Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 244544 razy)

Offline kandydatSA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #300 dnia: Grudzień 27, 2020, 19:30:54 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2022, 22:07:55 wysłana przez kandydatSA »

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 27, 2020, 19:33:21 »
A w kwestii szczepionki dla mnie wystarczającymi autorytetami są prezes Astry który mówi że nie wezmą odpowiedzialności bo nie mogą zapewnić o braku skutków długotrwałych tych szczepionek, czy prezes Pfizera który sam się nie chciał zaszczepić. Oni chyba najlepiej wiedzą jakie jest ryzyko.

Albert Borlua z Pfizera jest menadżerem, a nie lekarzem czy też pracownikiem służby zdrowia (czyli wracamy do punktu wyjścia- menadżer albo ślusarz mają większą wiedzę medyczną od naukowców). Borlua powiedział, że nie chce się szczepić poza kolejnością wyznaczoną przez amerykańskich urzędników i że obecnie są osoby, które bardziej tej szczepionki potrzebują, a nie że nie chce szczepić się w ogóle. Ponadto zaapelował by ludzie zaufali nauce.
Cytuj
- To jeszcze szczepionka, która została opracowana przez firmę ze 171-letnim doświadczeniem - powiedział. - To szczepionka, która została opracowana w świetle reflektorów, wszystkie dane są umieszczone na serwerach - dodał.

Cytuj
Nie potrzebuję opinii jakiegoś lekarza czy laboranta znad Wisły który swoje opinie oprze jedynie na komunikatach prasowych i wiedzy o innych szczepionkach a nie o tej konkretnej, która jako pierwsza została dopuszczona z tym sposobem działania.

Skoro "jacyś tam" lekarze i laboranci znad Wisły nie wzbudzają Twojego zaufania zaufaj tym zagranicznym. Materiałów jest mnóstwo.
Piszą Ci przecież z własnego doświadczenia sytułacje chłopaki a Ty dalej swoje . Zapatrzony w specjalistów firm farmaceutucznych i lekarzy którzy z tymi firmami wspólpracowali kiedyś . Wystarczy poszukać  :wall:
Szczepionka nie wiadomo do końca na jaki czas zabezpiecza .... na razie niech szczepią medyków RM seniorów my jako zdrowy element możemy poczekać do tej pory nikomu nic się za bardzo nie stało .....

Offline Harmful

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 335
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 27, 2020, 23:06:24 »
Cytuj
Szczepionka nie wiadomo do końca na jaki czas zabezpiecza .... na razie niech szczepią medyków RM seniorów my jako zdrowy element możemy poczekać do tej pory nikomu nic się za bardzo nie stało .....

A co Ci zrobił personel medyczny, ratownicy medyczni, że chciałbyś aby ich szczepić? Niech się szczepi kto chce, nieważne jaki zawód wykonuje. Im więcej ludzi zechce tym większa szansa, że dadzą spokój tym którzy widzą w tym wałek, a nie dbanie o dobro ludzi.

Proszę do wszystkich - nie cytujcie się po 10 razy powielając nieistotne treści....
3-4 posty z takimi cytatami i strona zapełniona.... źle się to czyta.... pozdr, robn
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2020, 10:46:31 wysłana przez Harmful »

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 28, 2020, 07:34:21 »
Albert Borlua z Pfizera jest menadżerem, a nie lekarzem czy też pracownikiem służby zdrowia (czyli wracamy do punktu wyjścia- menadżer albo ślusarz mają większą wiedzę medyczną od naukowców). Borlua powiedział, że nie chce się szczepić poza kolejnością wyznaczoną przez amerykańskich urzędników i że obecnie są osoby, które bardziej tej szczepionki potrzebują, a nie że nie chce szczepić się w ogóle. Ponadto zaapelował by ludzie zaufali nauce.

Przepraszam, ale co ma powiedzieć ten menadżer ? nie kupujcie naszych produktów?:D

Offline Thor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Niezwykle zwykły
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 28, 2020, 11:24:12 »
:D
Jeśli na niebo nie zasługuję, to w piekle przynajmniej nie będę bezrobotny

Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #305 dnia: Grudzień 28, 2020, 12:48:03 »
przejrzałem dyskusje i jak widać pojawiają się te same kwestie co wszędzie: chipy, brak testów, rteć...
a teraz z innej strony - jedziecie do egzotycznych krajów i się szczepicie, bo jest taki obowiązek. Nagle nie boicie się rteci, nie boicie się że będzie chip w srodku? że szczepionka w sumie nie testowana na europejczykach?
na tężec czy WZW nikt z was sie nie szczepił? Pracuję w ochronie zdrowia od ponad 10 lat, wykształcenie mam paramedyczne (elektroradiolog) i wśród medyków szczepią się ci co pracowali przy Covid-19.
Co do tego, czy się szczepić czy nie - jako funkcjonariusze i tak będziecie musieli się zaszczepić. Warunkiem przyjęcia do pracy będzie okazanie się zaświadczeniem o szczepieniu. Tak jak zaświadczenie o niekaralności będzie to obowiązkowe.

Offline kandydatSA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #306 dnia: Grudzień 28, 2020, 12:59:57 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2022, 22:07:40 wysłana przez kandydatSA »

Offline rocky323

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #307 dnia: Grudzień 28, 2020, 13:46:38 »
Wystarczy ze dołożą do zakazu sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim i pod wpływem alkoholu zakaz sprzedaży osobom niezaszczepionym(pamiętajcie ze powód można znaleźć bardzo szybko) i już większość populacji mają 😁😁

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #308 dnia: Grudzień 28, 2020, 15:36:44 »
przejrzałem dyskusje i jak widać pojawiają się te same kwestie co wszędzie: chipy, brak testów, rteć...
a teraz z innej strony - jedziecie do egzotycznych krajów i się szczepicie, bo jest taki obowiązek. Nagle nie boicie się rteci, nie boicie się że będzie chip w srodku? że szczepionka w sumie nie testowana na europejczykach?
na tężec czy WZW nikt z was sie nie szczepił? Pracuję w ochronie zdrowia od ponad 10 lat, wykształcenie mam paramedyczne (elektroradiolog) i wśród medyków szczepią się ci co pracowali przy Covid-19.
Co do tego, czy się szczepić czy nie - jako funkcjonariusze i tak będziecie musieli się zaszczepić. Warunkiem przyjęcia do pracy będzie okazanie się zaświadczeniem o szczepieniu. Tak jak zaświadczenie o niekaralności będzie to obowiązkowe.

Nie wkładaj swoich fobii w tok myślenia innych, bo nikt tu takich bzdur jak Ty wypisujesz, nie używał.  :wall:
Jaki warunek przyjęcia do pracy, przecież my już pracujemy  :rofl: Za dużo filmów sci-fi.
Śmieszą mnie takie teksty. Ludzie piszą, że na tą chwilę nie będą się szczepić, a druga strona mało się nie zadławi własnym jadem. Współczuję waszym współpracownikom.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #309 dnia: Grudzień 28, 2020, 20:18:58 »
Cytuj
Królu złoty, wiesz doskonale jak podziwiamy wszyscy Twoje poglądy, jesteś naszym prorokiem i nadzieją.
Dlatego daj nam 24 godziny przerwy w swoich wypowiedziach.
W tym czasie powalcz sobie ze światowym lewactwem. Poczytaj sobie Powszechną Deklarację Praw Człowieka, która została przyjęta w 1948 r.

Może się też tak zdarzyć, że nie zawsze rozumiemy Twoje nauki. Jednak tak Cię ubóstwiamy że nie pozwolimy Ci kalać Twojego dobrego imienia.
To oznacza, że jeśli  będziesz podważał prawa, które powstały w odpowiedzi na dramat II WŚ na tym forum, będę musiał pożegnać Cię na dłużej.
Wierz mi, że płaczę jak to piszę.
Dago
Światowe lewactwo wzięło na sztandary jakieś specjalne prawa jakichś wyimaginowanych grup a powoływanie się na Powszechną Deklarację Praw Człowieka gdzie już w artykule 3 jest to samo co w naszej konstytucja a na ulicach grasuje banda z piorunem na masce jest trochę nie bardzo bo lewica dawno przestała przestrzegać praw zawartych w tej deklaracji.
PS. 24 czy 48 bana dostałem bo zaczął się w wigilię a skończył 26  :rofl:
To przykład tego całego tałatajstwa czyli wykaz 56 płci :rofl: :rofl: :rofl: :
https://monitorpostepu.pl/spis-i-charakterystyka-wszystkich-56-plci/
Wracając do tematu szczepień tak było w PL w 2018 r.
https://www.senat.gov.pl/gfx/senat/pl/senatopracowania/158/plik/ot-660_do_internetu-1.pdf
Wystarczy ze dołożą do zakazu sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim i pod wpływem alkoholu zakaz sprzedaży osobom niezaszczepionym(pamiętajcie ze powód można znaleźć bardzo szybko) i już większość populacji mają 😁😁
Też widziałem tego mema
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #310 dnia: Grudzień 29, 2020, 09:36:34 »
https://nczas.com/2020/12/26/juz-ponad-3-tysiace-osob-w-usa-ma-ciezkie-powiklania-po-szczepionce-na-covid-19/ Nie wiem jakiego typu są to ciężkie powikłania , ponieważ w naszych pseudo mediach tego nie usłyszysz a szkoda . Można by wtedy realnie ocenić za i przeciw   :P  Kolejne ciekawe info na temat naszego reprezentanta w skokach narciarskich. Chodzi o ten test pozytywny a potem negatywny . To jest zakarzony czy nie jest skoro drugi test wyszedł negatywny , czy to tylko wina słabych testów i co przekłada się na takie a nie inne statystyki pandemii .  :kwit:

Offline Seretsu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
  • seretsu
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #311 dnia: Grudzień 29, 2020, 09:44:54 »
Tak wygląda dobrowolność szczepień w Wojsku Polskim  :gwiazdki:



[załącznik usunięty przez administratora]

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #312 dnia: Grudzień 29, 2020, 11:53:35 »
Czy ktoś w mediach głównego nurtu słyszał jakąkolwiek krytykę preparatu nazywanego szczepionką? Czy padają odpowiedzi na niewygodne pytania?
Ja nie słyszałem, czy nikogo to nie dziwi, że tzw. "autorytety" tak zachwalają tą "szczepionkę".
Czy nie zakładacie sytuacji, że firmy, które pracowały nad nimi (a to kosztuje) nie mogą po prostu zapłacić za promocję w mediach?
Jeżeli ktoś nie bierze takich argumentów pod rozwagę, to dyskusja z nim jest trudna, szkoda czasami podawać komuś jakiekolwiek argumenty popierające swój pogląd.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #313 dnia: Grudzień 29, 2020, 12:12:36 »
Czy ktoś w mediach głównego nurtu słyszał jakąkolwiek krytykę preparatu nazywanego szczepionką? Czy padają odpowiedzi na niewygodne pytania?
Ja nie słyszałem, czy nikogo to nie dziwi, że tzw. "autorytety" tak zachwalają tą "szczepionkę".
Czy nie zakładacie sytuacji, że firmy, które pracowały nad nimi (a to kosztuje) nie mogą po prostu zapłacić za promocję w mediach?
Jeżeli ktoś nie bierze takich argumentów pod rozwagę, to dyskusja z nim jest trudna, szkoda czasami podawać komuś jakiekolwiek argumenty popierające swój pogląd.
Pójdę jeszcze bardziej ekstremalnie , że cała pandemia wywołana jest żeby sprzedać towar w sensie wyprodukować wirusa w labolatorium sars cov 1 już był   :-\  :P ?Czyli stworzyć problem i zaproponować jego rozwiązanie :mellow:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2020, 14:12:00 wysłana przez młody13 »

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #314 dnia: Grudzień 29, 2020, 13:30:29 »
Przeanalizujmy zatem artykuł opisujący walkę o życie Naszego kolegi z Wadowic.
Link dla przypomnienia https://tvn24.pl/katowice/koronawirus-w-polsce-zabrze-oswiecim-wadowice-45-letni-strazak-zachorowal-na-covid-19-przeszedl-przeszczep-pluc-4784061

1. "Po czterech dniach objawów grypopodobnych, kiedy gorączka nie mijała, konsultowany przez lekarza telefonicznie, został skierowany na test, który wyszedł pozytywnie. Karetka zabrała go do szpitala. Miał mieć tylko konsultację, ale zasłabł w trakcie długiego transportu."

2. "Skierowanie miałem do Tychów, ale jak już mnie wieźli karetką okazało się, że szpital mnie nie przyjmie. Czekaliśmy, próbowaliśmy znaleźć miejsce w innym szpitalu, ale się nie udało. Zasłabłem w karetce, spadła saturacja i ratownicy przewieźli mnie do szpitala powiatowego w Oświęcimiu - opowiada"

3."W Oświęcimiu został przyjęty i na drugi dzień rano wypisany. - Jednak lekarzowi to nie dało spokoju. Próbował załatwić mi miejsce w Krakowie w Szpitalu Uniwersyteckim. Udało się, wieczorem już tam byłem. Niestety z dnia na dzień moja sytuacja ulegała pogorszeniu - mówi."

Schemat tutaj opisany wyglądał w wielu przypadkach tak samo.

Objawy-> konsultacja telefoniczna -> test -> wynik -> długi transport -> szpital -> wypis (?) -> szpital Uniwersytecki -> stan śpiączki -> przeszczep

A na koniec takie podsumowanie artykułu:

"Tomasz Kożuch: - Powiedziałbym, żeby zmienili zdanie i naprawdę zaczęli się szczepić, bo większe szkody przynosi koronawirus niż szczepionka, która wchodzi teraz na rynek. Nie ma co żartować, w moim przypadku skończyło się to przeszczepem płuc, czyli szczęśliwie. A jednak nie wszyscy tyle szczęścia mają i kończy się to dla większości śmiercią."

Dla mnie głównym wnioskiem z tej historii jest to, że pacjent przez wszystkie zawirowania i dziwne procedury nie otrzymał pomocy na czas.
Gdyby nie te procedury to pewnie po wizycie u lekarza rozpoczęto by leczenie. A tutaj najpierw oczekiwanie na wynik, potem przepychanka na "Izbach przyjęć" (chyba ratownicy medyczni wiedzą jak to wyglądało). Następnie szpitali i WYPIS  :gwiazdki: (dziwne to).
Na koniec artykułu oczywiście pochwała dla szczepionek i zachęta do szczepień.

A ze swojego doświadczenia, w przeciągu dwóch miesięcy byłem na pogrzebach 3 osób z rodziny, które umarły przez procedury i nie otrzymanie odpowiedniej pomocy. Ich zgony nie miały związku z tym modnym wirusem. Zabiły ich procedury, znieczulica i ignorancja "ochrony zdrowia".
Więc jeśli teraz Ci sami ludzie, którzy zablokowali dostęp do ochrony zdrowia (minister etc.), namawiają mnie do szczepień i twierdzą, że ta szczepionka jest taka wspaniała to ja po prostu im nie wierzę.
Nawet nasze MZ, nie jest w stanie przypisać wszystkich zgonów nadmiarowych do COVIDA. Te zgony są spowodowane brakiem dostępu do ochrony zdrowia, poprzez paniczną i histeryczną reakcję władz.


Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 29, 2020, 15:04:42 »
@kandydatSA i @Gosciu - widać czytanie ze zrozumieniem was nie dotyczy, a wystarczy napisać duży tytuł i wy łykacie.
Co roku się zmienia szczepionka na grypę, co miesiąc skład szczepionki na tężec jest zmieniana,. UPS zmienia się skład a nikt nie krzyczy?
Panie @Gosciu pracujesz super, ale jak zostaniesz skazany prawomocnym wyrokiem to już przestaniesz pracować. Analogicznie jak wprowadzą że musisz być zaszczepiony, to tak samo wylecisz jak się nie zaszczepisz. No ale to moje fobie.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 29, 2020, 15:48:55 »
Wyobraźnię to Pan masz  :gwiazdki: :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 29, 2020, 16:17:46 »
https://nczas.com/2020/12/26/juz-ponad-3-tysiace-osob-w-usa-ma-ciezkie-powiklania-po-szczepionce-na-covid-19/ Nie wiem jakiego typu są to ciężkie powikłania , ponieważ w naszych pseudo mediach tego nie usłyszysz a szkoda . Można by wtedy realnie ocenić za i przeciw   :P  Kolejne ciekawe info na temat naszego reprezentanta w skokach narciarskich. Chodzi o ten test pozytywny a potem negatywny . To jest zakarzony czy nie jest skoro drugi test wyszedł negatywny , czy to tylko wina słabych testów i co przekłada się na takie a nie inne statystyki pandemii .  :kwit:
Wszystkie linki które wrzucasz są z sekciarskich lub skrajnie poj***nych stron ale teraz przeszedłeś sam siebie i przypomina mi ten link to:
Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną
Pomijam wątek sprzedaży antysemickich ksiązek na tej stronie... Link opisuje ciężkie przypadki w USA i podaje źródło... Szczepienia w  Wielkiej Brytanii... I przypadki wszystkich powikłań po szczepieniu w Wielkiej Brytani...
https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf?fbclid=IwAR075JLa-BqFRSixKdy10FbICU-DrFk0qiOIhOXk6_1oS3geNDVZay0Ld9k
Człowiek który tłumaczył to i pisał artykuł nie odróżnia UK od US... Nie ma to jak autorytet antyszczepionkowy. WSTYD
Czy ktoś w mediach głównego nurtu słyszał jakąkolwiek krytykę preparatu nazywanego szczepionką? Czy padają odpowiedzi na niewygodne pytania?
Ja nie słyszałem, czy nikogo to nie dziwi, że tzw. "autorytety" tak zachwalają tą "szczepionkę".
Czy nie zakładacie sytuacji, że firmy, które pracowały nad nimi (a to kosztuje) nie mogą po prostu zapłacić za promocję w mediach?
Jeżeli ktoś nie bierze takich argumentów pod rozwagę, to dyskusja z nim jest trudna, szkoda czasami podawać komuś jakiekolwiek argumenty popierające swój pogląd.
A słyszałeś aby w mediach głównego nurtu mówiono o próbach pokojowego rozwiązania aneksji Krymu i wojny w Donbasie przez Putnia? Albo o wspaniałym życiu na Korei Północnej?
No nie a dlaczego? Bo to bzdura!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2020, 16:27:44 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 29, 2020, 18:12:10 »
Tak wygląda dobrowolność szczepień w Wojsku Polskim  :gwiazdki:
teraz czekać kiedy u nas pojawi się analogiczne pismo, wystarczy tylko przeredagować :angry:

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 29, 2020, 18:45:40 »
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2891077591217726&id=1469910760001090&sfnsn=mo poseł Szramka pisze interpelacje w sprawie nacisków ze strony MON . W życiu na PiS nie zagłosuję już są spaleni u mnie 😁
A ogólnie to ja po prostu dziekuje za ten specyfik. Nie mam na niego ochoty . Nie podoba mi sie ta pandemia, bo nic w niej nie trzyma sie kupy, nie podoba mi sie pomysł na przymuszenie bo teraz to z dobrowolnością nie ma nic wspólnego . A tymczasem akwizytorom medycznym i domokrążcom farmaceutycznym mówię stanowcze nie. Pozdrawiam 🙂
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2020, 21:10:57 wysłana przez młody13 »

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 30, 2020, 00:17:39 »
Z tego, co czytam w "internecie", przypadki alergii na szczepienie ,te poważne, wystąpiły u ludzi reagujących alergicznie na wcześniejsze szczepienia. Jestem alergikiem więc też się obawiam i szukam odpowiedzi. Na ten moment wciąż jestem na liście chętnych do zaszczepienia.
Argumenty przeciwników,z tego Forum nie trafiają do mnie.
Ps.
Przeciwciała na Covid mam niestety negatywne.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2020, 00:21:13 wysłana przez Strażak wro »

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 30, 2020, 00:28:43 »
U mnie w JRG póki co brak chętnych na szczepienie. A rozwiązanie z wojska mi odpowiada :rofl: Poza dotrwaniem w świętym spokoju do pełnej emerytury w obecnym miejscu nie zależy mi już na niczym - awansach, stopniach, stanowiskach, medalach, dyplomach, nagrodach, dodatkach i misjach zagranicznych.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 30, 2020, 11:44:06 »
https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=97c6454d-8902-4ebb-8d2e-357ec2255bd9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 A tu ciekawostka zarażony mimo szczepienia  :zamknij: :klol:

Przecież też o tym mówimy, że szczepionka ma chronić również przed ciężkim przebiegiem. Nie jest w 100 procentach skuteczna - tak jak w tym wypadku.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 30, 2020, 16:17:50 »
Przerażające wyniki tej ankiety. jak się słyszy o powikłaniach po covidowych, zniszczonych płucach i innych organach wewnętrznych to jednak wolę się zaszczepić, może autyzmu nie dostanę ;-)
Mówię o powikłaniach swoich znajomych i rodziny, a nie tekstach z internetu...
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl