miał nowotwór to będziesz szukał pomocy w szpitalu? Teraz szpital szczepi ludzi...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 01, 2021, 22:07:55 »
Statystyka głupcze parafrazując hasło wyborcze byłego POTSU. W naszym umęczonym kraju każdego roku umiera co najmniej 400 tys. obywateli. Z tych ok. 30 tys. przypisanych ofiarom modnego wirusa zdecydowana większość przekroczyła wiek określany przez system ubezpieczeń społecznych oczekiwanym . Połączysz kropki czy dalej będziesz bredził?

Szok, odnoszę wrażenie że brak konkretnych danych robi z was coraz bardziej agresywnych w narzucaniu odrealnionych teorii spiskowych. Żałosna znieczulica aby zabierać komuś miesiące lub lata życia w imię dziwacznych teorii i leku przed zaszczepieniem. Covid jest rozdmuchany ale bagatelizowanie go jest godzeniem się na utratę zdrowia i życia słabszych.
Teatrzyki, spiski, snucie bajek? wy naprawdę wierzycie że cały świat przeciw wam, a dzięki szczepiące wszystkich was złamią  :gwiazdki: to tylko szczepionka  :wall:
Opowiedzcie to na komisji lekarskiej  5,10,15 % jak w banku  do emerytury :gwiazdki: a ja żyłem w przekonaniu że weiekszość w straży udawała  :rofl:

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 01, 2021, 22:12:51 »
Tak w ogóle to warto wierzyć bezgranicznie nauce? Bo według mnie tam gdzie nauka to i pieniądze, a tam gdzie pieniądze to niekoniecznie dobro człowieka.

Nie można generalizować, ale nie wierzmy ślepo we wszystko. Obserwacja tego co się dzieje wokół i żadnej, podkreślam żadnej telewizji.

Idąc za Twoją radą i obserwując otoczenie to:
4 znajomych już ma własne M1 dzięki covidowi
5 kumpli przeszło covid naprawdę ciężko (w tym trzech z mojej komendy)
Nie znam nikogo jak żyję ponad 40 lat kto by zmarł na grypę czy zapalenie płuc.
I dlatego szczepie się.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 459
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 01, 2021, 22:18:54 »
Niektórzy wierzą w tą cudowną szczepionkę jak w zbawienie, inni wolą się trzymać od niej z daleka. Tak naprawdę dopiero czas pokaże kto ma/miał rację. Ja na razie jestem lekko sceptyczny wobec niej. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak skuteczna jak przeciwko grypie.
Nie zapominajcie, że państwo polskie zrzekło się zatwierdzenia jej do stosowania i zaufało Europejskiej Agencji Leków - tej samej, która zatwierdziła jako bezpieczne szczepionki na H1N1. Szwecja do dziś płaci odszkodowania za skutki uboczne.

Offline kandydatSA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 01, 2021, 22:26:12 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2022, 22:06:52 wysłana przez kandydatSA »

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 01, 2021, 22:30:00 »
Bo nie wszyscy mogą być szczepieni nie z własnej woli, a z przeciwskazań na chwilę obecną.