Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Kto do SA PSP 2021

<< < (2/29) > >>

WojtekEs:

--- Cytat: Eqinox w Listopad 13, 2020, 22:45:52 ---
--- Cytat: WojtekEs w Listopad 13, 2020, 20:23:47 ---Nie przywiązywałbym się do tych progów.

--- Koniec cytatu ---
Wręcz bym postąpił odwrotnie bo znając Polską mentalność to w przyszłym roku będzie odwrotnie  :rofl:

--- Koniec cytatu ---

O ile w ogóle, w którejkolwiek ze szkół będzie próg

fireldz:
Ja uwazam ze praktycznie zawsze znajdzue sie ta 90 zeby siedziec w tej szkole. Najwyzej zrezygunja ze sprawnoscu i matur, a ostatecznie z badan :rofl:

Eqinox:

--- Cytat: fireldz w Listopad 14, 2020, 14:17:32 ---Ja uwazam ze praktycznie zawsze znajdzue sie ta 90 zeby siedziec w tej szkole. Najwyzej zrezygunja ze sprawnoscu i matur, a ostatecznie z badan :rofl:

--- Koniec cytatu ---
Oczywiście, że się znajdą i jeszcze beda sie z tego cieszyć. Świnki też radośnie  chrumkają jak im się sypie paszę do koryta bo nie wiedzą jaki jest koniec ich historii.

Mateusz4859:
Jeśli według was nie szkoła to ulica .Myślicie że chłopak 19 lat po liceum z prawkiem b i skończonym szkoleniu podstawowym dostanie się z ulicy ? Prawko c można robić od 21 lat ,o ratowniku medycznym nie wspomnę .Przynajmniej w mojej powiatówce tak jest ze bez prawka c albo ratownika nie ma co startować .Uważam że lepiej siedzieć te 2 lata na szkole niż czekać na ogłoszenia naboru i potem robić podstawowe potem podoficerskie ,wiem że różnica w zarobkach jest niewielka ale to kwestia czasu nikt nie będzie przygotowywał się do sprawnościówki przez 2 lata .

Eqinox:
Jakie podoficerskie? W 2014 to szkolenie zlikwidowano.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej