Służba > Forum zawodowców

Szczepienie na Covid19

<< < (259/259)

kapec:

--- Cytat: Fojermon998 w Kwiecień 02, 2022, 00:14:09 ---Nie zadławcie się tymi swoimi szczepionkami, tak samo pomocą ukrainie. Co do samych szczepień to pier.olenie, że nie są przymusowe zostawcie sobie dla siebie. Może mi ktoś wyjaśni, tylko jakiś ogarnięty, dlaczego na śląsku Wojewódzki ciśnie powiatowych żeby nie dawali zgody na dodatkowe zarobkowanie niezaszczepionym? Czy to nie jest przymus ?

--- Koniec cytatu ---

No i widzisz, tylko potwierdzasz to co napisałem. Ja rozumiem, że na FB już nie dodają ilości zakażonych i nie ma gdzie pisać komentarzy ale może wyjdź na zewnątrz, przewietrz się to i zdrowszy będziesz  :rolleyes:

Fojermon998:
Nie wiem, nie mam FB, nie oglądam TV, nie daje sobie wyprać mózgu ... Poza tym jest takie stare powiedzenie: nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem... Bez odbioru.

SIUSIEK:

--- Cytat: Fojermon998 w Kwiecień 02, 2022, 00:14:09 ---Nie zadławcie się tymi swoimi szczepionkami, tak samo pomocą ukrainie. Co do samych szczepień to pier.olenie, że nie są przymusowe zostawcie sobie dla siebie. Może mi ktoś wyjaśni, tylko jakiś ogarnięty, dlaczego na śląsku Wojewódzki ciśnie powiatowych żeby nie dawali zgody na dodatkowe zarobkowanie niezaszczepionym? Czy to nie jest przymus ?

--- Koniec cytatu ---
Czy ktoś Ci nadepnął na odcisk czy zrobił w ostatnim okresie jakąś krzywdę, że tak piszesz.

Gosciu:

--- Cytat: GordonShumway w Kwiecień 01, 2022, 14:33:39 ---
--- Cytat: Morfen w Kwiecień 01, 2022, 11:07:09 ---Hmm od dzisiaj covid traktowany jak zwykła grypa. Gdzie piewcy przymusowego szczepienia, po to aby zakończyć pandemię? Chyba że czekają w kolejce po 4 (5?) dawkę?

--- Koniec cytatu ---
Antyszepionkowcy zostali fachowcami od wojskowości i prowadzenia wojen. A zwolennicy szczepień trzymają kciuki za Ukrainę i pomagają jak tylko mogą najlepiej.

--- Koniec cytatu ---
Co ty pie@#$sz człowieku?!! Co ma szczepienie do pomagania potrzebującym  :gwiazdki:
Strażacy pomagają w całej Polsce i nikt się nie pyta, czy przyjął i ile dawek preparatu  :wall:

pb11:
Może czas aby Mod zamknął temat, bo ostatnie kilka stron to głównie wycieczki osobiste które niewiele wnoszą do tematu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej