Strefa komercyjna > Dział firm branżowych

Udzielanie pomocy prawnej funkcjonariuszom w ramach pragmatyki służby

(1/1)

Kancelaria Prawna Łabuz:
Szanowni Państwo,

Czytając wątki na Państwa forum można zauważyć, że – tak w życiu, jak i w służbie – prócz chwil dobrych zdarzają się również te gorsze. Nie zakładamy ich, ale jednak się zdarzają. I wtedy szukamy możliwości ich rozwiązania, szukamy pomocy.

Polska Kancelaria Prawna & Bezpieczeństwa została powołana do życia przez byłych funkcjonariuszy, odpowiadając na - pojawiający się od szeregu lat w środowisku służb mundurowych - postulat braku dostatecznej ochrony prawnej funkcjonariuszy i żołnierzy w postępowaniach związanych z szeroko rozumianą pragmatyką służby.

Polska Kancelaria Prawna & Bezpieczeństwa mając na uwadze nasze - wyniesione ze służby - doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w reprezentowaniu funkcjonariuszy i żołnierzy w postępowaniach wyjaśniających i dyscyplinarnych, a także karnych na wszystkich etapach postępowania. Udzielamy również pomocy prawnej w zakresie opiniowania służbowego, indywidualnych poleceń służbowych oraz poleceń służbowych mających charakter decyzji administracyjnej.

Nasze motto brzmi „Funkcjonariuszu, żołnierzu – pamiętaj nie jesteś sam!”.

Jeśli więc znajdą się Państwo w sytuacji, która będzie wymagała pomocy prawnej możecie zwrócić się o nią do nas, a my zrobimy wszystko aby Państwu pomóc.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.kancelarialabuz.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem kancelarialabuz@gmail.com, kancelariaromanowski@gmail.com lub telefoniczny pod numerem 733-112-500, 733-997-600.

Z wyrazami szacunku
Paweł Łabuz & Maciej Romanowski

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej